KMAIK vs KREPŠINIS.NET (89:77)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 18:00 val. @ Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos sporto salė, Girionys, Kauno raj.

"KMAIK" po atkaklios kovos palaužė "Krepšinis.net"

2009 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 20:27 val., peržiūros: 4259

Pirmadienį, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos sporto salėje, 18:00val. ginklus suremė dvi C lygos ekipos, tai šeimininkai "KMAIK" ir svečiai "Krepšinis.net". Jau nuo rungtynių pradžios užvirė atkakli kova. Rungtynių metu pirmaujanti komanda keitėsi keletą kartų, tačiau klaidų gausa išsiskyrusiose rungtynėse fortūna šypsojosi šeimininkams, kurie ir laimėjo rungtynes 12 taškų skirtumu – 89:77 (22:25, 28:23, 16:18, 23:11).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie rungtynių pradžioje sugebėjo įgyti 7 taškų pranašumą – 6:13. Šeimininkams nesisekė užpulti krepšio iš arčiau, o nuo didesnio atsilikimo juos gelbėjo taiklūs toli metimai. Po kartą iš toli pasižymėjo A.Botyrius ir A.Snudaitis. "KMAIK" nenorėjo taikytis su tokia dalia, todėl paprašę minutės pertraukėlės, sustygavo žaidimą ir ėmė sparčiai vytis. Likus kiek daugiau nei trims minutėms po G.Bakšio dviejų taškų su bauda rezultatas tapo lygus – 18:18. Kėlinio pabaiga vistik geriau sužaidė svečiai, kurie ir laimėjo kėlinį – 22:25.

Antrajame kėlinyje ir toliau buvo išlaikomas aukštas tempas, gausybė klaidų vedė komandas link greitų atakų. Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir pirmaujanti komanda ėmė keistis po kiekvienos sėkmingos atakos. Toks tolygus žaidimas išsilaikė iki kėlinio pabaigos. Kėlinys baigėsi rezultatu 50:48, "KMAIK" naudai. Puikiai šiame kėlinyje kovojo A.Vanagas, kuris tik per pirmąją rungtynių pusę atkovojo 15 kamuolių. Galbūt jei A.Vanagas nebūtų priverstas palikti aikštelę dėl pražangų limito, būtume išvydę naują šio sezono KKL C lygos rekordą, kuris iki šiol priklauso G.Davidavičiui (21 atk.kam).

Trečiasis kėlinys buvo kiek mažiau rezultatyvesnis, tačiau apyligio žaidimo tendencija išliko. Kaip jau minėjome A.Vanagas gavo 5 pražangą ir paliko aikštelę. Tokiu būdu "Krepšinis.net" ekipa neteko svarbaus žaidėjo. Trečiojo kėlinio viduryje "KMAIK" buvo įgijusi netgi 7 taškų pranašumą – 62:55. Tačiau ilgai šia persvara šeimininkai nesidžiaugė. Svečiai po "KMAIK" klaidų pataikė kelis tritaškius ir pavijo priešininką – 66:66. Taip pat šiame kėlinyje už pernelyg ilgą kabojimą užsikabinus už lanko, technine pražanga buvo nubaustas J.Tamošiūnas.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai palūžo, emė dar dažniau klysti ir paleido priešininką. Laimėję atkarpą 15:4, "KMAIK" atitrūko. Įgiję 11 taškų pranašumą, šeimininkai galėjo jaustis saugiau. "Krepšinis.net" ekipa nebesukūrė intrigos ir pralaimėjo šias klaidų gausa išsiskyrusiose rungtynės – 89:77. Išviso šiose rungtynėse buvo padarytos 57 klaidos ("Krepšinis.net" – 34 klaidos, "KMAIK" – 23 klaidos). Nors šeimininkai smarkiai pralaimėjo kovą po krepšiais (40:53), tačiau pavyko iškovoti pergalę, dėka mažesnio nei varžovų klaidų skaičiaus.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris teigė, jog pergalę lėmė sekmė. Rungtynęs apibūdinęs tarsi savotišką loteriją, treneris manė, jog ketvirtasis kėlinys virto varžybomis, kas mažiau suklys. "KMAIK" strategas taip pat teigė, jog galbūt geriau pavyko užpulti, apsiginti.

Pasak pralaimėjusiųjų komandos žaidėjo V.Litvaičio, pralaimėjimą lėmė: stratego ir visų pagrindinių lyderių nebuvimas.

"KMAIK": A.Botyrius 25 (5 atk.kam., 7 rez.perd., 5 per.kam.), A.Snudaitis 23 (8 klaidos), G.Bakšys 17 (11 atk.kam), V.Valavičius 10 taškų. (10 atk.kam., 6 rez.perd.)

"Krepšinis.net": V.Litvaitis 22, A.Vanagas 17 (15 atk.kam), A.Girdžius 14 (17 atk.kam), J.Andrusevičius 10 taškų.

"Prienų vėjas" palaužė "Krepšinis.net" (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 23:35 val.)"Tauvega" varžybų pabaigoje palaužė "Krepšinis.net" komandą (2009 gruodžio 08 d., antradienis, 22:04 val.)"Ice" iveikė "Krepšinis.net" ekipą (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 00:02 val.)Atkaklioje kovoje "Krepšinis.net" pasiekė pergalę svečiuose (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 21:28 val.)Kauno technikos kolegija palaužė svečius iš Girionių (2009 lapkričio 04 d., trečiadienis, 19:48 val.)"SK Dainava" savo varžovus palaužė tik ketvirtame kėlinyje (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 21:59 val.)"SK Dainava" po sunkios kovos pasiekė C lygos "Iššūkio" taurės finalą (2010 balandžio 08 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)"Amentia AD Astra" tik ketvirtame kėlinuke palaužė "KMAIK" ekipą (2009 gruodžio 15 d., antradienis, 21:18 val.)Po trijų nesėkmių "Krepšinis.net" iškovojo sunkią pergalę (2009 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:11 val.)"KMAIK" iškovojo pirmąją pergalę (2009 spalio 27 d., antradienis, 19:57 val.)