Sporto manija '98 vs KMAIK (53:74)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 25 d., Trečiadienis, 18:20 val. @ J. Grušo meno vidurinė mokykla, Šarkuvos g. 30, Kaunas, LT-48169

„KMAIK“ pasiekė nesudėtingą pergalę

2015 kovo 25 d., Trečiadienis, 21:10 val., peržiūros: 865

Kovo 25 dieną, 18:20 val., J.Grušo mokyklos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2015 komandos „Sporto Manija 98“ (šeimininkai) ir „KMAIK“ (svečiai). Rungtynėse didelės intrigos nebuvo, jaunieji aikštelės šeimininkai nesugebėjo prilygti savo varžovams ir grupės varžybas pradėjo patirdami pralaimėjimą. „KMAIK“ sužaidė užtikrintai ir laimėjo susitikimą rezultatu 53:74.

Rungtynių pradžioje abi komandos sunkiai rinko taškus, tačiau pražangų skaičius sparčiai augo ir jau pirmoje kėlinuko pusėje „Sporto Manija 98“ krepšininkai surinko 4 komandines pražangas. Svečių agresyvus puolimas netrukus atnešė naudos ir ilga serija baudos metimų leido nutolti. Tiesa, ir patys „KMAIK“ žaidėjai nevengė pažeisti taisykles, bet varžovai nesugebėjo išnaudoti savo šansų ir skirtumas greitai pasiekė 10 taškų ribą. Vėliau svečių pranašumas augo daug lėčiau, kartais „Sporto Manija 98“ žaidėjai netgi sugebėdavo priartėti, bet patirties trūkumas neleido išlaikyti vienodo tempo, o tiesiog tragiškai pralaimėta kova po krepšiais nieko gero nežadėjo. Ilgoji pertrauka prasidėjo „KMAIK“ ekipai solidžiai pirmaujant 26:37.

Po ilgosios pertraukos žaidimas iš esmės nepasikeitė, nors aikštelėje vis dažniau vyravo chaosas ir klaidų skaičius tik augo. Nepastebimai distancija tarp ekipų pasiekė ir 20 taškų ribą, bet šeimininkų treneris didelių permainų nebandė, o komandos žaidėjai ir toliau buvo keičiami iškarto penketais. Atrodė, jog rungtynių likimas jau aiškus, bet abi komandos tarsi buvo sau išsikėlusios tikslus ir žaidimas netapo ramesnis. Ir toliau buvo fiksuojama nemažai pražangų, „Sporto Manija 98“ komanda stengėsi išpildyti trenerio nurodymus ir nesistengė bet kokia kaina priartėti. Tuo tarpu „KMAIK“ žaidėjai atsipalaidavo, pradėjo klysti, treneris suskupo paprašyti pertraukėlių, bet net ir tai mažai gelbėjo nuo chaotiško žaidimo. Vis tik net ir to užteko svečiams norint pasiekti pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 53:74.

Petras Vyšniauskas („KMAIK“):

„laimėjome gana lengvai, galvojau bus sunkesnės varžybos, o mums padėjo didesnė patirtis“

Sporto manija '98: Ignas Pikas – 18 tšk., Domantas Oksas – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Rimgaudas Galvosas – 8 tšk.

KMAIK: Arnas Petrauskas – 15 tšk., Evaldas Basys – 15 tšk., Jonas Navackas – 14 tšk. (7 išpr. praž.), Gražvydas Mockus – 14 tšk., Šarūnas Lukošius – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

_Mikaso_2015 kovo 25 d., 21:11 val.
L.Salkono statistika suvesta J.Andriuškevičiui
„KMAIK“ įveikė „Kauno Rami ‒ 2“ komandą (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Rind“ po atkaklios kovos įveikė jaunuosius varžovus (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 23:45 val.)„Sporto manija 98“ antroje rungtynių pusėje įveikė „BK Centre“ ir pateko į ketvirtfinalį (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 18:12 val.)Antroje rungtynių pusėje atsibudusi „Omega“ žengė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:57 val.)„Komanda X“ nugalėjo „Sporto manija 98“ ir žengė į pusfinalį (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)Puikiai finišavę „Rind“ krepšininkai palaužė „KMAIK“ (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Sporto Manija `98“ neturėjo vargo su „Kauno Rami-2“ ekipa. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 22:47 val.)