KAUNO AUTOBUSAI vs KAUNO SAVIVALDYBĖ & POLICIJA (58:53)30+ lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2013 balandžio 14 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

“Kauno Autobusai” tik rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno Savivaldybė & Policija”

2013 balandžio 15 d., Pirmadienis, 10:43 val., peržiūros: 1467

Sekmadienį (04.14) Kauno centro sporto mokykloje įvyko 30+ lygos ketvirtfinalio dvikova tarp vietos „Kauno Autobusai“ ir svečių „Kauno Savivaldybė & Policija”. Rungtynės prasidėjo aikštelės šeimininkų naudai, kurie sugebėjo pabėgti, bei laimėti pirmąjį ketvirtį. Antrajame kėlinyje ekipos žaidė labai panašiai ir taip lėmė, jog skirtumas išliko nepakitęs. Trečiajame ketvirtyje „Kauno Savivaldybė & Policija” sugebėjo truputį priartėti prie savo varžovų ir po šių dešimties minučių deficitą sumažino iki 1 taško. Paskutiniajame kėlinyje „Kauno Autobusų“ žaidėjai įrodė savo pranašumą ir laimėjo susitikimą (58:53).

Pirmajame kėlinyje komandos demonstravo labai nerezultatyvų žaidimą. Tris minutes ekipos nesugebėjo pelnyti nė taško . Vėliau ekipos įsibėgėjo ir „Kauno Autobusai“ išsiveržė į priekį. Pabaigoje svečiai kiek sumažino atsilikimą, tačiau jis vis tiek išliko 3 taškai (12:9).

Antrąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo išsiveržę 8 taškais į priekį. Netrukus „Kauno Savivaldybė & Policija” atsakė spurtu ir sušvelnino atsilikimą iki 1 taško. Likusios kelios atakos truputį sėkmingesnės buvo „Kauno Autobusams“, kurie sugebėjo atgauti 3 taškų pranašumą (25:22).

Trečiajame kėlinyje „Kauno Savivaldybė & Policija” nieko nelaukdami ėmėsi iniciatyvos, bei nesunkiai persvėrė rezultatą savo naudai, o po kiek laiko išsiveržė į priekį. Vis tik pabaigoje šeimininkai pelnė du svarbius tritaškius ir persvėrė rezultatą savo naudai, bei išlaikė minimalų pranašumą (41:40).

Paskutiniajame kėlinyje kova vyko labai atkakli. Didžiąją dalį ekipos rungėsi taškas į tašką. Likus mažiau nei minutei šeimininkai sugebėjo persverti rezultatą, o paskutiniąsias atakas protingiau sužaidę išplėšė pergalę (58:53).

Po rungtynių „Kauno Autobusų“ strategas Audrius Juodelis teigė: „Šiandien sužaidėme, ne taip kaip galėtume. Sunkios labai rungtynės, per 2 kėlinius tik 25 taškus įmetėme. Esame patenkinti pergale, bet žaidimas toli gražu netenkina“.

„Kauno Savivaldybė & Policija” ekipos treneris Raimundas Miladauskas kalbėjo: „Šiandien sužaidėme pagal galimybes, neturėjome visiškai ketvirtos pozicijos žaidėjo. Vieno pagrindinio žaidėjo neturėjome. Kai kurie negalėjo atvykti dėl traumų, kiti pavasariu džiaugėsi. Aišku tai truputį keista, kad pusfinalį taip vyksta, galbūt kai kurie netiki savo jėgom, žinodami, kad žaisim prieš stiprią komandą“.

"Šernai" antroje rungtynių pusėje palaužė "Kauno Savivaldybę & Policiją" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 00:24 val.)"Kauno Autobusai" nepaliko vilčių "Kauno Savivaldybei & Policijai" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 00:08 val.)Kauno savivaldybė & Policija rungtynių pabaigoje palaužė BC Spurtas & Liuksas (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 22:37 val.)Negausiai susirinkusių komandų mūšyje pergalę pasiekė "Kauno Savivaldybė & Policija" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:03 val.)Kauno "Autobusai" nepasigailėjo "Kauno savivaldybės & Policijos" (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 16:14 val.)"Sporto Manija & Ekodora 30+" atkaklioje kovoje palaužė "Kauno Savivaldybę & Policiją" (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 23:02 val.)"Judam" rungtynių pabaigoje palaužė "Kauno Autobusus" (2013 vasario 23 d., šeštadienis, 15:33 val.)"Kauno autobusai" antroje rungtynių pusėje įveikė "SLKALDK Akademiją" (2012 lapkričio 17 d., šeštadienis, 13:48 val.)Po dramatiškos kovos ir pratęsimo į kitą etapą žengė Kauno Savivaldybė & Policija (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 06:53 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ pasiekė nesunkią pergalę (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 22:53 val.)