ARV vs VILKIJOS "ECOWOOD & TARP GĖLIŲ" (88:60)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 09 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Šv. Mato vidurinė mokykla, Vaidoto g. 11, Kaunas LT-45388

"ARV" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą

Su kamuoliu rezultatyviausias nugalėtojų krepšininkas Linas Lukoševičius
2008 sausio 09 d., Trečiadienis, 22:56 val., peržiūros: 8481
Paskutinėse trečiadienio rungtynėse "Aukso" lygos D pogrupyje "ARV" savoje aikštėje priėmė "Ecowood & Tarp Gėlių" komandą. Pirmuosius du kėlinius žaidimas vyko taškas į tašką. Visgi, antroje rungtynių pusėje svečiai nebeatlaikė aukšto rungtynių tempo, pradėjo nervintis. Tuo pasinaudoję šeimininkai susikrovė solidžią persvarą bei iškovojo pirmąją pergalę antrajame etape rezultatu 88:60.

Susitikimą geriau pradėjo "ARV", kurie po dviejų tritaškių pirmavo rezultatu 6:2.
"Ecowood & Tarp Gėlių" krepšininkai taip pat netruko įsižaist bei pelnę septynis taškus be atsako nusvėrė dvikovos svarstykles savo naudai. Užvirė greitas, atkaklus krepšinis. Abi komandos dažniausiai varžovų gynybą stengėsi įveikti individuoliais veiksmais. Po dešimties minučių įnirtingos ir gražios kovos šeimininkai turėjo trijų taškų persvarą – 23:20.

Antrajame ketvirtyje vaizdas nesikeitė – greitas žaidimas ir kova dėl kiekvieno aikštės centimetro. "ARV" visą kėlinį išlaikė kelių taškų pranašumą ir pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 38:32.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo šešiais šeimininkų taškais iš eilės. Svečiams žaidimas nesiklijavo,
"Ecowood & Tarp Gėlių" žaidėjo pradėjo nesutart tarpusavyje bei nervintis. "ARV" krepšininkai, turėdami šaltesnius nervus, tuo naudojosi ir krovėsi pranašumą. Prieš paskutinį ketvirtį šeimininkai pirmavo 18-a taškų – 64:46.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai ir toliau nerado savo žaidimo, rungtyniavo nervingai, o "ARV" vis tolo. Rungtynės baigėsi rezultatu 88:60.

Po susitikimo nugalėtojų žaidžiantysis treneris Valdas Šlepikas kalbėjo: "Sunkiai pradėjom, bet po to įsibėgėjom".

"ARV" gretose dvigubą dublį atliko Linas Lukoševičius (25 taškai, 10 atk. k.). Kaip visada nesustabdomas buvo Tadas Ališauskas (16 taškų, 8 atk. k., 7 rez. perd., 8 per. k.). 22 taškus pelnė Dominykas Jasinskas, 15 – Vitalijus Cholopovas.

"Ecowood & Tarp Gėlių" ekipoje dvigubus dublius atliko Paulius Stončius (19 taškų, 12 atk. k.) ir Kazys Greičius (11 taškų, 10 atk. k.). 19 taškų surinko Rimvydas Poškaitis.

Šeimininkai rungtynių teisėjams skyrė po 8, svečiai po 9 balus.
"ARV" toliau žengia be pralaimėjimų (2007 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:59 val.)"ARV" nesunkiai įveikė "KTU Hidraulines sistemas" (2008 sausio 16 d., trečiadienis, 22:57 val.)"ARV" namuose nesunkiai įveikė "Idomus" (2007 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:26 val.)"ARV" antrą kartą nugalėjo "Tophouse & Amaforą" (2008 sausio 23 d., trečiadienis, 23:14 val.)Vilkijos "Ecowood-Tarp Gėlių" rungtynių pabaigoje palaužė "Dumblą" (2007 lapkričio 30 d., penktadienis, 22:58 val.)"ARV" po dramatiškos kovos iškovojo pergalę (2007 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:51 val.)Penktoji "ARV" pergalė iš eilės (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 16:02 val.)"Gedimex" parklupdė vienus iš pagrindinių varžovų dėl pirmosios vietos savo grupėje (2007 gruodžio 17 d., pirmadienis, 00:37 val.)"ISM" priešinosi tik du kėlinius (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:54 val.)Svarbi "Atleto" pergalė (2007 gruodžio 19 d., trečiadienis, 21:06 val.)