Simple vs Compensa (49:70)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 15 d., Penktadienis, 19:50 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Tris kėlinius dominavę „Compensa“ komanda iškovojo nesunkią pergalę

2013 lapkričio 16 d., Šeštadienis, 00:14 val., peržiūros: 1944

Šiandien (11.15d.) Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės tarp šeimininkų "Simple" ir svečių "Compensa" krepšininkų. Jau pirmosios rungtynių akimirkos parodė, kad šiandien šeimininkams bus sunku, labai sunku. "Compensa" atrodė galingai, ir viso susitikimo metu neleido abejoti jų jėgomis šįvakar, tad pastarieji iškovoja nesunkią pergalę rezultatu (49:70).

Pirmasis kėlinys prasidėjo šešiais svečių taškais, po kurių pastarieji įsiveržė į priekį (0:6). Daug galimybių šeimininkai šiame ketvirtyje neturėjo, kadangi jų varžovų gynyba veikė beveik be klaidų, o "Simple" puolimas didesnių gyvybės požymių taip pat neparodė. Kėliniui įsibėgėjus pastarieji jau turėjo 16 taškų deficitą ir tuo pačiu gavo daug darbo, kad per ateinančius tris kėlinius visą skirtumą panaikinti. Po kėlinuko (9:22).

Antrasis kėlinys nelabai pagyvino "Simple" puolimo arsenalą. Atakos buvo skubotos, netikslios, neišpildytos, o gynyboje irgi neblizgėjo. Tuo ir pasinaudojo "Compensa" komanda, faktiškai tokio tipo rungtynėse jie įgijo gan nemažą persvarą, kuri prieš ilgąją pertrauką leido jaustis labai ramiai. Po biški žaidimas tapo laisvesnis, mažiau spaudimo, dinginėjo ir intriga. Svečiai baigė kėlinuką (8:16).

Po ilgosios pertraukos jau nebuvo kas daryti, arba "Simple" ekipai mažinti skirtumą, arba susitaikyti su esamu rezultatu. Deja, bet visi jų bandymai atsitiesti ir kažką prieš pastatyti varžovams buvo menki. Šeimininkams fatališkai nesisekė užpulti, net po atkovotų kamuolių, kada būdavo daugumoje situacijų laisvi, jiems nepavykdavo užbaigti rezultatyviai atakų. Tokių progų negaliam buvo švaistyti, tad kėlinio rezultatas (10:17).

Paskutinis kėlinys turėjo būti arba formalumas arba ne toks ir mažas stebuklas. Pasitvirtino pirmasis variantas. Nepaisant to, kad "Simple" laimėjo šį ketvirtį, to neužteko, kad buvo prarasta per kitus tris. Tačiau pastarųjų žaidimas jau atrodė kitoks, drąsesnis, energingesnis, sugebėjo ir paspausti varžovus, tiesiog matyt, kad per vėlai suprato, kad šį vakarą buvo galima kovoti ir nugalėti, ir pats didžiausias ryžtas atsirado tik rungtynių gale, kada kažką pakeisti buvo sunku. Teisėjų švilpukas skelbė "Compensos" pergalę rezultatu (49:70).

Po rungtynių nugalėtojų treneris kalbėjo: "šiandien nežaidėme taip gerai, tiesiog pasisekė pataikyti geriau nei varžovai. Pažūrėkit į varžovus ir į mus, nesam aukščiausio lygio komandos, tiesiog šiandien galėjo ir jiems geriau pakristi, bet pasisekė mums. Mūsų tikslai nėra aiškūs, tiesiog atėjom pažaisti su "chebra" krepšinio, o apie apdovanojimus galvojame mažiau".

Simple: Remigijus Malakas – 15 tšk., Denis Rožkov – 11 tšk. (17 atk. kam.), Karolis Černauskis – 11 tšk., Andrius Vainorius – 10 tšk.

Compensa: Justas Medekšas – 31 tšk., Karolis Zujus – 18 tšk., Mindaugas Samuolis – 15 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Sėkmingai sužaistas trečias kėlinys leido „Sporto manijos & Ekodora“ komandai iškovoti lengvą pergalę. (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Compensa“ vos neišleido pergalės iš rankų (2014 kovo 01 d., šeštadienis, 15:48 val.)Ketvirto kėlinio metu „Sparta“ perlaužusi rungtynes nukovė „Compensa“ ekipą (2014 vasario 11 d., antradienis, 23:54 val.)„Compensa“ čempionatą pradėjo pergalingai (2013 spalio 21 d., pirmadienis, 23:03 val.)„Compensa“ po atkaklios kovos palaužė „Nebajerį“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 18:56 val.)Komandinis „Kolegų“ komandos žaidimas atvedė juos į pergalę prieš „Simple“ (2014 sausio 24 d., penktadienis, 23:15 val.)Galingai sužaidę „Compensos“ krepšininkai patiesė „Lituanicos“ komandą (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 21:02 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Compensa“ įveikė „Kauno Technikos Kolegiją“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 23:44 val.)„Akademija“ po įtemptos kovos palaužė „Compensa“ ekipą (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 01:31 val.)„Simple“ dramatiškoje kovoje palaužė BC „Straight“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 22:03 val.)