GREIČIO JUOSTA vs VILNIAUS UNIVERSITETAS KHF (95:71)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 15 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Greičio Juosta" nesunkiai palaužė savo varžovus

2012 sausio 15 d., Sekmadienis, 22:50 val., peržiūros: 3785

Sekmadienį (01.15) J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Kauno krepšinio "C" lygos "Topsport" pirmenybių dvikova, kurioje susitiko "Greičio Juosta" (šeimininkai) ir "Vilniaus Universitetas KHF" (svečiai). Pirmasis kėlinys prasidėjo kiek sėkmingiau šeimininkų ekipai, kuri iš pat pradžių pradėjo demonstruoti aukštesnio lygio žaidimą, taigi šie laimėjo 10 taškų skirtumu. Antrajame kėlinyje "Greičio Juosta" ir toliau tęsė savo darbą, bei dar truputį padidino pranašumą. Trečiajame kėlinuke komandos žaidė labai panašiai, o po šio kėlinio skirtumas tarp ekipų nepasikeitė, nes kėlinį sužaidė lygiosiomis. Paskutiniajame kėlinuke ypatingos intrigos nebuvo, "Greičio Juosta" ir toliau didino savo pranašumą, bei nesunkiai pelnė pergalę (71:95).

Rungtynės prasidėjo atkarpa (6:3) šeimininkų naudai. Kiek vėliau pastarieji sugebėjo dar truputį padidinti skirtumą tarp ekipų, tačiau "Vilniaus Universitetas KHF" ekipos žaidėjai pernelyg neleido savo varžovams pabėgti, bet šį kėlinuką pralaimėjo 10 taškų skirtumu (15:25).

Antrajame kėlinyje ekipos žaidė gan panašiai, vis tik kėlinio viduryje surengtas spurtas (13:2) leido šeimininkams po šio kėlinio dar kiek pabėgti nuo savo persekiotojų (33:49).

Trečiajame kėlinyje dominavo itin kovingas, bei atkaklus žaidimas iš abiejų komandų. Kėlinio pradžioje geriau pasirodė svečių ekipos žaidėjai, antrojoje ketvirčio pusėje, atkirtį davė "Greičio Juosta" ir atsvėrė prarastą pranašumą, o kėlinį sužaidė lygiosiomis (54:70).

Paskutiniajame kėlinye žaidimas vyko panašia vaga kaip ir antrajame kėlinuke. Šeimininkai ir toliau stengėsi sukaupti didesnį taškų kraitį, tačiau varžovai neleido šiems pernelyg pabėgti ir pralaimėjo dar vieną kėlinį, šį kartą 8 taškų skirtumu. Tuo tarpu "Greičio Juostos" žaidėjai laimėjo rungtynes rezultatu (71:95).

"Greičio Juosta" ekipos gretose pasižymėjo Andrius Malinauskas (43 tšk. 15 atk.kam. dvigubas dublis) Tomas Gustaitis (17 tšk. 4 atk.kam) Vytis Bulkevičius (12 tšk. 14 rez.perd. dvigubas dublis)

"Vilniaus Universitetas KHF" komandoje naudingiausi buvo Lukas Jakštas (35 tšk. 7 atk.kam) Marius Lukauskas (22 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis) Deividas Prieskienis (6 tšk. 10 atk.kam. 10 rez.perd. dvigubas dublis).

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris teigė "Susirinko komandos pagrindiniai žaidėjai, turėjome bent vieną žaidėją pakeitimui, o priešininkai vargo penkiese. Pas mus buvo lyderis, su kuriuo komandinis žaidimas davė savo".

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Anonimas2012 sausio 17 d., 12:36 val.

Saunuoliai,aciu!

Anonimas2012 sausio 17 d., 09:35 val.

KHF komanda visada gera gynyba pasižymėjo :DD Vytis atkalė savus :))

Anonimas2012 sausio 15 d., 23:50 val.

siu varzybu dejimas ir nba top 10 gedos nepadarytu.kas buvo varzybose supranta apie ka as

"Greičio Juosta" lengvai susitvarkė su "Bipa" (2011 lapkričio 23 d., trečiadienis, 00:00 val.)"Greičio Juosta" neatsilaikė prieš SK "Neveronis" (2012 kovo 12 d., pirmadienis, 01:21 val.)„Topo centras & SK Mattas" nušlavė savo varžovus (2011 spalio 20 d., ketvirtadienis, 13:07 val.)"Greičio Juosta" po dramatiškos kovos išplėšė pergalę (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 21:34 val.)"Greičio Juosta" neprilygo "SLKALDK Akademijai" (2011 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)Vangiai rungtynes pradėję "Greičio Juostos" krepšininkai išplėšė pergalę (2011 spalio 20 d., ketvirtadienis, 13:29 val.)"Forto amicus - 2" po nelengvos kovos palaužė "Greičio juostą" (2012 kovo 15 d., ketvirtadienis, 01:43 val.)"Remza & Irmco" nepasigailėjo "Greičio juostos" ekipos (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 00:07 val.)Tik po pratęsimo "Vilniaus universiteto KHF" ekipa palaužė "Bc Ambi" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 01:34 val.)"Kauno NTI-PN" nusileido "Greičio juostai" (2011 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)