Elektrėnų „Senoji versmė“ vs ICE (82:94)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 02 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centras, Draugystės g. 20, Elektrėnai, LT-26115

Puikiai pataikiusi „ICE“ iškovojo pergalę

2014 kovo 02 d., Sekmadienis, 19:46 val., peržiūros: 872

Kovo 2 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko aikštės šeimininkai Elektrėnų "Senoji versmė" ir jų oponentai "Ice". Šis mačas buvo svarbus abiems komandoms, vyko kova dėl 4 grupės vietos, Dėka greitų atakų ir taiklių tritaškių rungtynių pradžioje į priekį įsiveržė svečiai 8:17, iki kėlinio pabaigos skirtumas kiek sumažėjo tačiau pirmaujanti komanda nesikeitė. (21:26) Trečiajį kėlinį spurtu 2:10 pradėję svečiai užsitikrino saugią persvarą ir po antrojo kėlinio jau pirmavo rezultatu 37:53. Trečiajame kėlinyje įvyko tikras tritaškių šou, abi komandos bendrai pataikė net 11 tritaškių, tai į naudą išėjo šeimininkams, kurie sumažino atsilikimą. (64:75) Lemiamas kėlinys pasižymėjo dideliu pražangų skaičiumi, tai nieko nekeitė ir skirtumas iki paskutinės minutės išliko reikšmingai nepakitęs. Galutinis rungtynių rezultatas 82:94 skelbė "Ice" pergalę.

Keturiais taškais pradėję rungtynes "Ice" krepšininkai pirmą ir paskutinį kartą užleido pirmaujančios pozicijas, kadangi 6 taškus be atsako pelnė šeimininkai. Vėliau dėka spurto 2:13 svečiai įsiveržė didesniu skirtumu ir nuo to momento turėjo persvarą visą mačą. Besibaigiant kėliniui Elektrėnų komandai pagaliau pavyko pataikyti iš toli ir tai padėjo sumažinti skirtumą. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 21:26.

Antrajame kėlinyje prabilo du "ICE" lyderiai, R.Misevičius, kuris šiandien pataikė net 8 tritaškius ir D.Abeciūnas per visą mačą pelnęs 25 taškus. Jų vedini svečiai greitai susikrovė dviženklį pranašumą, o šešiese susirinkę šeimininkai sunkiai rinko taškus, bei vėluodavo gynyboje. Po antrojo kėlinio rezultatas buvo 37:53

Antrojoje rungtynių dalyje abiems komandoms tiesiog atsirišo krepšiai, beveik visi metimai buvo taiklūs. Abi komandos tritaškių metė daugiau negu dvitaškių, o pataikė įspūdingu taiklumu. Rezultatyviame kėlinyje kiek geriau sekėsi šeimininkams, kurie paskutinėmis kėlinio minutėmis surengta atkarpa 8:0 sumažino skirtumą, o rezultatas buvo 64:75.

Per lemiamas 10 minučių "Senoji versmė" jokių ypatingų veiksmų nesiėmė, o tritaškiai nebekrito taip kaip trečiajame ketvirtyje. Protingai sužaidę kėlinį svečiai išprovokavo daug pražangų, o išvarginti varžovai neturėjo jokių ginklų gretai sumažinti deficitą, todėl ištiksėjus paskutinėms sekundėm rezultatu 82:94 pergalę šventė "ICE"

Po rungtynių nugalėtojų treneris M.Jonkus sakė: Laimėjome svarbią kovą dėl ketvirtos pozicijos, dabar lauksime priešininkų, kurie sąlyginai turėtų būti pajėgesni. Šiandien buvo sunkios rungtynės, manau jei komanda surinktu pilną komplektaciją galėtume pakovoti dėl aukštų pozicijų.

"Senosios versmės" treneris R.Vičkačka sakė: Žaisdami Kaune mes jaučiamės geriau, kadangi į Elektrėnus yra atsiunčiami galbūt žemesnio lygio teisėjai, kurie sugadina visą ūpą žaisti. Mums sezonas kaip ir baigtas, dar galvojame ar dalyvausime kitais metais.

Elektrėnų „Senoji versmė“: Konstantinas Bakanovas – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Darius Bočkovas – 20 tšk., Andrius Gumbrevičius – 15 tšk., Rytis Vičkačka – 14 tšk. (5 perimt. kam.)

ICE: Deividas Abeciūnas – 25 tšk., Rokas Misevičius – 24 tšk. (7 rezult. perd.), Kęstutis Petrauskas – 22 tšk. (12 atk. kam.), Audrius Gagiškis – 12 tšk.

Po dviejų pratęsimų „Darbiečiai“ iškovojo dar vieną pergalę. (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 21:17 val.)„ICE“ išbarstė turėtą persvarą, bet išsaugojo pergalę (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:30 val.)Klaidos nesutrugdė „Lietuvos šaulių sąjungai“ iškovoti pirmąją pergalę (2013 spalio 20 d., sekmadienis, 23:11 val.)Tik paskutiniąją sekundę "Kaišiadorys" išplėšė pergalę (2014 vasario 15 d., šeštadienis, 18:12 val.)Po didžiosios pertraukos susikrautą pranašumą „Ice“ išlaikė savo pusėje iki finalinio švilpuko (2013 gruodžio 22 d., sekmadienis, 22:22 val.)„ICE“ nepasigailėjo „SportoLinija.lt“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 22:08 val.)Ryžtingai rungtynes pradėję „Ice“ kituose kėliniuose buvo neatpažįstami (2014 kovo 21 d., penktadienis, 21:41 val.)„Darbiečiai“ pratęsė savo pergalingą žygį (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 21:15 val.)„Kaišiadorių“ pergalingo žygio nesustabdė ir „ICE“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 21:30 val.)„ICE“ nesunkiai nugalėjo savo varžovus (2013 lapkričio 30 d., šeštadienis, 17:06 val.)