Vėjų linija & Garliavos duona vs Lietuvos geležinkeliai (52:49)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 09 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Kovo 11-osios vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 50, Kaunas, LT-51289

Rungtynių pabaigoje „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“

2014 balandžio 09 d., Trečiadienis, 23:11 val., peržiūros: 774

Balandžio 9 dieną Kovo 11-osios vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario "Sportturo" taurės 2014 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Vėjų linija & Garliavos duona" priemė svečius "Lietuvos geležinkelius". „Vėjų linija & Garliavos duona“ žaidė pirmas rungtynes taurėje, o "Lietuvos geležinkeliai" turėjo vieną pralaimėjimą.

Rungtynių pradžioje tritaškį pataikė A.Grabauskas, bet netrukus dvitaškį su varžovo pražanga pelnė A.Raila (3:3). Trečią ir ketvirtą minutėmis komandos žaidė nerezultatyviai. Per tą laiką du taškus pelnė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (5:3). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė vienas taškas (7:6). Per paskutines dvi kėlinio minutes vieno taško persvarą išlaikė šeimininkai (9:8).

Antro ketvirčio pirmas dvi minutes "Lietuvos geležinkeliai" gynėsi be klaidos, o patys pelnė keturis taškus (9:12). Trečią minutę šeimininkai sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (11:12). Ketvirtą minutę "Lietuvos geležinkelių" persvara šoktelėjo iki šešių taškų (11:17). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Baigiantis aštuntai minutei komandas skyrė devyni taškai (17:26). Paskutines dvi kėlinio minutes be klaidų gynėsi „Vėjų linija & Garliavos duona“, o aštuoni be atsako pelnyti taškai leido prisivyti varžovus (25:26).

Sužaidus pirmas dvi antros rungtynių pusės minutes komandas vis dar skyrė vienas taškas (27:28). Trečią minutę komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (30:31). Šeštą minutę komandas vis dar skyrė vienas taškas (35:36), o netrukus keturis taškus be atsako pelnė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (38:36). Likus minutei iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė vienas taškas (40:41), o minutės pertraukėlės paprašė "Lietuvos geležinkeliai". Per likusį laiką svečiai išsaugojo vieno taško persvarą (42:43).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui į priekį išsiveržė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (44:43). Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (44:44), o per sekančias keturias minutes tik du taškus pelnė "Lietuvos geležinkeliai" (44:46). Septintą minutę „Vėjų linija & Garliavos duona“ pradėjo pamažu rinkti taškus. Likus 20 sekundžių iki rungtynių pabaigos „Vėjų linija & Garliavos duona“ turėjo šešių taškų persvarą (52:46). Netrukus tritaškį pataikė A.Grabauskas (52:49). „Vėjų linija & Garliavos duona“ dar spėjo suklysti ir suteikė šancą varžovams, bet jų tritaškiai skriejo pro šalį – „Vėjų linija & Garliavos duona“ pasiekė pergalę rezultatu 52:49.

„Vėjų linija & Garliavos duona“ iškovojo pirmą pergalę, o "Lietuvos geležinkeliai" pralaimėjo antrą kartą.

A.Grabauskas, "Lietuvos geležinkelių" treneris:

Paklaustas, kaip sekėsi šiandien komandai, treneris atsakė: "Tragiškai sekėsi šiandien. Nebuvo poros žaidėjų šiandien. "Įmonių" lygoje buvome porą kartų laimėję prieš juos, gal galvojome, kad šiandien ir laimėsime. Nepasisekė žaidimas. Visas rungtynes ėjome taškas į tašką, bet gale kažkaip paleidome, neprotingai sužaidėme, padarėme neprotingų sprendimų."

Paklaustas, kodėl rungtynių pabaigoje nugalėjo varžovai, treneris atsakė: "Mūsų puolimas ir nesusikalbėjimas gynyboje lėmė porą klaidų ir pabėgo varžovai per toli. Turėjome šancą rungtynių pabaigoje, kai varžovai irgi sutriko, bet juo nepasinaudojome."

Vėjų linija & Garliavos duona: Andrius Raila – 18 tšk. (19 atk. kam.), Vytautas Vaškevičius – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Vytautas Merkelis – 7 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

Lietuvos geležinkeliai: Gediminas Naujalis – 16 tšk., Tomas Žvirblis – 12 tšk. (10 atk. kam.), Andrius Grabauskas – 12 tšk. (6 išpr. praž.)

„Vėjų linija & Garliavos duona“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno technikos kolegiją“ (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 22:46 val.)LCP KK „Ragai“ užtikrintai įveikė „Vėjų Linijos & Garliavos Duonos“ penketuką (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 23:33 val.)Atkaklioje aštunfinalio dvikovoje „Stumbras“ palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gegužės 02 d., penktadienis, 21:20 val.)LCP KK „Ragai“ sutriuškino „Lietuvos Geležinkelių“ ekipą. (36 ‒ 69) (2014 balandžio 05 d., šeštadienis, 00:27 val.)Kėlinį su puse priešinęsi „Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti „Kauno technikos kolegijos“ pranašumą (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 19:32 val.)