BC „Straight“ vs Kėdainiai & Addeco (78:69)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 vasario 24 d., Antradienis, 19:45 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC „Straight“ komanda netikėtai įveikė svečius iš Kėdainių.

2015 vasario 24 d., Antradienis, 23:16 val., peržiūros: 1063

Vasario 24 dieną, Petrašiūnų vidurinėje mokykloje, įvyko C lygos, „ALTreklama“ pirmenybių atkrintamosios rungtynės. Čia vietos komanda BC „Straight“ priėmė svečius iš Kėdainių – „Kėdainiai & Addeco“ ekipą. Šio susitikimo favoritai buvo svečiai, tačiau BC „Straight“ krepšininkai parodę tvirtą charakterį ir paskutines rungtynių minutes sužaidę ko ne idealiai, džiaugėsi pergale rezultatu 78:69 (19:20; 16:11; 18:20; 25:18)

Rungtynės prasidėjo šeimininkų startu 8:3, tačiau kiek sužaidus rezultatas jau buvo išlygintas 10:10. Atkakli kova virė abiejų komandų pusėse, žaidėjai keitėsi rezultatyviomis atakomis ir nei viena nei kita komanda nesugebėjo susikrauti didesnio pranašumo. Sužaidus 10 minučių rezultatu 20:19 priekyje buvo svečiai.

Antrajame ketvirtyje dominavo daugiau gynybinis krepšinis. Komandos rečiau rinko taškus, tačiau emocijų netrūko. Sužaidus kiek daugiau nei 7 minutes rezultatas buvo lygus 30:30, tačiau pirmosios rungtynių pusės pabaigą sėkmingiau sužaidė šeimininkai ir įsiveržė į priekį rezultatu 35:31.

Po ilgosios pertraukos sugrįžusi ir pailsėjusi „Kėdainiai & Addeco“ ekipa antrąją rungtynių pusę pradėjo mini spurtu 5:0 ir įsiveržė 1 taško persvara į priekį (36:35). Po šios atkarpos svečiai pirmavo didžiąją kėlinio dalį, tačiau paskutinę ketvirčio ataką, BC „Straight“ žaidėjas Arūnas Eitutis, sugebėjo pataikyti tolimą tritaškį metimą, kuris persvėrė rezultatą šeimininkų komandos naudai. Po 3 kėlinių rezultatu 53:51 priekyje šeimininkai.

Lemiamajame, ketvirtajame kėlinyje, komandos atkakliai kovojo, dominavo tvirta vyriška kovo ir sužaidus 7 minutes rezultatas buvo 70:69 BC „Straight“ naudai. Tačiau per likusias minutes svečiai nebe sugebėjo pelnyti taškų , kai tuo tarpu šeimininkai atrodė lyg ant sparnų. Po Vilaus Ramono tritaškio ir iš eilės penkių pelnytų Arūno Eitučio taškų BC „Straight“ komanda džiaugėsi pergale rezultatu 78:68.

BC „Straight“: Arūnas Eitutis – 28 tšk. (13 atk. kam.), Vilius Ramonas – 24 tšk., Paulius Stankūnas – 11 tšk.

Kėdainiai & Addeco: Tadas Lukoševičius – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Einoras Stankus – 18 tšk. (11 atk. kam., 8 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Dovydas Čepas – 14 tšk., Kęstutis Zinkus – 11 tšk.

Po rungtynių paklaustas kas lėmė sėkmingiau sužaistą rungtynių pabaigą , BC „Straight“ komandos treneris Edvinas Rinkevičius kalbėjo: Visa tai lėmė ilgesnis atsarginis žaidėjų suolelis, vis dėl to turėjom daug žaidėjų. Nors lyderiai ne visi ir norėjo, tačiau dažnai keičiau žaidėjus, antru penketu lošėm ne mažą laiką. Pataupiau antrai pusei žaidėjus ir kaip sakoma „iššovė“, pataikėm kelis tritaškius, pajutom metimą ir nuvažiavom tolyn.

„Straight“ nesunkiai įveikė A.S.K. „Persvarą“ & Orca.lt (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 23:34 val.)„Straight“ be vargo įveikė „Savus“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:24 val.)BC „Straight“ įveikę „vaistinė.lt“ komandą išliko be pralaimėjimų (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 21:59 val.)BC „Straight“ įveikė grupės lyderius „Dumblas“ (86:78) (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:54 val.)BC „Straight“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias varžybas (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:47 val.)BC „Straight“ nepaliko vilčių BL „Old“ ekipai (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:48 val.)BC „Straight“ pratęsė pergalių seriją nugalėdami „Kulautuvą“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:08 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Kėdainiai“ ekipą (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 04:17 val.)BC „Straight“ nušlavė „Ryterna Group“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 23:34 val.)