Elektrėnai vs ASU (90:79)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2016 kovo 06 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centras, Draugystės g. 20, Elektrėnai, LT-26115

„Elektrėnai“ įveikė „ASU“ ekipą, bet į kitą etapą pateko „ASU“ krepšininkai.

2016 kovo 06 d., Sekmadienis, 16:41 val., peržiūros: 1197

Sekmadienį, kovo 6 dieną, Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centre, įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės pirmenybių antrosios atkrintamųjų rungtynės tarp komandų – vietos „Elektrėnų“ bei svečių „ASU“ ekipų. Rungtynes kiek geriau pradėjo "ASU" krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (22:23). Antrame kėlinyje aikštelėje ėmė dominuoti "Elektrėnų" ekipa, kuriai pavyko persverti rezultatą savo naudai – (47:45). Trečiasis kėlinys kiek geresnis buvo šeimininkams, kuriems pavyko atsiplėšti dviženkliu taškų skirtumu – (77:58). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai pavargo, leido svečiams sumažinti atsilikimą, bet persverti rezultato neleido. Rungtynės baigėsi rezultatu – (90:79).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Elektrėnų" ekipos taikliu tolimu metimu, sekančioje atakoje savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti ir "ASU" ekipai ir sužaidus apie minutę rezultatas buvo – (3:2). Prabėgus dar 4 minutėms ir kėliniui įpusėjus šeimininkams buvo pavykę atsiplėšti 4 taškais – (14:10). Antroje kėlinio dalyje "ASU" krepšininkams pavyko surengti spurtą – (3:8) ir pirmaujanti ekipa pasikeitė – (17:18). Per likusį laiką komandos apsikeitė po kelias rezultatyvias atakas ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (22:23).

Antrasis kėlinys kiek geriau prasidėjo šeimininkų ekipai, kuriai pavyko pelnyti 5 taškus iš eilės ir sužaidus 2 minutes priekyje buvo "Elektrėnai" – (27:24). Prabėgus dar apie vieną minutę svečiams pavyko išlyginti rezultatą – (27:27). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus "ASU" ekipai pavyko vėl įsiveržti į priekį – (29:33). Antroje kėlinio dalyje sužaidus apie 3 minutes svečiai padidino atotrūki nuo varžovų iki 8 taškų – (32:40). Likus žaisti 2 minutes "Elektrėnų" ekipai pavyko surengti spurtą – (15:5) ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (47:45).

Trečio kėlinio pradžia priklausė šeimininkų ekipai, kuriai sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes pavyko laimėti atkarpą – (13:7), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki 8 taškų – (60:52). Antroje kėlinio dalyje "Elektrėnų" ekipos geras žaidimas nesibaigė. Šeimininkai toliau varė į neviltį savo varžovus ir kėliniui pasibaigus komandas skyrė jau 19 taškų – (77:58).

Ketvirtame kėlinyje šeimininkai pavargo, tuo puikiai pasinaudoję "ASU" krepšininkai sužaidus apie 5 minutes sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 9 taškų – (80:71). Sužaidus dar apie 2 minutes "Elektrėnų" ekipai pavyko padidinti skirtumą vėl iki 15 taškų – (86:71). Per likusį laiką svečiams pavyko dar šiek tiek sušvelninti atsilikimą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (90:79). Pirmosios rungtynės baigėsi "ASU" ekipos pergalę rezultatu – (96:75) ir į kitą etapą toliau eina "ASU" ekipa.

Po pralaimėtų rungtynių "ASU" ekipos trenerė kalbėjo: "Esu labai nepatenkinta teisėjų darbu. Žaidimas buvo banguotas, dėl šitos priežasties ką aš prieš tai minėjau labai lengva išvesti žmones iš pusiausvyros. Ačiū už interviu."

Elektrėnai: Rytis Kijanskas – 25 tšk., Evaldas Kertenis – 23 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Lukas Jurkevičius – 21 tšk., Eligijus Ašmena – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

ASU: Marius Trumpickas – 25 tšk., Vaidotas Levanauskas – 14 tšk., Giedrius Šreiberis – 13 tšk., Skirmantas Kadziauskas – 10 tšk.

„Elektrėnai“ nesunkiai įveikė „NTI -PN“ ekipą. (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 18:12 val.)„Nebajeris“ užtikrintai įveikė „ASU“ krepšininkus (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„Elektrėnai“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Ragus“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 08:53 val.)„A. S. K. „Persvara“ nesunkiai nugalėjo „ASU“ krepšininkus (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:27 val.)„Elektrėnai“ lengvai įveikė savo varžovus (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Elektrėnai“ ketvirtajame kėlinyje privertė pasiduoti „Komanda X“ ekipą. (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 15:48 val.)„Elektrėnų“ penketukas nugalėjo LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:11 val.)United ‒ „Alta transportas“ be gailesčio sutriuškino „ASU“ krepšininkus (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„Ragai“ be didesnio vargo įveikė „Elektrėnų“ ekipą. (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:13 val.)„ASU“ penketukas įrodė pranašumą prieš Kleboniškio „Vilkus“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 21:08 val.)