Topo centras vs Celsis (81:57)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 balandžio 04 d., Penktadienis, 18:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Topo Centras“ atsirevanšavo „Celsiui“

2014 balandžio 04 d., Penktadienis, 23:08 val., peržiūros: 1150

Penktadienį (04.04) VRM sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Topo Centras" (šeimininkai) ir "Celsis" (svečiai). Šeimininkai iškovojo nesunkią pergalę – 81:57 (17:13, 25:16, 20:12, 19:16).

Rungtynes šeimininkai pradėjo tritaškių kruša. Apskritai vieninteliai taškai, kuriuos "Topo Centras" pelnė ne iš trijų taškų zonos šiame kėlinyje, buvo A.Dervinsko dvitaškis rungtynių pradžioje. Vėliau šeimininkai pataikė penkis tritaškius, iš kurių keturis įsūdė E.Gramauskas. "Celsis" pirmavo pačioje rungtynių pradžioje (2:5), tačiau vėliau į kiekvieną "Topo Centro" tritaškį, atsakydavo dviemis taškais, todėl šeimininkai sukaupė keturių taškų pranašumą (17:13).

Antrajame kėlinyje "Celsis" buvo priartėjęs iki vieno taško (22:21), o vėliau po dviejų tritaškių rezultatą netgi išlygino (27:27). Toliau sekė "Topo Centro" spurtas (15:2), kuris tęsėsi iki pat kėlinio pabaigos ir šeimininkai įgijo dviženklę persvarą (42:29).

Po ilgosios pertraukos "Topo Centras" padidino skirtumą iki šešiolikos taškų (50:34), o vėliau ir iki 23 taškų (62:39). Kėlinio pabaigoje du taiklūs A.Bartkaus baudos metimai nežymiai sumažino skirtumą – 62:41.

Ketvirtajame kėlinyje "Topo Centras" ir toliau tęsė sėkmingą žaidimą ir atitrūko trisdešimties taškų persvara (78:48). Visgi pačioje rungtynių pabaigoje "Celsis" dar sumažino deficitą, tačiau pralaimėjo – 81:57.

Serijos rezultatas tapo 1:1, ir prireiks lemiamų trečiųjų rungtynių.

Topo centras: Edvinas Gramauskas – 35 tšk., Eimantas Daunora – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Edvardas Jašinskas – 8 tšk. (10 atk. kam.)

Celsis: Osvaldas Sarpalius – 22 tšk. (5 rezult. perd.), Vidas Raudonis – 13 tšk., Mantas Valatkevičius – 8 tšk.

„Sabonio krepšinio centras“ pranoko „Celsį“ (2014 kovo 19 d., trečiadienis, 23:08 val.)„Kauno Energija“ nesugebėjo pasipriešinti „Celsiui“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 22:14 val.)„Topo centras“ neturėjo problemų prieš „Kauno tiltus“ (2013 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)„Topo centras“ nugalėjo savo priešininkus (2014 vasario 10 d., pirmadienis, 00:06 val.)„Topo Centras“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Grūdus“ (2013 gruodžio 21 d., šeštadienis, 12:12 val.)Pusfinalio dalyvis paaiškės trečiose rungtynėse: „Topo centras“ atsirevanšavo „Trukmei & Kautrai ‒ DB“ (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 22:58 val.)„Topo centras“ žengė į ketvirtfinalį (2014 balandžio 18 d., penktadienis, 22:24 val.)Įtemptose rungtynėse „Kauno aerouostas & Lana lecta“ iškovojo pergalę ir atsirevanšavo „Celsio“ komandai (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:08 val.)Atkakliose rungtynėse „Topo centras“ įveikė „Kauno tiltus“ (2014 kovo 06 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Po atkaklios kovos „Topo centras“ įveikė savo varžovus (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 23:45 val.)