Sanitex vs Kauno tiltai (98:81)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 13 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Sanitex“ sugriovė „Kauno tiltų“ gynybą ir iškovojo pergalę

2015 gruodžio 13 d., Sekmadienis, 21:15 val., peržiūros: 1037

Sekmadienio vakarą Ringaudų pgr. m-kos sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos, antro etapo, Didžiosios taurės F pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Sanitex“ ir svečiai „Kauno tiltai“. Rungtynės prasidėjo tolimu šeimininkų metimu. Šeimininkai aktyviai pradėję rungtynės greit įgijo 5 taškų persvarą, bet jos ilgai neišlaikė. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė vos 2 taškai 12:10. Nors „Sanitex“ krepšininkai buvo vėl atstatę 5 taškų persvarą savo komandai, tačiau svečiai galingai užbėgė kėlinuką ir išsiveržė į priekį 22:23. Antrojo ketvirčio pradžia ir toliau sėkmingiau klostėsi svečiams. Sužaidus apie 2 minutes, jie jau pirmavo rekordine 8 taškų persvara, bet šeimininkai po truputį įsivažiavo ir įpusėjus kėliniui vėl buvo pirmaujančiųjų vaidmenyje – 37:36. Pačioje ketvirčio pabaigoje aktyviau pradėję žaisti šeimininkai prieš ilgąją pertrauką sugebėjo susikrauti sau 5 taškų pranašumą 52:47.

Po didžiosios pertraukos prasidėjo „Sanitex“ vyrų dominavimas. Sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes komandas skyrė jau daugiau negu 10 taškų. Įpusėjus kėlinukui svečiams nepavyko sumažiniti savo atsilikimo iki vienženklės atžymos 66:56. Nors „Kauno tiltų“ krepšininkai ir bandė sumažinti savo deficitą prieš paskutinį kėlinį, tačiau užtikrintai žaidę šeimininkai neleido to padaryti – 76:65.

Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynėse buvo tik formalumas. Šeimininkai pradėjo mėgautis žaidimu ir pajautę, jog gali žaisti dar geriau įsismagino, o jų varžovams, jau pritrūko jėgų palaikyti tokį tempą. Įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė jau 20 taškų – 91:71. Per likusį laiką sensacijos užfiksuota nebuvo ir nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai „Sanitex“ krepšininkai šventė pergalę rezultatu 98:81.

Po rungtynių pakalbintas „Sanitex“ komandos vyr. treneris V. Brazauskas nenorėjo kažko išskirti šiose rungtynėse, tiesiog pasakė jog: „ rezultatas švieslentėje rodo, jog šiandien mes laimėjome, vadinasi, viskas gerai.“

Sanitex: Evaldas Kulboka – 35 tšk., Paulius Vaškevičius – 24 tšk. (6 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Aidas Makūnas – 14 tšk. (7 rezult. perd.), Paulius Stankūnas – 10 tšk.

Kauno tiltai: Tomas Kmitas – 31 tšk. (10 išpr. praž.), Mindaugas Mažeika – 17 tšk. (13 atk. kam., 7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Žilvinas Žiūkas – 13 tšk.

„Omega“ be didesnio vargo įveikė „Kauno tiltų“ ekipą. (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:13 val.)Įmonių lygoje „Sanitex“ iškovojo nesunkią pergalę (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:08 val.)„Lemora“ nepasipriešino „Kauno tiltams“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 23:50 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Tiltai“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:45 val.)„Lemora“ nusileido „Kauno Tiltams“ (70 -82) (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 00:03 val.)Sanitex nukovė LSMU ‒ „Statybų vizija“ trečioje aštuntfinalio dvikovoje (2016 kovo 15 d., antradienis, 03:43 val.)„Sanitex“ po trilerio nusileido „Vieningam Kaunui“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 00:09 val.)„Sanitex“ be vargo įveikė „Lemorą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:27 val.)Nuo pat rungtynių pradžios pirmavę „Kauno tiltai“ tvirtai žengė į ketvirtfinalį (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 22:55 val.)Puikiai žaidusi „Sanitex“ komanda iškovojo nesunkią pergalę prieš „Elmovą“ ekipą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 22:01 val.)