KAUNO OROUOSTAS & LANA LECTA vs LIETUVOS DUJOS (52:71)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 23 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Jachtklubo sporto salė, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas LT-52337

„Kauno Orouostas & Lana Lecta“ suklupo savo aikštėje

2012 sausio 23 d., Pirmadienis, 23:14 val., peržiūros: 2876

Pirmadienį (01.23), Jachtklubo sporto salėje įvyko Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi D pogrupio komandos, „Kauno Orouostas & Lana Lecta“ (šeimininkai) ir „Lietuvos Dujos“ (svečiai) ekipos. Labai gerai sužaidę antrą kėlinį ir įgiję persvarą, svečiai išlaikė ją iki galo. Nors visą laiką skirtumas ir buvo dviženklis, tačiau rungtynės buvo labai nervingos ir kovingos. Rungtynių rezultatas – 52:71 (16:13, 7:23, 17:21, 12:14).

Pirmą kėlinį tritaškiu metimu pradėjo šeimininkų komandos žaidėjas M.Nevas. Vėliau komandos keitėsi tiksliomis atakomis ir rezultatas visą laiką buvo apylygis. Svečiams sunkiai sekėsi suregzti tikslias atakas, daug jų metimų skriejo pro šalį, šeimininkams sekėsi šiek teik geriaus. Rezultatas po kėlinio – 16:13.

Antrajame ketvirtyje dominavo svečių komanda. Jie sėkmingai stabdė savo varžovus gynyboje ir tai jiems leido surengti daug greitų atakų. Svečiai šiame kėlinuk labai sunkiai rinko taškus, o gynyboje dažnai vėluodavo prie savo žmonių. Šiek tiek nuotaikos ir pasitikėjimo jiems pridėjo P. Amanačio tritaškis metimas kėlinio pabaigoje, kuris sumažino skirtumą iki 13 taškų. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 23:36.

Trečiajame kėlinuke vyko lygi kova, tačiau šeimininkams niekaip nepavyko sumažinti skirtumo. Vos tik jie surengdavo šiokį tokį spurtą, svečiai tuoj pat atsakydavo tuo pačiu ir viską sugražindavo į senas vėžes. Rezultatas po ketvirčio – 40:57.

Ketvirtasis kėlinukas buvo labai nerezultatyvus, jame komandos žaidė ilgą pozicinį krepšinį ir dažnai atakas užbaigdavo laiko limitui artėjant į pabaigą. Šeimininkai nenuleido rankų ir iki pat galo rodė didelį norą laimėti. Kėlinio viduryje jiems buvo pavykę sugražinti intrigą, kai jie rezultatą sumažino iki 13 taškų, tačiau iš kart po to sekė dvi jų pražangos prieš varžovus prie tritaškio linijos. Svečiai ramiai sumetė 5 iš 6 baudų metimų ir vėl susigražino saugų pranašumą, kurį išlaikė iki pat pabaigos. Taigi rezultatas po rungtynių – 52:71.

Po rungtynių „Lietuvos Dujos“ komandos treneris, Virginijus Mažonas sakė: "Buvo tokios nervingos rungtynės. Aišku skirtumas buvo mūsų pusėje, tačiau didėlis varžovų noras laimėti sukėlė čia tokį didelį chaosą. Kurio gal ir galėjo nebūti.“

„Kauno Orouostas & Lana Lecta“ nuo komentarų susilaikė.

Rezultatyviausi žaidėjai: „Kauno Orouostas & Lana Lecta“ - Henrikas Butkus tšk., Karolis Čepononis tšk., Paulius Amanaitis tšk.

"Lietuvos Dujos" - Rolandas Mačiulaitis 16 tšk., Nerijus Urbanavičius 13 tšk., Tomas Gužys 12 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 sausio 24 d., 01:15 val.

Mačiulaitis, nors ir 48, bet vis dar tobulėja

"Kauno Orouostas & Lana Lecta" išsaugojo pergalę savo rankose (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 22:14 val.)"Kauno orouostas & Lana Lecta " įveikė "Dobilą" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 22:50 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" įtikinamai įveikė "Vijorą" (2011 lapkričio 23 d., trečiadienis, 00:20 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" patyrė apmaudžią nesėkmę (2012 sausio 07 d., šeštadienis, 17:13 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo vargo su "Kauno Švara" (2011 gruodžio 20 d., antradienis, 21:50 val.)Kauno orouostas & Lana lecta" atsirevanšavo "Celsiui" (2012 vasario 15 d., trečiadienis, 22:43 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo daug vargo su "Elektromontuotoju" (2011 gruodžio 27 d., antradienis, 20:18 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo vargo su "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 22:15 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" iššvaistė solidžią persvarą, bet pergalės neišleido iš savo rankų (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 22:47 val.)"Kauno oro uostas & lana lecta" po pratęsimo palaužė "Jaunalietuvių sporto organizaciją" (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 22:33 val.)