AUTOTOJA & EKODORA vs BC KOLEGOS (103:86)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 12 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Vydūno pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

BC "Kolegos" neprilygo "Autotoja-Ekodora" ekipai.

2013 balandžio 15 d., Pirmadienis, 11:39 val., peržiūros: 2123

Balandžio 12 dieną įvyko „Sportturas“ 2013 taurės rungtynės kuriose susitiko „Autotoja-Ekodora“ ir BC „Kolegos“ komandos. Pirmuoju metimu įsiveržę į priekį „Autotoja-Ekodora“ ekipa visas rungtynes ir pirmavo, vis didindami savo persvarą. Po antrojo kėlinio spurto 21:4 svečiams BC „Kolegoms“ nebeliko jokių vilčių sugrąžinti intrigą. Nors trečiajame ir ketvirtajame kėliniuose žaidimas kiek išsilygino, bet sukauptas pranašumas lėmė kad pergalę rezultatu 103:86 šventė „Autotoja-Ekodora“.

Pirmasis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu 8:2, bet svečiai atsilaikė ir per kelias minutes sumažino skirtumą iki minimumo. Kelis tritaškius pataikę „Autotoja-Ekodora“ žaidėjai išlaikė saugią persvarą. Trise taškus pelnę BC „Kolegos“ vieną kėlinį pabaigė be didelių problemų. Pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 20:16 „Autotoja-Ekodora“ naudai.

Nuo pat antrojo kėlinio pradžios išaiškėjo kas šiose rungtynėse yra stipresni, abiejose aikštės pusėse dominavę šeimininkai per kėlias minutes įgijo dviženklę pervarą ir neketino sustoti, įpusėjus kėliniui skirtumas tarp komandų jau buvo 20 taškų. Situaciją „Kolegoms“ kiek pagerino trys iš eilės be atsako pelnyti tritaškiai, kurie kiek sustabdė varžovus. Per likūsį kėlinio laiką žaidimas išsilygino, ekipos kėlinį pabaigusios baudų metimais išėjo į ilgąją pertrauką. Po antrojo kėlinio rezultatas buvo 57:40.

Trečiasis kelinys vėl pasidalino į dvi dalis, pirmojoje dominavo „Autotoja-Ekodora“ kuri laimėjo atkarpą 15:6 į tai kiek vėliau BC „Kolegos“ atsakė atkarpa 10:2. Labiau komandiniais veiksmais paremtą krepšinį žaidę šeimininkai net neketino prisileisti varžovų ir vis išlaikė 15 taškų persvarą. Šį kėlinį svečiai laimėjo vienu tašku, tai visiškai netenkino žaidėjų, bei trenerio.

Ketvirtajame kėlinyje BC „Kolegos“ dar bandė gelbėtis tritaškiais metimais tačiau taiklus tritaškis buvo labiau išimtis nei dažnas atvejis. Šiame kėlinyje puikiai pasirodė „Autotoja-Ekodora“ žaidėjai E.Slabačiauskas ir E.Karpavičius kurie pelnė beveik visus kėlinio taškus. Kėlinio pabaigoje visiškai atsipalaidavusios komandos lengvai pelnydavo taškus, likus vienai minutei „Autotoja-Ekodora“ ekipai liko vienintelis uždavinys šiose rungtynėse, tai pelnyti šimtąjį tašką, pavykus tai padaryti šeimininkai jau galėjo džiaugtis lengva pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 103:86.

„Autotoja-Ekodora“ treneris K.Masiulis po rungtynių sakė: Šiandien žaidėme tikrai ne prieš stipriausią komandą, žaidėme atsipalaidavę, varžovai rodė gana prastą gynyba, pridėjus tai kad neblogai pataikėme išėjo kad pelnėme daug taškų. Dabar laukiame kitų rungtynių, kur varžovas bus daug stipresnis, nei šiandieninis.

BC „Kolegos“ treneris V.Adomaitis sakė: Kaip galėjome taip kovojome, nepasidavėme rungtynių pabaigoje, nors darėm daug klaidų, bei nesustabdėm jų aukštų žaidėjų buvo ir gerų atkarpų kuomet žaidėme protingai, rezultatyviai.

"Autotoja-Ekodora" : Edvinas Karpavičius (26tšk) Erikas Slabačiauskas (25tšk)

BC "Kolegos" : Deividas Šikšnys (22tšk) Airidas Jarmalavičius (11tšk)

Nerezultatyviose rungtynėse "Autotoja & Ekodora" nugalėjo "Lituanica" ekipą (2013 balandžio 26 d., penktadienis, 23:32 val.)"Pilėnai" po įnirtingos kovos palaužė "Autotoją - Ekodorą" ir žengė į pusfinalį (2013 gegužės 15 d., trečiadienis, 23:18 val.)"Autotoja - Ekodora" užtikrintai peržengė aštuntfinalio barjerą (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 22:44 val.)Jaunųjų komandų dvikovoje triumfavo BC "Kolegos" (2013 balandžio 26 d., penktadienis, 20:44 val.)"Aonas" ir vėl neišvengė sutriuškinimo (2013 balandžio 19 d., penktadienis, 22:41 val.)Best 4 You lengvai susidorojo su BC Kolegomis (2013 gegužės 12 d., sekmadienis, 20:03 val.)"Lituanica" po atkaklios kovos įrodė savo pranašumą prieš BC "Kolegas" (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:59 val.)