Vijora vs ESS Santermita & ĮSP DNC (64:77)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 17 d., Pirmadienis, 22:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neturėjo vargo prieš „Vijora“

2014 vasario 18 d., Antradienis, 00:09 val., peržiūros: 1314

Vasario 17 dieną įvyko Įmonių lygos rungtynės tarp "Vijoros" ir "ESS Santermita & ĮSP DNC". Jau per pirmąjį kėlinį svečiai įrodė kad turnyrinėje lentelėje yra neveltui aukščiau už oponentus, po 10 minučių rezultatas buvo 17:26. Per antrąjį kėlinį pirmaujanti komanda surengė spurtą 0:12 ir visiškai panaikino intrigą. Po antrojo kėlinio rezultatas buvo 25:42. Trečiajame kėlinyje kiek atsipalaidavę svečiai, leido varžovams išlyginti žaidimą, todėl kėlinys baigėsi taikiai. 41:58. Ketvirtasis kėlinys vyko labai banguotai, tačiau bendrame rezultate užtikrintą pergalę šventė "ESS Santermita & ĮSP DNC". Galutinis rungtynių rezultatas 64:77.

Rungtynių pradžia labai pakylėtai pradėjo svečiai, per kelias minutes pataikę net tris tritaškius jie įsiveržė rezultatu 6:13. "Vijorai" pavyko pristabdyti puikų oponentų puolimą ir jie sumažino skirtumą iki 1 taško. Besibaigiant kėliniui savo šou surengė „ESS Santermita & ĮSP DNC“ komandos lyderis Ž.Kaminskas, pelnęs 8 taškus ir taip sugrąžinęs savo komandai saugią persvarą. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 17:26.

Nors ir nepatyrusi pergalės skonio "Vijora" taip greitai nepasidavė ir kovojo kiekviename aikštės centimetre, gaila kad dauguma metimų skriejo pro šalį. Įpusėjus kėliniui svečiai surengė rezultatyvią atkarpą 0:12 ir pirmavo jau 20 taškų skirtumu. "Vijorai" šiame kėlinyje pritrūko didesnio visos komandos indėlio, visus taškus pelnė tik du žaidėjai. Po antrojo kėlinio rezultatas buvo 25:42.

Antrojoje rungtynių dalyje "Vijorai" reikėjo stebuklo kad būtu galima pakovoti dėl pergalės, nors oponentai nebedidino persvaros, tačiau ji ir nemažėjo. Atradę daugiau žaidėjų kurie gali pelnyti taškus, šeimininkai sužaidė šį kėlinį taikiai.

Ketvirtajame kėlinyje nors ir patikėję savo pergalę svečiai, gana lengvai pelnė taškus ir per 5 minutes laimėjo atkarpą 5:11. "Vijora" nenuleido rankų, nors oponentai nelabai stengėsi gynyboje, tačiau jiems pavyko laimėti atkarpą 16:8 taip baigiant rungtynes kiek geresnės nuotaikos. Galutinis rungtynių rezultatas 64:77. Po šios pergalės „ESS Santermita & ĮSP DNC“ taškais susilygino su pirmaujančiomis grupės komandomis, o "Vijora kol kas lieka be pergalių.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė : Gana vėlyvas vakaras rungtynėms, tai įtakojo kad mažai susirinko žaidėjų. Tikrai negalvojome kad šiandien bus lengvos rungtynės, tačiau varžovams galbūt mažiau sekėsi nei mums ir mes pakeitę gynybos sistemas juos išmušėme iš vežių.

Vijora: Julius Gineika – 19 tšk., Andrius Pusvaškis – 15 tšk., Mantas Nakvosas – 8 tšk.

ESS Santermita & ĮSP DNC: Žydrūnas Kaminskas – 21 tšk. (14 atk. kam.), Aurimas Girskis – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Každailis – 16 tšk., Steponas Narvydas – 10 tšk. (11 atk. kam.)

„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neturėjo vargo su „Ekskomisarais“ (2014 kovo 18 d., antradienis, 00:43 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ įrodė pranašumą prieš „Acme“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:35 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ iškovojo pergalę prieš „Kauno energiją“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 23:01 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neprilygo „Acme“ komandai (2014 vasario 10 d., pirmadienis, 22:49 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ dėl pergalės turėjo gerokai pavargti (2014 kovo 11 d., antradienis, 00:36 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nugalėjo „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:49 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nesunkiai įveikė „Autotoja & Ekodora“ komandą. (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 23:47 val.)Solidžiai žaidusi „ESS Santermita & ĮSP DNC“ jau antrame kėlinyje sudėjo visus taškus ant „i“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 23:05 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2014 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 00:10 val.)„Vijora“ neprilygo „ESS Santermita & ĮSP DNC“ ekipai (2014 sausio 27 d., pirmadienis, 23:13 val.)