Celsis vs KMT (82:56)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 27 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Celsis“ aštunfinalyje eliminavo „KMT“ ekipą.

2015 kovo 28 d., Šeštadienis, 00:41 val., peržiūros: 962

Kovo 27-ąją, „Garliavos jonučių vid.mokykloje“ įvyko „Įmonių“ lygos aštunfinalio antrasis susitikimas tarp šeimininkų „Celsis“ ir svečių „KMT“. Pirmajame susitikime „Celsio“ ekipa 6taškais nugalėjo savo varžovus ir antrajame susitikime savo namų arenoje atvyko pasiimti lemiamos pergalės ir tiesiausiu keliu žengti į kitą etapą. Nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai ėmė bėgti ir vis didino savo turimą pranašumą,kol galiausiai jau po 3kėlinių nugalėtojas tapo aiškus. Galutinis rungtynių rezultatas 82:56 „Celsio“ komandos naudai.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai ir išsiveržė į priekį 8:2. Po G.Pečkaičio taiklaus tritaškio skirtumas tarp ekipų šoktelėjo iki 10-ies.(16:6). Visgi vėliau „Celsio“ puolimas ėmė kiek strigti,o didelis pražangų kiekis leido varžovams dažnai stoti prie baudų metimų linijos. Taigi po pirmųjų 10-ies minučių ekipas skyrė tik 5taškais 19:14.

Antrajame ketvirtyje J.Svirkos ir Ž.Balyno vedami šeimininkai laimėjo atkarpą 15:9 ir vėl atitolo dviežnkliu pranašumu. Skirtumas tarp ekipų likusią kėlinio dalį kito nežymiai ir tik paskutinę kėlinio akimirką dvitaškį įmetęs I.Krukonis padidino savo ekipos pranašumą iki 14- 49:35.

Trečiajame kėlinyje ekipų žadime galima buvo išvysti nemažai žaidybinio broko ir tai lėmė,kad ekipos sužaidė patį nerezultatyviausią rungtynių kėlinuką. Tačiau net ir tokiame prastame kėlinyje kiek geriau sekėsi šeimininkams,kurie šį kėlinį laimėjo 11taškų skirtumu ir prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo kelialapį į ketvirtfinalį savo rankose- 65:42.

Ketvirtajame kėlinyje didelių stebuklų neišvydome,šeimininkai leido pasižaisti ir tiems,kurie paprastai praleidžia daugiau laiko ant atsarginių žaidėjų suolelio,tačiau galutinai baltą vėliavą iškėlę svečiai nesugebėjo laimėti ir šio ketvirčio. Taigi galutinis rezultatas 82:56. „Celsis“ keliauja į kitą etapą,kur jų laukia jau pažįstamas varžovas šį sezoną „Omega“.

Ignas Krukonis („Celsis“) : „Po pirmųjų rungtynių padarėme išvadas ir sužaidėmė žymiai geriau. Dar iki ketvirto kėlinio išsprendėme rungtynių baigtį,todėl pasižaisti galėjo ir mažiau žaidybinio laiko gaunantys žaidėjai. Džiaugiamės pergalę ir laukiame sekančio etapo,kuriame sieksime iškovoti kelialapį į pusfinalį.“

Celsis: Julius Svirka – 20 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd.), Ignas Krukonis – 16 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Žilvinas Balynas – 15 tšk. (12 atk. kam.), Gediminas Pečkaitis – 13 tšk.

KMT: Eimantas Šabonas – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Raimondas Savulis – 11 tšk., Arvydas rudžianskas – 9 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.)

„Celsis“ nesunkiai įveikė „KAMS“ ekipą. (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „Omegos“ ekipą. (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:34 val.)„LESTO“ nusileido „KMT“ ekipai (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 01:18 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „KTU“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 16:55 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Acme“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 22:46 val.)„Celsis“turėjo gerokai pavargti dvikovoje su „KMT“. (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 01:21 val.)„Celsis“ žengė pirmąjį žingsnį finalo link. (2015 balandžio 21 d., antradienis, 23:21 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo su „KMT“ krepšininkais (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje pranoko „Omegą“ ir išlygino rezultatą (2015 balandžio 07 d., antradienis, 22:59 val.)„Celsis“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Agava ASS & E+H“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 23:59 val.)