Kauno liberalai vs SportoLinija.lt (63:60)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

Kauno „Liberalai“ po pratęsimo palaužė „Sportolinija.lt“ ekipą

2013 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 22:35 val., peržiūros: 1430

2013 gruodžio 15 dieną, C lygos rungtynėse, Šančių vidurinėje mokykloje susitiko Kauno "Liberalai" (šeimininkai) ir "Sportolinija.lt (svečiai). Rungtynių pirmasis kėlinys klostėsi taškas į tašką ir tik ketvirčio pabaigoje svečiai įgijo keturių taškų pranašumą – 12:16. Antrasis ketvirtis jau buvo kiek geresnis šeiminikams, kurie per šį kėlinį "atlošė" vieną tašką – 23:26. Trečiasis ketvirtis vėl geresnis svečiams, kurie po trijų kėlinių turėjo septynių taškų pranašumą – 35:42. Ketvirtasis kėlinys jau daug geresnis "Liberalams" kurie sugebėjo išplėšti pratęsimą – 53:53. Pratęsime jau geriau sekėsi šeimininkams ir jie laimėjo šį mačą – 63:60. Kauno "Liberalams" tai buvo pirmoji pergalė iš tiek pat galimų, o "Sportolinija.lt" antrasis pralaimėjimas iš tiek pat galimų.

Rungtynės prasidėjo trimis šeimininkų taškais, kai tritaškiu atsakė Tomas Gečas ir rezultatas lygus – 3:3. Atkarpą 5:2 laimėjo svečiai ir jie buvo priekyje – 5:8. Per kitas dvi minutes komandos apsikeitė po tris taškus ir skirtumas išliko trys taškai – 8:11. Vieną baudos metimą pelnė Gediminas Žurauskas, o tritaškiu atsakė Mindaugas Kriščiūnas ir rezultatas – 9:14. Tris baudos metimus iš keturių sumetė "Liberalai", o kėlinį dvitaškiu užbaigė Martynas Liaugaudas ir po pirmo kėlinio rezultatas – 12:16.

Antrasis kėlinys prasidėjo keturiais abiejų komandų taškais, o tada vieną baudos metimą iš dviejų pataikė Liutauras Sakalauskas – 17:20. Dar po keturis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko trys taškai – 21:24. Per paskutinę kėlinio minutę "Liberalai" pelnė du taškus, o "Sportolinija.lt" lygiai taip pat du taškus ir po dviejų kėlinių – 23:26.

Trečiasis kėlinys prasidėjo keturiais šeimininkų taškais, o tuomet komandos dar apsikeitė po keturis taškus ir rezultatas – 31:30. Atkarpą 4:2 laimėjo "Sportolinija.lt" ir vėl išsiveržė į priekį – 33:34. Du tritaškius pataikė svečiai, du taškus pridėjo Vilius Galdikas ir skirtumas išaugo iki devynių taškų – 33:42. Kėlinys baigėsi dviem Simono Kairio taškais ir po trijų kėlinių – 35:42.

Ketvirtasis k4linys prasidėjo trimis svečių taškais ir skirtumas išaugo iki dešimties taškų – 35:45. Per kitas keturias minutes šeimininkai surinko dvylika taškų, o svečiai vos du ir rezultatas vėl tapo lygus- 47:47. Per kitą minutę keturis taškus pelnė svečiai, o trimis atsakė šeimininkai ir rezultatas – 50:51. Per paskutinę minutę netaiklūs baudos metimai paskandino svečius, kurie leido "Liberalams" išplėšti pratęsimą – 53:53.

Pratęsime jau priekinės linijos dėka dominavo Kauno "Liberalai" ir jie iškovojo pergalę rezultatu – 63:60.

Kauno liberalai: Gediminas Žurauskas – 20 tšk. (16 atk. kam., 10 išpr. praž.), Robertas Maskvytis – 13 tšk. (7 rezult. perd.), Leonas Stirbys – 12 tšk., Simonas Kairys – 10 tšk.

SportoLinija.lt: Martynas Liaugaudas – 19 tšk. (6 rezult. perd.), Mindaugas Kriščiūnas – 15 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Karolis Butkus – 10 tšk. (10 atk. kam.), Tomas Gečas – 10 tšk.

„Kauno liberalai“ dar kartą įveikė „SportoLinija.lt“ ekipą (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)„Kauno liberalai“ po atkaklios kovos palaužė „Garliavos“ ekipą. (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 00:34 val.)„Kauno švogeriai“ lengvai įveikė „SportoLinija.lt“ komandą (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)„Garliava“ namuose pranoko „Sportolinija.lt“ (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 22:56 val.)„ICE“ nepasigailėjo „SportoLinija.lt“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 22:08 val.)„vaistinė.lt“ nepagailėjo „SportoLinija.lt“ ekipos (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 22:35 val.)„Dice“ neturėjo vargo su „SportoLinija.lt“ krepšininkais (2013 lapkričio 23 d., šeštadienis, 16:16 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ lengvai įveikė „Sportolinija.lt“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 22:29 val.)„vaistinė.lt“ įrodė dvigubą pranašumą prieš „SportoLinija.lt“ komandą (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)Ilgai laukta „SportoLinija.lt“ pergalė (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 23:03 val.)