Kėdainiai & Addeco vs Lietuviški patiekalai (78:75)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 22 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kėdainiai & Addeco“ po reto įtemptumo kovos prasibrovė į pusfinalį

2015 kovo 22 d., Sekmadienis, 21:00 val., peržiūros: 1750

Sekmadienį, kovo 22 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALTpirmenybių“ ketvirtfinalio lemiamos rungtynės, tarp vietos „Kėdainių & Addeco“ ir svečių „Lietuviškų patiekalų“ ekipų. Žymiai geriau startavę aikštės šeimininkai nesugebėjo išlaikyti pranašumo ir laikui bėgant svečių ekipos krepšininkai perėmė iniciatyvą ir buvo įgiję devynių taškų pranašumą, tačiau paskutiniame kėlinuke „Kėdainiai & Addeco“ atsigavo ir sugrąžino intrigą. Paskutinę minutę pirmaujanti komanda pasikeitė net kelis kartus ir abi ekipos po keletą kartų turėjo realią galimybę pasiekti pusfinalį, tačiau fortūna nusišypsojo aikštės šeimininkams, kurie išplėšė pergalę bei kelialapį į pusfinalį. 78:75 (21:15, 13:19, 17:21, 27:20).

Susitikimą kovingiau nusiteikę pradėjo aikštės šeimininkai, kurie pelnė aštuonis taškus iš eilės ir taip iškart atitrūko, tačiau ilgai netrukus svečių krepšininkai ėmė vytis priešininkus. Įpusėjus pirmam kėlinukui „Lietuviški patiekalai“ buvo sumažinę atsilikimą iki minimumo, tačiau likusį kėlinio laiką žymiai geriau sužaidė „Kėdainiai & Addeco“, kurie, po atkarpos 9:4 įgijo šešių taškų pranašumą. 21:15.

Antrojo ketvirčio pradžioje ir vėl geriau sužaidė aikštės šeimininkai, kurie padidino skirtumą tarp komandų iki dešimties taškų, tačiau nieko ilgai nelaukę „Lietuviški patiekalai“ surengė spurtą 0:9, kurio dėka, galima sakyti, pasivijo varžovus. Kiek vėliau abi komandos žaidė labai panašiai ir abi didžiąją dalį taškų surinko baudos metimais, ko pasekoje po dviejų kėlinukų rezultatas buvo lygus. 34:34.

Po ilgosios pertraukos užvirė atkakli kova ir abi komandos žaidė taškas į tašką. Pirmaujanti komanda pasikeitė kelis kartus, tačiau kiek geriau atrodę svečių ekipos žaidėjai sugebėjo sužaisti rezultatyvią atkarpą, kurios dėka, einant trečio kėlinuko laikui į pabaigą, įgijo devynių taškų pranašumą. Vis tik, laiku atsibudę „Kėdainiai & Addeco“ sugebėjo prieš lemiamą rungtynių dalį sumažinti deficitą iki keturių taškų. 51:55.

Jau pačioje ketvirto kėlinuko pradžioje, uraganiško E. Stankaus žaidimo dėka šeimininkai rezultatą išlygino. Nuo to momento intriga ir vėl sugrįžo į rungtynes. Iki kėlinuko vidurio abi komandos viena po kitos keitėsi trumpomis bei rezultatyviomis atkarpomis, ko pasekoje nei viena pernelyg toli viena nuo kitos nepabėgo. Likus žaisti maždaug minutei iki ketvirto ketvirčio pabaigos abi komandos „lipo“ viena per kitą. Paskutinėmis akimirkomis svečiai dar sugebėjo pataikyti abu baudos metimus ir persverti rezultatą, tačiau „Kėdainiai & Addeco“ pademonstravo susikaupimą ir pelnę du taškus susigrąžino minimalų pranašumą, taip palikdami varžovams vos vieną sekundę, per kurią stebuklas neįvyko ir pergale džiaugėsi šeimininkai. 78:75.

Serijoje iki dviejų pergalių 2:1 laimėję „Kėdainiai & Addeco“ žengia į pusfinalį, kuriame jų jau laukia dar nei karto šį sezoną nepralaimėjusi „Sporto manija“.

Trenerių komentarai bus pateikti video reportaže.

“Kėdainiai & Addeco“: Einoras Stankus – 34 tšk. (11 išpr. praž.), Tadas Lukoševičius – 13 tšk., Dovydas Čepas – 10 tšk.

„Lietuviški patiekalai“: Edgaras Zaidelis – 14 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Edvinas Adomaitis – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Justas Ališauskas – 12 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mindaugas Daraškevičius – 12 tšk., Tomas Grigalevičius – 10 tšk.

„Kėdainiai & Addeco“ po pratęsimo įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po atkaklios kovos palaužė „Konsus“ pasipriešinimą. (2015 sausio 20 d., antradienis, 12:09 val.)„Kėdainiai & Addeco“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Rami“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:05 val.)„Kėdainiai & Addeco“ antrą etapą pradėjo įspūdinga pergale po pratęsimo (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:12 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 04:17 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Kėdainiai & Addeco“ sutriuškino „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:45 val.)„Kėdainiai & Addeco“ komanda nepasigailėjo „Krepšininkas.net“ ekipos. (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)„Kėdainiai & Addeco“ palaužė „krepšininkas.net“ ekipą (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 03:17 val.)„Kėdainiai & Addecco“ nesunkiai susitvarkė su „Grizliais“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)