LCP KK „Ragai“ vs Rind (78:83)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 25 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Rind“ trečiosiose serijos rungtynėse eliminavo LCP KK „Ragus“

2015 kovo 25 d., Trečiadienis, 22:12 val., peržiūros: 1359

Trečiadienį (03.25) A.Sabonio krepšinio centre įvyko trečiosios „C“ lygos „Mažosios“ taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose dėl patekimo į pusfinalį kovojo LCP KK „Ragai“ (šeimininkai) ir „Rind“ ekipos krepšininkai. Po pirmųjų dviejų rungtynių serijos rezultatas buvo lygus 1:1, todėl kelialapio į pusfinalį savininkas sprendėsi lemiamame trečiajame mače. Po atkaklios kovos pergalę šventė, didžiąją rungtynių dalį pirmavę „Rind“ krepšininkai – 78:83 (13:15, 23:25, 26:27, 16:16).

Rungtynių pradžioje nei viena komanda nesugebėjo įgyti ryškesnio pranašumo. Šeimininkai kelis kartus pirmavo trijų, keturių taškų skirtumu, tačiau antrojoje pirmojo kėlinio pusėje pralaimėjo atkarpą (3:9) ir kartu pralaimėjo pirmąjį kėlinį – 13:15.

Antrajame kėlinyje „Rind“ sugebėjo įgyti šešių taškų pranašumą (13:19), tačiau šeimininkai vedami J.Kursevičiaus išlygino rezultatą (20:20). Visgi vėliau sekė sėkminga „Rind“ atkarpa, kuri vėl leido susigrąžinti šešių taškų pranašumą (21:27). „Ragai“ sumažino skirtumą iki dviejų taškų, tačiau sėkmingas Ž.Radzevičiaus žaidimas vėl padidino skirtumą iki septynių taškų (27:34). Kėlinuko pabaigoje „Ragai“ šiek tiek priartėjo ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo keturių taškų deficitą – 36:40.

Po ilgosios pertraukos „Ragai“ pateko į duobelę ir prastai pradėję trečiąjį kėlinį leido „Rind“ įgyti 9 taškų persvarą (36:45). Taiklūs A.Tkačiovo ir M.Čekanavičiaus metimai leido „Rind“ nutolti ir iki 14 taškų (41:55), tačiau kėlinuko pabaigoje „Ragai“ spurtavo ir sumažino skirtumą iki 6 taškų (53:59). Panašus skirtumas išsilaikė iki pat kėlinuko pabaigos ir šeimininkai po trijų kėlinių turėjo penkių taškų deficitą – 62:67.

Ketvirtajame kėlinyje „Ragai“ iškart smeigė tritaškį ir buvo priartėję iki dviejų taškų, tačiau sausa ‘Rind“ atkarpa leido padidinti skirtumą iki aštuonių taškų – 65:73. Šeimininkai ir vėl sumažino skirtumą iki keturių taškų, tačiau „Rind“ neleido varžovams perlaužti varžybų eigos ir po taiklių M.Kazakevičiaus metimų vėl atstatė 8 taškų persvarą – 71:79. „Rind“ sugebėjo padidinti skirtumą iki 10 taškų, tačiau šeimininkai nepasidavė ir po kelių perimtų kamuolių sumažino skirtumą iki penkių taškų, visgi tai buvo viskas ką pavyko padaryti „Ragams“ ir svečiai iškovojo sunkią pergalę bei kelialapį į pusfinalį – 78:83.

LCP KK „Ragai“: Justinas Kursevičius – 29 tšk. (5 išpr. praž.), Viktoras Žukauskas – 12 tšk. (8 rezult. perd.), Kęstutis Ruočkus – 9 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Rind: Martynas Čekanavičius – 21 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Marius Kazakevičius – 19 tšk. (19 atk. kam., 5 išpr. praž.), Žilvinas Radzevičius – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Linas Mecelis – 10 tšk.

Po rungtynių pakalbintas „Rind“ ekipos vadovas, E.Sliežauskas, kalbėjo:

- Labai džaiugiamės, kad pavyko sunkios rungtynės, juolab, kad „Ragai“ yra stipri komanda, metikai visi ir priekinė linija neblogai kovojo, tiesiog musiškiai buvo labiau susikoncentravę. Labai norėjome laimėti, tiesiog dėkui varžovams už gražią kovą, bandysime kovoti pusfinalyje.

Ketvirtfinalio starte „Rind“ patiesė be keitimų rungtyniavusius LCP KK „Ragus“ (2015 kovo 14 d., šeštadienis, 00:30 val.)„R2P Sport ‒ 2“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su LCP KK „Ragais“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Green Death“ neatsilaikė prieš LCP KK „Ragus“ (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 22:46 val.)Pirmosiose šešioliktfinalio rungtynėse LCP KK „Ragai“ palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:27 val.)„Rind“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Komanda-X“. (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 15:04 val.)„Kolpingo kolegija“ po pratęsimo išplėšė trečiąsias serijos rungtynes (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 23:51 val.)Emocingose rungtynėse „Dumblas“ nugalėjo „RIND“ ekipą (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse LCP KK „Ragai“ puolimo mašina pervažiavo „Elektromontuotoją“ (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 00:42 val.)„Rind“ vos neprisižaidė su „Ryterna Group“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)Advokatų kontora „Konsus“ atsirevanšavo LCP KK „Ragams“ ir žengia toliau (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 00:56 val.)