SK NEVERONYS vs BC AMBI (85:39)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

"SK Neveronys" po nesunkios kovos įveikė "BC Ambi"

2012 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 22:01 val., peržiūros: 2945

Trečiadienį, Lapkričio 14 dieną "Dainavos vid. m-klos" sporto salėje įvyko "C – Top Sport" lygos rungtynės tarp vietos "SK Neveronys" bei "BC Ambi" ekipų. Pradėję rungtynes atkarpa 8:0 šeimininkai nesustojo diktuoti salygų visas 40-imt minučių – per tris kėlinius susikrovę 41 taško pranašumą, paskutiniame šeimininkai jautėsi saugūs, tad leido sau išbandyti alternatyvas – rungtynių gale, pergalę jie iškovojo rezultatu 85:39.

8:0 atkarpa rungtynes pradėję SK „Neveronys“ rodė, kas čia šeimininkai. Perimdami kiekvieną varžovų netikslų pasą greitomis atakomis jie nesunkiai rinkosi taškus, tuo tarpu BC „Ambi“ ekipai prireikė minutės pertraukėlės, kad sugebėtų užpulti varžovų krepšį. Vis dėlto sėkmė svečiams nesišypsojo, ir po pirmo kėlinio ekipas skyrė jau 17 taškų (25:8).

Antrasis ketvirtis vėlgi prasidėjo 8 „sausais“ šeimininkų taškais. Visiškai subyrėjęs svečių puolimas taškus pelnė tik baudos metimais (1/2), o nepasimetę SK „Neveronys“ už tai juos taip pat „apšaudė“ trimis tolimais metimais (42:9). Per likusias kelias minutes svečiai pagaliua pralaužė ledus, ir šiek tiek sumažino deficitą (44:15).

Antroje rungtynių pusėje situacija nekito – tiesa, klaidų estafetę perėmusi „SK Neveronių“ ekipa tiek daug greitų atakų neberengė, tad ir svečiams pasitaikė daugiau progų pelnyti taškus – deja, tai nepadėjo, ir po trijų kėlinių ekipas jau skyrė 41 taškas (66:25).

Paskutiniame kėlinuke viskas jau buvo aišku, ir liko tik formalumas. Tiesa, galima pabrėžti, jog šeimininkai šio kėlinio metu sumetė net 5/8 tritaškius metimus, taip surinkdami didesnę dalį taškų, tuo tarpu „BC Ambi“ ekipa, keliskart sėkmingai užpuolusi šeimininkų krepšį, sugebėjo per kėlinį pelnyti jau 14 taškų. Nuaidėjus teisėjų švilpukui ekipas skyrė 46 taškai, o pergalę rezultatu 85:39 iškovojo SK „Neveronys“.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris J.Virbickas: „Gerbiu varžovus, bet šiandien mes buvome stipresni. Žaidėme savo žaidimą ir laimėjome.“

BC „Ambi“ treneris Vaidotas Mačiulis neišsiplėtė: „Varžovai buvo stipresni.“

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo : D.Stankaitis (17 taškų, 19 naudingumo balų), E.Matusevičius (17 taškų, 27 naudingumo balai), bei G.Purauskas (9 taškai, 13 naudingumo taškų).

"BC Ambi" gretose išsiskyrė 10 taškų pelnęs V.Čypas, bet 8 pridėjęs E.Zabarauskas.

"Kulautuva" nesunkiai įveikė "Ambi" komandą (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:29 val.)" SK Neveronys" nesunkiai nugalėjo "SK Mattas" ekipą (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 23:11 val.)"Veiverių Amberis" atkakliose rungtynėse įveikė "Ambi" (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 22:58 val.)SK "Neveronys" iškovojo antrąją pergalę (2013 sausio 31 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)"Robotukų armija" pratęsime įveikė "Ambi" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 23:38 val.)SK "Neveronys" nesulaukė pasipriešinimo iš Kauno "Rami" (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 21:50 val.)"SK Neveronys" šventė pergalę nervingose rungtynėse (2012 lapkričio 20 d., antradienis, 03:18 val.)"Kauno NTI-PN" nepaliko jokių vilčių "BC Ambi" ekipai (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)"Robotukų armija" antroje rungtynių pusėje įveikė "Ambi" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 20:09 val.)SK "Neveronys" netikėtai lengvai nugalėjo "Galerą" (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:53 val.)