Rind vs KMAIK (60:52)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 01 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Puikiai finišavę „Rind“ krepšininkai palaužė „KMAIK“

2015 balandžio 01 d., Trečiadienis, 23:43 val., peržiūros: 1010

Balandžio 1-ąją dieną, trečiadienį, Kauno Kolegijos salėje įvyko pavasario „Sportturas“ taurės F pogrupio akistata tarp savo aikštėje žaidusios „Rind“ ekipos ir svečių teisėmis žaidusių „KMAIK“ krepšininkų.

Pirmosios rungtynių minutės abiems komandos klostėsi gana sunkiai. „KMAIK“ per 7 minutes sukrapštė vos 6 taškus, tačiau aikštės šeimininkams sekėsi dar prasčiau. „Rind“ pirmosios 7 minutės buvo visiškai tuščios ir M.Čekanavičiaus dvitaškis, likus žaisti 3 minutes, atidarė T.Kepežinsko kariaunos taškų sąskaitą (2:6). Visgi vėliau ekipos apšilo kojas ir žaidimas tapo rezultatyvesnis. Per likusį laiką „Rind“ sugebėjo pjauti deficitą iki 1 taško ir po pirmųjų 10 minučių rezultatas buvo 9:10.

Antrasis ketvirtis prasidėjo apylygiu žaidimu, tačiau priekyje laikėsi „KMAIK“. Už poros minučių P.Vyšniausko auklėtiniai kilo į šturmą, nutraukė kovą taškas į tašką ir ėmė didinti atotrūkį. Pradžioje „KMAIK“ surinko 6 taškus be atsako ir atitrūko 8 taškais (13:21), o antroje kėlinio pusėje svečiai pratęsė laimėtą atkarpą iki 3:13 ir nutolo 12 taškų skirtumu (16:28). Paskutinėmis pirmosios dvikovos pusės minutėmis „Rind“ suapvalino deficitą iki 10 taškų ir įpusėjus mačui rezultatas buvo 20:30.

Po didžiosios pertraukos „Rind“ ėmėsi ryžtingesnių veiksmų. Trečiąjį kėlinį aikštelės šeimininkai pradėjo 6 taškais iš eilės ir pjovė atsilikimą iki 4 taškų (26:30), o netrukus taiklūs A.Tkačiovo bei I.Vanago metimai sušvelnino skirtumą iki minimumo (31:32). Tiesa įsiveržti į priekį „KMAIK“ varžovams neleido ir visą likusį kėlinio laiką toliau išliko pirmaujančiųjų rolėje. Visgi skirtumas buvo pakankamai trapus ir pasibaigus trečiajam kėliniui, intriga vis dar sėdėjo salėje – 37:41.

Ketvirtojo kėlino starte ekipos apsikeitė taikliais metimais (39:43), bet netrukus „Rind“ šovė į priekį. Aikštelės šeimininkai surengė spurtą 7:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (46:43). Likus žaisti 3 minutes ir 40 sekundžių, A.Petrauskas išlygino rezultatą (49:49), tačiau paskutinės rungtynių minutės „KMAIK“ krepšininkams priminė košmarą. Kelias minutes svečių puolimas buvo bevaisis ir tuo lemiamu momentu netruko pasinaudoti varžovai. 10 taškų iš eilės surinkusi „Rind“ ekipa, įgijo dviženklę persvarą (59:49) ir jei ne netikslūs baudų metimai (rungtynių pabaigoje vos 1/6), šis skirtumas galėjo būtų dar didesnis. Susitikimo finiše „KMAIK“ nutraukė taškų badą, tačiau laiko išsigelbėjimui neliko ir pergalę rezultatu 60:52 pasiekė „Rind“.

Tomas Kepežinskas („Rind“):

Sunki pergalė. Tik rungtynių pabaigoje pavyko susikrauti pergalingą pranašumą. Kas leido tą padaryti?

„Manau, kad mūsų patirtis prisidėjo prieš šito. Daugelis žaidėjų jau ne vienus metus žaidžia kartu. Žaidžia ir Kaune „C“ lygoj. Manau, kad patirtis šiandien mums padėjo pasiekti pergalę.“

„KMAIK“ strategas dvikovos nekomentavo.

„Rind“ į pergalę vedė M.Čekanavičius (13 tšk., 6 atk. k.), A.Tkačiovas (12 tšk.), I.Vanagas (11 tšk., 15 atk. k.), Ž.Radzevičius (10 tšk., 7 atk. k., 5 rez. p.), L.Mecelis (6 tšk., 6 atk. k.), G.Pavelčikas (4 tšk.) ir J.Ambrutis (4 tšk.).

„KMAIK“ gretose išsiskyrė A.Petrauskas (16 tšk., 11 atk. k., 8 išpr. pr.), K.Šukys (12 tšk., 12 atk. k., 2 bl.), J.Navackas (9 tšk., 7 atk. k.), G.Mockus (9 tšk.), P.Buivys (2 tšk.), T.Kakčiukas (2 tšk.) ir E.Basys (2 tšk.).

Pavasario „Sportturas|“ taurėje „Rind“ iškovojo pirmąją pergalę ir startavo turnyre sėkmingai (1-0). „KMAIK“ sąskaitoje dvi pergalės ir vienintelė nesėkmė (2-1).

Laukite tęsinio...

„Rind“ po atkaklios kovos įveikė jaunuosius varžovus (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 23:45 val.)Antroje rungtynių pusėje atsibudusi „Omega“ žengė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:57 val.)„KMAIK“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Nematyti“ gana nesunkiai prasibrovė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 21 d., antradienis, 23:07 val.)„KMAIK“ įveikė „Kauno Rami ‒ 2“ komandą (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 21:31 val.)