ARGENSTA & AKS vs LIETUVOS DUJOS (77:93)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 10 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al.35, Kaunas

"Lietuvos Dujos" įveikė „Argensta & AKS“

2012 sausio 10 d., Antradienis, 21:33 val., peržiūros: 2378

Antradienį(01.10), Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje, įvyko ""Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi D pogrupio komandos, „Argensta & AKS“ (šeimininkai) ir „Lietuvos Dujos“ (svečiai) ekipos. Abi komandos susirinko labai negausiai, bet rungtynių tempas buvo labai didelis ir nors šeimininkai buvo jaunesni ir greitesni, svečiams rimčiau jie priešinosi tik 3 kėlinius. Rungtynių rezultatas – 77:93(21:24, 15:21, 24:23, 17:25).

Pirmo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais tilimais metimais. Kėliniui įpusėjus tik kelių taškų persvarą turėjo svečių komanda, tačiau vėliau jie surengė spurtą ir įgijo didesnį pranašumą, tiesa kėlinio pabaigoje geriau sužaidė jau šeimininkai ir sumažino atotrūkį iki 3 taškų. Rezultatas po kėlinio – 21:24.

Antrajame kėlinuke žaidimas vyko labai sparčiu tempu, komandos rengė labai daug greitų atakų, tačiau šeimininkai kartais per daug paskubėdavo, taip leisdami savo varžovams didinti pranašumą. Svečiai šiame kėlinuke pataikė tris tolimus metimus ir tai jiems leido susikrauti 9 taškų pranašumą. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 36:45.

Trečio kėlinuko pradžią kur kas geriau sužaidė svečių komanda, po 3 taiklių tolimų metimų bei kelių greitų atakų jie padidino skirtumą iki 17 taškų, tačiau šeimininkai paėmė minutės pertraukėlę ir tai jiems padėjo sustatyti savo žaidimą į vietas. Po pertraukėlės jie surengė spurtą 12:0 ir sumažino skirtumą, taip palikdami intrigą ketvirtam kėliniui. Rezultatas po ketvirčio – 60:68.

Ketvirtajame ketvirtyje kur kas šviežesni ir tikslesni atrodė svečių komandos krepšininkai, kurie žaidė užtikrintai ir sparčiai didino persvarą. Šeimininkus šiame kėlinuke gelbėjo tik 3 tolimi metimai, kurie neleido svečiams dar labiau padidinti persvaros. Taigi rezultatas po rungtynių – 77:93.

Po rungtynių „Argensta & AKS“ komandos žaidėjas, Tadas Vaitkevičius sakė: "Po švenčių sunku buvo žaisti. Šiaip negausiai susirinkom, vienas traumuotas, kitas išvažiavęs.“

„Lietuvos Dujos“ komanda treneris, Virginijus Mažonas sakė: „Sunku kažką pasakyti, rungtynės čia tokios gavosi 5 prieš 5, mūsų žaidėjai iškritę iš rikiuotės ir turbūt jų tokia pati situacija. Net keista, kad mes senukai sugebėjo palaikyti tokią spartą .“

Rezultatyviausi žaidėjai: „Argensta & AKS“ - Rokas Janickas 20 tšk., Tadas Vaitkevičius 19 tšk., Egidijus Vaitkevičius 18 tšk.

"Lietuvos Dujos" - Martynas Maumevičius 34 tšk., Nerijus Urbanavičius 22 tšk., Rolandas Mačiulaitis 17 tšk.

"Lietuvos dujos" lengvai įveikė "Celsį" (2012 vasario 08 d., trečiadienis, 22:12 val.)"Lietuvos Dujos" daugiau nei pusšimčiu taškų nušlavė "Argensta & AKS" (2012 sausio 28 d., šeštadienis, 21:08 val.)"Elektromontuotojas" nesunkiai įveikė "Argenstą & AKS" (2011 lapkričio 29 d., antradienis, 22:59 val.)Ketvirtame ketvirtyje "Lietuvos dujos" įveikė "Celsį" (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 21:49 val.)"Lietuvos Dujos" žengia į kitą etapą (2012 balandžio 10 d., antradienis, 22:18 val.)"Kauno Orouostas" sunkioje kovoje palaužė "Argensta & AKS" (2011 lapkričio 08 d., antradienis, 22:05 val.)"Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" nesunkiai įveikė "Argensta & Aks" ekipą (2012 vasario 24 d., penktadienis, 22:26 val.)"Lietuvos dujos" nepasigailėjo " No magic Europe" (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 01:11 val.)"Lietuvos Dujos" nuskausmino "dantukų fėjas" (2011 lapkričio 13 d., sekmadienis, 22:49 val.)"Lietuvos dujos" ketvirtfinalį pradėjo užtikrinta pegale (2012 balandžio 03 d., antradienis, 23:32 val.)