BC STUDENTAI vs GRIZLIAI (46:68)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

Grizliai lengvai susitvarkė su BC Studentais

2011 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 00:38 val., peržiūros: 4046

Lapkričio 20 dienos vakarą Santaros gimnazijos sporto salėje susitiko BC "Studentai" (šeimininkai) ir Grizliai (svečiai). Nerezultatyviose rungtynėse pergalę rezultatu 68:46 (15:12, 18:11, 16:3, 19:20) šventė Grizliai.

Rungtynės prasidėjo lygiai ir sužaidus pora minučių 6:6. Labai greitai šeimininkai išnaudojo komandinių pražangų limitą ir leido Grizliams netrukdomiems rinkti taškus. Čia po vos dviejų taiklių baudų iš septynių priekyje buvo svečiai 10:6. Varžovai atsakė spurtu 6:0 ir jie jau priekyje. Po pirmojo kėlinuko 15:12 pirmauja Grizliai.

Antrąjame kėlinyje jau pradėjo tolti svečiai ir sužaidus 4 minutes 25:18 priekyje Grizliai. Iki ketvirčio pabaigos komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, tačiau pačią kėlinuko pabaigą geriau sužaidė Grizliai ir po dviejų kėlinių dešimties taškų skirtumas 33:23.

Trečią kėlinį neįtikėtinu spurtu pradėjo Grizliai, labai agresyvios gynybos dėka, laimėjo atkarpą 16:0 ir skirtumas išaugo iki 49:23. Pirmuosius taškus trečiąjame kėlinyje Studentams sužaidus daugiau kaip šešias minutes pelnė Egidijus Račinskas. Per šį kėlinį vos tris taškus pelnę Studentai pasirašė sau pralaimėjimo nuosprendį 49:26.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, tikriausiai todėl ir buvo pats rezultatyviausias iš visų. Galutinis švilpukas užfiksavo pergalę Grizliams 68:46.

Nugalėtojų atstovas teigė – Gal truputį ramiau sužaidėm, užpuolėm ramiai. Nemanau, kad čia labai įspūdingai sužaidėm.

Pralaimėjusių treneris sakė – Po pirmo kėlinuko atrodo viskas buvo normaliai, paskui labai daug baudų nepataikėm, kai neapsigini, neužpuoli... Čia buvo vienos prasčiausių rungtynių.

Rezultatyviausiai Studentų gretose žaidė – Povilas Margevičius (12, 12 atk. kam.), Šarūnas Labenskas (10), Mantvydas Leknickas (8) taškai.

Grizliuose pasižymėjo – Arūnas Budrys (21, 12 atk. kam., 7 rez. perd., 6 išpr. pr., 4 blokai, 40 naud. bal.), Tadas Navickas (11), Gediminas Kemzūra (9) taškai.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Anonimas2011 lapkričio 22 d., 12:58 val.

kaip suprantu statistui yra neidomu ir netaisomos klaidos. Idomiai

Anonimas2011 lapkričio 21 d., 10:03 val.

Statistika sikart prastai surasyta. 7 numeris Vidmantas Sukys is Grizliu zaide ~10min. ir tikrai pamenu kaip imete 2 tsk..

Anonimas2011 lapkričio 21 d., 09:58 val.

Rezultatyviausiai Studentų gretose žaidė - Povilas Margevičius (12, 11 atk. kam.) o statistika atsivertus uzrasyta 4 kamuoliai net idomu pasidare kaip cia taip gali buti ? noretusi pataisymu

"Šernai" nesunkiai susitvarkė su BC "Studentais" (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 22:38 val.) SK "Neveronys neturėjo vargo su BC "Studentais" (2011 gruodžio 18 d., sekmadienis, 23:31 val.)"Simple" pamokė BC "Studentus" (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 22:39 val.)"Grizliai" sudraskė dar vieną varžovą (2011 lapkričio 29 d., antradienis, 12:31 val.)"Grizliai" sudraskė "Šernus" - miško pasaka baigėsi (2012 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 01:19 val.)"Grizliai" be vargo nugalėjo "Maybe" (2011 spalio 19 d., trečiadienis, 22:29 val.)KK "Snaiperiai" antroje rungtynių pusėje nesunkiai susidorojo su BC "Studentais" ir žengė į kitą etapą (2012 kovo 31 d., šeštadienis, 19:25 val.)"Grizliai" lengvai laimėjo prieš "Šernus" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:41 val.)"Grizliai" ketvirtame kėlinuke pranoko "Nanas" ekipą (2012 sausio 31 d., antradienis, 00:23 val.)"Grizliai" nugalėjo "Dumblo" ekipą (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:42 val.)