OMEGA vs DETAS HOPTRANSA & BRGroup - D (76:63)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 09 d., Penktadienis, 17:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Detas H & Freolitus - Doremus“ ekipą

2012 lapkričio 09 d., Penktadienis, 22:06 val., peržiūros: 1879

Penktadienį (11.09), Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos „Sporto fėja“ rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ (šeimininkai) ir „Detas H & Freolitus – Doremus“ (svečiai) ekipos. Rungtynės klostėsi labai atkakliai ir kietos kovos jose netrūko, nors po pirmojo kėlinio 2 taškais (22:20) pirmavo „Omega“ ekipos krepšininkai, įpusėjus rungtynėms jau 2 taškų pranašumą (33:35) turėjo „Detas H & Freolitus – Doremus“ ekipa. Antroje rungtynių dalyje aktyviau besigindami ir taikliau atakuodami krepšį „Omega“ sugebėjo palaužti varžovus bei iškovoti pergalę rezultatu 76:63.

Pirmasis kėlinys prasidėjo „sausa“ „Detas H & Freolitus – Doremus“ komandos atkarpa 4:0, tačiau jau įpusėjus pirmajam ketvirčiui vieno taško pranašumą įgijo „Omega“ ekipa (11:10). Likus žaisti kiek mažiau nei pusė minutės pirmajame ketvirtyje vienu tašku pirmavo „Detas H & Freolitus – Doremus“ ekipa (20:19), tačiau paskutinę pirmojo ketvirčio sekundę tritaškį pataikęs Edgaras Matusevičius išvedė „Omega“ ekipą į priekį 2 taškais (22:20).

Antrajame ketvirtyje ir toliau tęsėsi atkakli ir įnirtinga kova visose aikštės vietose, o sužaidus 3 minutes šiame ketvirtyje rezultatas buvo lygus (24:24). „Omega“ ekipos žaidėjai mėgino atitrūkti nuo varžovų, kai iki ketvirčio pabaigos likuus žaisti kiek mežiau nei 3 minutes įgijo 5 taškų pranašumą (33:28). Svečiai nei neketino pasiduoti ir kėlinį pabaigę spurtu 7:0, įpusėjus rungtynėms pirmavo 2 taškais (33:35).

Trečiajį ketvirtį spurtu 7:0 pradėjo „Omega“ ekipa ir susigrąžino sau 5 taškų pranašumą (40:35) sužaidus vos 2 minutes šiame ketvirtyje. Įsibėgėję „Omega“ ekipos žaidėjai ir toliau sėkmingai gynėsi ir atakavo krepšį bei prieš ketvirtąjį kėlinį susikrovė 10 taškų pranašumą (56:46).

Ketvirtajame kėlinyje iniciatyvą savo rankose ir toliau laikė „Omega“ ekipos žaidėjai, kurie sužaidus 5 minutes paskutiniajame ketvirtyje buvo susikorvę sau jau 17 taškų pranašumą (65:48). Užtikrintai pabaigę rungtynes „Omega“ ekipa iškovojo pergalę rezultatu 76:63.

Po laimėtų rungtynių „Omega“ komandos treneris pasveikino savo komandos narius bei gerbėjus su pergale, o „Detas H & Freolitus – Doremus“ komandos treneris rungtynes komentuoti atsisakė.

„Omega“: Edgaras Matusevičius (25 tšk., 12 atk. kam., 32 naud. bal.), Donatas Šliogeris (16 tšk., 5 perimt. kam., 20 naud. bal.), Gediminas Naikauskas (12 tšk., 15 naud. bal.).

„Detas H & Freolitus – Doremus“: Mindaugas Kvedaras (21 tšk., 21 naud. bal.), Airidas Nutautas (13 tšk., 10 išpr. praž., 24 naud. bal.), Ramūnas Buinevičius (11 tšk., 10 atk. kam., 19 naud. bal.)

Ketvirtąjame kėlinyje nutolę Lietuvos Dujos palaužė Detas H & Freolitus - Doremus (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 00:37 val.)"Sabonio KC Admin" penketukas įveikė "Detus H & Freolitus - Doremus" ekipą (2012 lapkričio 20 d., antradienis, 00:06 val.)Permainingoje kovoje "Vėjų linija & Garliavos duona" įveikė "Detas H & Freolitus - Doremus" ekipą (2012 spalio 29 d., pirmadienis, 23:41 val.)„Omega“ namuose be didesnio vargo įveikė „IT-taškas.lt“ ekipą (2012 spalio 26 d., penktadienis, 20:28 val.)"Lietuvos Geležinkeliai" neturėjo vargo su "Detas H & Freolitus - Doremus" (2012 lapkričio 27 d., antradienis, 00:00 val.)"Chemcentras" priešinosi iš visų jėgų, bet pergalę šventė "Detas hoptransa & BRGroup - D" ekipa (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 23:20 val.)"Detas H & Freolitus - Doremus" palaužė "IT - Taškas.lt" pasipriešinimą (2012 gruodžio 04 d., antradienis, 00:21 val.)Itin nervingose rungtynėse „Omega“ iškovojo pergalę prieš „Rapalos“ ekipą (2012 gruodžio 21 d., penktadienis, 00:04 val.)Permainingoje kovoje pergalę iškovojo "Detas hoptransa & BRGroup - D" ekipa (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 23:21 val.)"Detas H & Freolitus - Doremus" tampė "likimą už ūsų", bet palaužė "Rapalą" (2012 gruodžio 14 d., penktadienis, 00:09 val.)