Šernai vs Acme ‒ Jabra (50:47)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po ilgosios pertraukos puolimą pagerinę „Šernai“ pasiekė antrąją pergalę

2015 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 21:31 val., peržiūros: 789

Pirmadienį, lapkričio 16 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos „Jabra“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Šernų“ ir svečių „Acme – Jabra“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios komandos žaidė apylygiai, tačiau antrame kėlinuke žymiai rezultatyviau pasirodę „Acme – Jabra“ krepšininkai sugebėjo nutolti nuo priešininkų. Po ilgosios pertraukos spurtavę aikštės šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir išlyginti rezultatą. Paskutinėje rungtynių dalyje „Šernai“ ir toliau žaidė rezultatyvesnį krepšinį, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 50:47 (11:13, 5:15, 17:5, 17:14).

Susitikimas prasidėjo vangiu abiejų komandų žaidimu, tačiau pirmieji ledus pralaužę aikštės šeimininkai įgijo nedidelį pranašumą. Kiek vėliau žaidimas klostėsi apylygiai, todėl skirtumas tarp komandų pernelyg nekito. Artėjant pirmajam kėlinukui į pabaigą „Acme – Jabra“ ekipos krepšininkai sugebėjo persverti rezultatą ir įgyti trapų dviejų taškų pranašumą. 11:13.

Antrą kėlinuką dviem iš eilės rezultatyviai pasibaigusiais išpuoliais pradėjo svečiai, ko pasekoje skirtumas tarp komandų išaugo iki šešių taškų. Čia pat keliais taškais iš eilės atsakę aikštės šeimininkai kiek sušvelnino deficitą, tačiau čia pat sekė šeši iš eilės „Acme – Jabra“ ekipos taškai, kurių dėka jie įgijo jau devynių taškų persvarą. „Šernams“ ir toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus, kuo puikiai pasinaudoję svečiai surinko dar penkis iš eilės ir išėjo ilsėtis turėdami dvylikos taškų pranašumą. 16:28.

Nors po ilgosios pertraukos taikliu tolimu metimu startavo svečiai, iškart po to sekė aikštės šeimininkų spurtas 12:0, kurio dėka „Šernai“ praktiškai pasivijo varžovus sumažindami atsilikimą iki minimumo. Per likusį laiką iki trečiojo kėlinuko pabaigos abi ekipos dar spėjo apsikeisti keliais rezultatvyiais išpuoliais, tačiau kiek geriau pasirodę aikštės šeimininkai sugebėjo rezultatą išlyginti. 33:33.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje komandos dar kartą apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, tačiau čia pat lemiamą spurtą 9:0 surengę „Šernai“ įgijo aštuonių taškų pranašumą. Kiek vėliau „Acme – Jabra“ dar sugebėjo surinkti kelis taškus iš eilės ir sugrąžinti intrigą į rungtynes, tačiau nieko nelaukę aikštės šeimininkai atsakė tolimu metimu ir nubraukė visus priešininkų šansus iškovodami antrą pergalę. 50:47.

Po pralaimėjimo Audrius Kmita kalbėjo: „Trečią kėlinį pralaimėjome ir viskas. Atrodo, jog mes pavargome, o ne jie, tiesiog nustojome žaisti. Ketvirtame kėlinuke vėl lygiai žaidėme, pasivijome varžovus, bet nepavyko. Jeigu būtume tą metimą pabaigoje pataikę, tai per pratęsimą gal būtume laimėję, nes, vis tik, mūsų daugiau buvo, bet tik gal, viskas gal“.

„Šernai“: Egidijus Plenta – 18 tšk., Paulius Juchnevičius – 12 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Paulius Atkočiūnas – 9 tšk. (5 išpr. praž.)

„Acme ‒ Jabra“: Darius Arlauskas – 14 tšk., Antanas Kilas – 11 tšk., Paulius Katkevičius – 9 tšk.

„Šilainiai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Negausiai į rungtynes besirinkę „Šernai“ palaužė „Korį“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:35 val.)Emocijų kupinose varžybose lengvą pergalę pasiekė „Šernai“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:34 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Šernai“ įveikė „Remzą“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:55 val.)Gerai gynyboje žaidę „Šernai“ įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 21:56 val.)Emocingose rungtynėse „Šernai“ nugalėjo „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:57 val.)Jokio pasipriešinimo nesulaukę „Šernai“ sutriuškino „Šilainius“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 23:10 val.)Didžiąją rungtynių dalį pirmavę „Šernai“ subyrėjo ketvirtame kėlinyje (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 00:15 val.)„Acme ‒ Jabra“ rungtynių antroje pusėje palaužė „Remzos“ pasipriešinimą (2015 spalio 20 d., antradienis, 23:07 val.)„Šernai“ po atkaklios kovos palaužė čempionato lyderius (2016 sausio 28 d., ketvirtadienis, 00:01 val.)