SLK „Patriotai“ vs UNITED & Radijas Tau (72:124)Elito lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 kovo 18 d., Antradienis, 21:10 val. @ Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, Antakalnio g. 54, Vilnius, LT-10303

„UNITED & Radijas Tau“ užmėtė SLK „Patriotus“

2014 kovo 18 d., Antradienis, 23:16 val., peržiūros: 1443

Vėlyvą antradienio vakarą „SLK Patriotai“ stojo į dvikovą prieš Kauno komandą „United Radijas-TAU“. Svečiai be didesnio vargo, tolimų metimų dėka, rezultatu 124:72 iškovo pergalę prieš sostinės ekipą.

Svečiai rungtynes pradėjo spurtu 5:0, tačiau jau netrukus švelninti deficito prie baudų metimo linijos stojo V.Jackus. Taiklus buvo tik vienas metimas, o netrukus tolimą metimą tolimą metimą smeigė K.Tarvydas. Tuo pačiu atsakė ir O.Majeras (5:8). Kėliniui įpusėjus du tritaškius pataikė L.Lukošenkinas ir „United Radijas-TAU“ atitrūko 14:7. Likus kiek daugiau nei dviems minutėms tolimą metimą aikštelėms šeimininkams smeigė E.Racevič bei sumažino „SLK Patriotų“ deficitą 18:25. Vis tik apsiginti vilniečiams nepavyko ir po pirmųjų dešimties minučių jie turėjo 10-ies taškų deficitą 22:32.

Antrojo ketvirčio pradžioje nepatenkintas teisėjų sprendimu už ginčus su jais technine pražanga buvo nubaustas G.Jevstignejevas, o „SLK Patriotai“ gavo lengvą progą atsitiesti. Tačiau jos neišnaudojo – 24:34. Kėlinio pabaigoje A. Gedmino tolimas metimas svečių persvarą padidino iki 15-os taškų 33:48. Prieš didžiąją pertrauką – jau 20-ies taškų „United Radijas-TAU“ pranašumą 53:33.

Pavydėtiną sportinę formą šį vakarą demonstravo kauniečių žaidėjas A.Kavaliauskas, kurio sąskaitoje trečiojo kėlinio pradžioje buvo 25 taškai (viso – 37 taškai, 10 atk. kam., 12 rez. perd.). O „United Radijas-TAU“, dėka taiklių tolimų metimų, vis didino savo persvarą (49:78). Po trisdešimties žaidimo minučių – 51:83.

„SLK Patriolai“ per paskutinįjį kėlinį stebuklo nesukūrė, o šimtąjį tašką tolimu metimu pelnė M.Daraškevičius (57:100). Pažymėtina, jog tai buvo jau 20-tas svečių tolimas metimas. Iš vis per susitikimą kauniečiai pataikė 26 tolimus metimus iš 52 (50 proc. taiklumas), tuo tarpu „SLK Patriotai“ – 9 iš 36 (25 proc. taiklumas).

Rezultatu 124:72 „SLK Patriotai“ turėjo pripažinti „United Radijas-TAU“ pranašumą.

Virmantas Jackus, „SLK Patriotai“:

Ką čia vertinti, kai pralaimi tokiu skirtumu. Nėra per daug apie ką diskutuoti. Kaune rungtynės buvo visai kitokios. Kai komanda meta tritaškių daugiau nei dvitaškių, ir pataikymas – 50 procentų... Sakau net nepažiūrėjęs į statistiką. Kai metą per metrą nuo tritaškio linijos ir pataiko, laimėti gali prieš bet kokią komandą.

Kuomet priešininkai vinį po vinies kąla, sunku susikaupti ir nusiteikti. Bet ką padaryti sunku. Atrodo, viską padarai gynyboje, ir tau vis tiek įmeta tritaškį, atšoka ir noras, ir fantazija (šypsosi, – aut. past.).

„United Radijas-TAU“ gerai pataiko visuomet, tačiau skirtumas, lyginant su rungtynėmis Kaune, jog aną kartą ir mes pataikėme. O kai negali atsakyti tuo pačiu, toks ir rezultatas. O jų komanda iš tikrųjų pajėgi. Gynėjai – aukšto lygio, beveik visi žaidėjai tritaškius pataiko fantastiškai. Sveikinu su pergale ir lenkiu galvą (šypsosi, – aut. past.).

Mindaugas Daraškevičius, „United Radijas-TAU“:

Susirinkome tiek mes, tiek priešininkai – negausiai. Pamatėme, kad platūs lankai, ir metėme kuo daugiau tritaškių. Pakrito ir laimėjome. Pergalę iškovojome tolimų metimų dėka, be to, neblogai ir gynėmės. Aikštelė labai gera – plati, smagu iš toli mėtyti. Mūsų komanda visuomet meta daug tritaškių. Beje, kiek atvažiuojame į Vilnių, tiek pataikome puikiai. Kaune sekasi prasčiau.

Prieš „SLK Patriotus“ rungtyniauti Kaune buvo žymiai sunkiau ir pergale iškovojome mažesniu taškų skirtumu. Kalbant apie šią priešininkų komandą – ji yra vidutinė VKL Elito diviziono ekipa. Įveikiama.

Taip, yra tokia tradicija, jog tas, kuris įmeta šimtąjį tašką, perka alaus. Pas mus tų šimtinių taškų yra tiek sukaupta, kad alaus yra nupirkta į priekį. Dedame žvaigždutes prie kiekvieno žaidėjo, kas kiek skolingas. Tokia tradicija, kad yra sąrašas (juokiasi, – aut. past.).

Įdomūs faktai:

Didžiausia turėta persvara: „SLK Patriotai“ 0 , „United Radijas-TAU“ 52.
Didžiausias spurtas: „SLK Patriotai“ 5:0 (41:70), „United Radijas-TAU“ 14:0 (51:95).

Parengė: Vilniaus krepšinio lyga

„Pažintysxxx.com“ 89:81 įveikė SLK „Patriotus“ (2014 balandžio 22 d., antradienis, 23:52 val.)„Sporto Manija“ atsirevanšavo SLK „Patriotams“ (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 22:07 val.)Emocingame mače „Banga“ įveikė SLK „Patriotus“ (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 11:10 val.)„United & Radijas Tau“ netikėtai lengvai sutriuškino „Vilniaus kolegiją“ (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 23:29 val.)„United ‒ Radijas Tau“ antrą kartą privertė kapituliuoti „Tegrą“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 00:35 val.)Vilniaus derbyje „Tegra“ 89:69 pranoko SLK „Patriotus“ (2014 balandžio 01 d., antradienis, 23:13 val.)„United ‒ Radijas Tau“ parklupdė dar vieną Vilniaus ekipą (2013 lapkričio 26 d., antradienis, 23:21 val.)Vilniaus „Tegra“ ‒ Kauno „UNITED & Radijas Tau“ (2013 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 11:12 val.)„United & Radijas Tau“ išlygino serijos rezultatą (2014 gegužės 13 d., antradienis, 23:14 val.)Atkaklioje kovoje vieno taško persvara 80:79 „PazintysXXX.com“ įveikė SLK „Patriotus“ (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 22:48 val.)