KTU vs Chemcentras (78:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 22 d., Šeštadienis, 13:00 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

„KTU“ atsirevanšavo „Chemcentrui“

2014 kovo 22 d., Šeštadienis, 22:20 val., peržiūros: 1040

Šeštadienio popietę Kauno technologijos universitete susitiko "Rind" įmonių lygos, L "mažosios" taurės pofrupio komandos: "KTU" ir "Chemcentras". Nuo pirmųjų susitikimo minučių į priekį išsiveržę "KTU" krepšininkai iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 78:62 ir baigė reguliarųį sezoną antroje turnyrinės lentelės vietoje.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų snaiperių pasirodymu, jame kur kas geriau sekėsi aikštės šeimininkams – po trijų iš eilės tolimų metimų "KTU" pirmavo 9:3. "Chemcentras" pirmajame kėlinyje neturėjo ko pademonstruoti ir baigė kėlinuką su 11-os taškų deficitu – 16:5.

Antrojo kėlinuko pradžia svečiams buvo kiek sėkmingesnė, "Chemcentras" pelnė penkis taškus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki šešių taškų (16:10), tačiau aikštės šeimininkai atakė spurtu 10:0 ir padidino atotrūkį iki 16-os (26:10). Antroje kėlinuko dalyje "KTU" tempo nemažino ir dar labiau didino turimą persvarą, įpusėjus susitikimui komandas jau skyrė 21-as taškas – 42:21.

Po ilgosios pertraukos iniciatyvą į savo rankas suėmė "Chemcentro krepšininkai. Aštuoni iš eilės R.Misevčiaus taškai priartino svečius prie varžovų (42:29), tačiau "KTU" nenusileido ir greit atstatė turėtą persvarą – 49:31. Antroje kėlinio dalyje "Chemcentras" surengė dar vieną spurrtą 2:9 ir sumažinmo deficitą iki 11-os taškų (51:40). Po trijų kėlinių komandas skyrė keturiolika taškų – 47:43.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje "Chemcentras" pelnė septynis iš eilės taškus ir sugrąžino rungtynėms intrigą, sumažindami skirtumą iki septynių taškų (57:50). Nepaisant varžovų spaudimo, "KTU" krepšininkai nepaleido žaidimo kontrolės ir, atstatę saugią pervarą, iškovojo pergalę rezultatu 78:62.

KTU: Vytautas Pliauga – 29 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Antanas Kilas – 19 tšk. (11 atk. kam., 5 perimt. kam.), Mantas Makulavičius – 10 tšk.

Chemcentras: Rokas Misevičius – 30 tšk., Audrius Gagiškis – 10 tšk. (12 atk. kam.), Saulius Kepežinskas – 9 tšk.

„Dentist Team“ užtikrintai įveikė „Chemcentrą“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:28 val.)„KTU“ nesunkiai nugalėjo „Karo medicinos tarnybą“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 15:28 val.)Ketvirtajame kėlinyje „Kauno energija“ pranoko „Chemcentrą“ (2014 kovo 28 d., penktadienis, 21:59 val.)Lyderių dėka pergalę šventė „Chemcentras“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 20:59 val.)„KTU“ užtikrintai įveikė „Karo medicinos tarnybą“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 15:30 val.)Antrojoje rungtynių dalyje „Lietuvos dujos“ susitvarkė su „Chemcentru“ (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 21:22 val.)„KTU“ nesunkiai įveikė „Lesta“ krepšininkus (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Chemcentrą“ ir pasiekė finalą (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)Atkakliose rungtynėse „KTU“ palaužė „Vilmistą“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 23:47 val.)„Dentist Team“ po atkaklios kovos iškovojo „Įmonių“ lygos Mažąją taurę (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 00:23 val.)