PAVARGAU.LT vs DUMBLAS (66:42)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2013 gegužės 15 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Pavargau.lt nepaliko vilčių Dumblo ekipai

2013 gegužės 16 d., Ketvirtadienis, 07:08 val., peržiūros: 2445

2013-05-15, Pavasario Sport Turas taurėje, KTK sporto salėje susitiko Pavargau.lt (šeimininkai) ir Dumblas (svečiai). Pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką ir svečiai po jo turėjo keturių taškų pranašumą – 11:15. Antrasis kėlinys buvo kiek rezultatyvesnis, tačiau jį jau Pavargau.lt komanda laimėjo keturiais taškais ir po dviejų kėlinių lygybė – 30:30. Trečiasis kėlinys jau buvo paremtas gynyba ir šeimininkai šį ketvirtį laimėjo – 13:7 ir bendras rezultatas po trijų kėlinių – 43:37. Ketvirtame kėlinyje visiškai dominavo šeimininkai, laimėję šį ketvirtį aštuoniolikos taškų skirtumu ir galutinis rungtynių rezultatas – 66:42 (11:15, 19:15, 13:7, 23:5).

Rungtynės prasidėjo komandoms apsikeitus po dvitaškį, o tuomet penkis taškus iš eilės pelnė Dumblas. Dar po du taškus apsikeitus komandoms Pavargau.lt spurtavo 7:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 11:9. Kėlinio pabaiga puikiai susiklostė svečiams kurie pelnė šešis taškus be atsako ir po pirmo ketvirčio šeimininkai turėjo keturių taškų deficitą – 11:15.

Antrasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų dvitaškiais, o tuomet Pavargau.lt pelnė du, o Dumblas tris ir rezultatas – 15:20. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet vieną baudos metimą iš dviejų pataikė R.Jankus ir skirtumas sumažėjo iki keturių. Du taškus pelnė šeimininkai, o keturiais atsakė svečiai ir rezultatas – 20:26. Penkis taškus be atsako surinko šeimininkai ir sumažino atsilikimą iki minimumo – 25:26. Du taškus pelnė D.Baltrušis, o tritaškiu atsakė S.Kochanenko ir rezultatas tapo lygus- 28:28. Kėlinys pasibaigė abiems komandoms dar pelnius po du taškus – 30:30.

Trečiasis kėlinys prasidėjo šeimininkų penkiais taškais ir jie pirmą kartą įgijo tokį pranašumą. Du taškus pelnė M.Didžiulis, o vienu baudos metimu atsakė R.Paulauskas ir šeimininkai priekyje – 36:32. Atkarpą 2:5 laimėjo Dumblas ir sumažino atsilikimą iki minimumo – 38:37. Kėlinys pasibaigė penkiais be atsako Pavargau.lt taškais ir po trijų kėlinių – 43:37.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo R. Šiumetos tritaškiu, o tuomet sekė šeimininkų įspūdinga aštuonių minučių atkarpa – 23:0 ir po jos rezultatas tapo – 66:40. Kėlinys ir rungtynės užsibaigė M. Vaičekonio dvitaškiu ir galutinis rungtynių rezultatas – 66:42.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Rimvydas Paulauskas (14, 18 naud. bal.), Justas Medekšas (13, 17 naud. bal.), Sergey Kochanenko (12, 18 naud .bal.), Rimtautas Jankus (11), Darius Krasauskas (10, 15 naud. bal.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų surinko – Mantas Didžiulis (12, 11 naud. bal.), Rimantas Šiumeta (10, 14 naud. bal.), Deimantas Baltrušis (7) taškai.

Pavargau.lt nepaliko jokių šansų Kauno Liberalams (2013 balandžio 09 d., antradienis, 06:45 val.)"Pavargau.LT" iškovojo vietą ketvirtfinalyje (2013 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 23:57 val.)Permainingoje kovoje "Dumblas" krito prieš "Nebajerį" (2013 balandžio 27 d., šeštadienis, 14:11 val.)Pavasario "Sportturas" "Iššūkio" taurę virš galvų kėlė "Abstinentai" (2013 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:24 val.)"Dumblas" Tritaškių lavina pribaigė "Komandą X" (2013 balandžio 23 d., antradienis, 21:15 val.)Po atkaklios dvikovos į finalą žengė "Pavargau.lt" (2013 gegužės 19 d., sekmadienis, 22:25 val.)"Vilniaus rinktinė" iškovojo sunkią pergalę (2013 balandžio 28 d., sekmadienis, 23:29 val.)"Dumblas" paskutiniame kėlinyje perėmė iniciatyvą ir palaužė "Fenixą" (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 21:32 val.)''Dumblas'' neturėjo vargo su ''Tornado KM - ASFINA'' (2013 gegužės 12 d., sekmadienis, 14:50 val.)