Jaunalietuvių sporto organizacija vs Sporto asociacija „Persvara“ (56:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Sporto Asociacija „Persvara“ įveikė „Jaunalietuvių Sporto Organizaciją“

2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 23:36 val., peržiūros: 1316

Sekmadienio vakarą KKL „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybėse „Jaunalietuvių sporto organizacija“ priėmė svečius – Sporto asociacija „Persvarą“. Svečiai į šį susitikimą susirinko itin negausiai ir atrodė, jog tai gali būti pakankamai nemaža bėda siekiant pergalės. Vis tik, svečių ekipos krepšininkai pademonstravo prideramą kovingumą ir užtikrintai kontroliavo mačo eigą. Antroje susitikimo dalyje Sporto asociacija „Persvara“ neleido varžovams suabejoti jų pranašumu ir iškovojo pergalę rezultatu (56:65).

Susitikimą Sporto asociacija „Persvara“ pradėjo spurtu 2:9. Kiek susitvarkę su jauduliu šeimininkai sugebėjo atsakyti atkarpa 6:0 bei sumažinti savo atsilikimą iki minimumo (8:9). Per likusį kėlinuko laiką abi komandos pademonstravo identišką rezultatą: surengė po du sėkmingus išpuolius ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių minimalia persvara priekyje buvo svečiai (12:13).

Antrojo kėlinio metu abi komandos pagaliau išjudino savo puolimą ir rungtyniavo daug rezultatyviau. Nors ilgąją kėlinuko dalį priekyje buvo Sporto asociacija „Persvara“, tačiau „Jaunalietuvių sporto organizacija“ neketino lengvai pasiduoti. Rezultatui esant (27:32) šeimininkai pelnė 5-is taškus iš eilės ir atstatė pusiausvyrą rungtynėse (32:32). Svečiai per likusį kėlinuko laiką pelnė 3-is taškus, tačiau tuo pačiu atsakė ir „Jaunalietuvių sporto organizacija“ (35:35).

Po ilgosios pertraukos „Jaunalietuvių sporto organizacija“ sugebėjo pelnyti greitus keturis taškus bei išsiveržė į priekį (39:35). Tačiau čia pat svečiai sugebėjo surengti puikų spurtą. Sporto asociacija „Persvara“ pelnė 14 taškų, o į savo krepšį praleido tik du ir pirmaujanti komanda dar kartą pasikeitė (41:49). Per likusį ketvirčio laiką šeimininkai savo atsilikimą sugebėjo sumažinti iki 7-ių taškų (46:53).

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui svečiai savo persvarą padidino iki dviženklės (48:58). Nors baudų metimais „Jaunalietuvių sporto organizacija“ pelnė du taškus, tačiau į tai varžovai atsakė dar 7-iais taškais ir skirtumas tarp komandų padidėjo iki 15-os taškų (50:65). Kuomet didesnių klausimų susitikime neliko svečiai kiek atsipalaidavo. Tuo pasinaudoję šeimininkai dar pelnė 6-is taškus, tačiau tai jų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo (56:65).

Jaunalietuvių sporto organizacija: Tomas Klimavičius – 20 tšk. (12 atk. kam.), Marius Širvaitis – 12 tšk., Darius Kisielius – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

Sporto asociacija „Persvara“: Gytis Jankauskas – 20 tšk. (19 atk. kam., 6 išpr. praž.), Marius Satkevičius – 16 tšk., Saulius Pakalniškis – 11 tšk.

Sporto Asociacija „Persvara“ netikėtai parklupdė „Callcredit“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Callcredit“ gynyba sugniuždė „Jaunalietuvių sporto organizaciją“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ neturėjo daug vargo su „Jaunalietuvių sporto organizacija“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Hidraulinės sistemos“ buvo pranašesni prieš „Jaunalietuvių sporto organizacija“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:37 val.)Sporto asociacija „Persvara“ pirmą etapą baigė lengva pergale (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)„Lietuvos Dujos“ be rimtesnio pasipriešinimo nušlavė „Jaunalietuvių sporto organizaciją“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 23:47 val.)Sporto asociacija „Persvara“ po atkaklios kovos įsirašė antrąją pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:56 val.)„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos palaužė „Jaunalietuvių sporto organizacija“. (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 22:31 val.)Puikiai antrą pusę sužaidusi Sporto Asociacija „Persvara“ nugalėjo „Celsio“ ekipą (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 01:03 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ pasiekė solidžią pergalę (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:35 val.)