Šilainiai – 2 vs Compensa (59:62)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2014 gegužės 12 d., Pirmadienis, 21:35 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Compensa“ iššsaugojo pergalę prieš „Šiliainius ‒ 2“

2014 gegužės 13 d., Antradienis, 18:48 val., peržiūros: 877

Pirmadienį (05.13) Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko "Pavasario Sportturas 2014", "Mažosios" taurės pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Šilainiai-2" (šeimininkai) ir "Compensa" (svečiai). Po atkaklios kovos pergalę rankose išsaugojo "Compensa" – 59:62 (14:17, 17:24, 16:10, 12:11).

Rungtynių pradžioje šeimininkai pirmavo (9:5), tačiau per likusį kėlinio laiką pralaimėjo atkarpą (5:12) ir po pirmojo kėlinuko turėjo trijų taškų deficitą – 14:17. Antrajame ketvirtyje "Compensa" pradėjo laidyti taiklius tolimus metimus ir nutolo (21:29). Svečiai taip pat atsakė keliais tolimais metimais, tačiau "Compensa" neleido varžovams priartėti ir po pirmųjų dviejų kėlinių pirmavo – 31:41.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai spurtavo (14:0) ir vėl išsiveržė į priekį (45:41). Po tokio šalto dušo svečiai sugebėjo atsitiesti ir po paimtos minutės pertraukėlės susigrąžino keturių taškų persvarą – 47:51. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai vėl buvo susigrąžinę keturių taškų persvarą (58:54), tačiau rungtynių pabaigą geriau sužaidė "Compensa" ir iškopė į finalą – 59:62.

Šilainiai – 2: Laurynas Kasperavičius – 23 tšk. (6 išpr. praž.), Redas Kaminskas – 9 tšk., Vitoldas Kapočius – 8 tšk.

Compensa: Justas Medekšas – 20 tšk., Merūnas Visockis – 12 tšk., Mindaugas Samuolis – 11 tšk., Darius Digaitis – 11 tšk.

„Compensa“ nepasigailėjo „Košmaro“ krepšininkų (2014 balandžio 29 d., antradienis, 02:09 val.)Penkiese susirinkę „Kolegų“ krepšininkai palaužė „Šilainiai ‒ 2“ komandą (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 17:53 val.)Nerezultatyviame pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės mažajame finale pergalę pasiekė „Baubilas“ (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 21:15 val.)„Remza & Adotas“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Šilainių -2“ krepšininkais (2014 balandžio 15 d., antradienis, 23:42 val.)„Compensa“ žengia į pusfinalį (2014 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Šilainių ‒ 2“ komanda keliauja į pavasario taurės pusfinalį (2014 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 01:21 val.)„DNC“ sugebėjo panaikinti 18 taškų deficitą ir laimėti rungtynes (2014 balandžio 21 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Šilainiai – 2“ sunkiai perkopė aštuntfinalio barjerą (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 22:43 val.)Šarūno Petraičio dvitaškis paskutinę sekundę leido „Kauno Rami“ iškovoti pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurę (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 20:42 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nesunkiai įveikė „Compensos“ penketuką (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 12:13 val.)