Jaunalietuvių sporto organizacija vs Detas Hoptrans logistics & BRGroup (70:88)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 12 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ neprilygo „Detas Hoptrans Logistics & BRGroup“

2014 sausio 12 d., Sekmadienis, 21:54 val., peržiūros: 1393

Sausio 12 dieną, sekmadienį, Kauno Centro sporto mokykloje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių akistata tarp namuose žaidusių "Jaunalietuvių Sporto Organizacijos" krepšininkų ir "Detas Hoptrans Logistics & BRGroup" komandos. Susitikimo startas šiek tiek geriau susiklostė svečiams ir pirmąjį kėlinį jie laimėjo 7 taškais, o įpusėjus dvikovai padvigubino šį skaičių. Po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino, bet užtikrintai pirmaujantys "Detas Hoptrans Logistics & BRGroup" krepšininkai išliko situacijos šeimininkais ir po trijų ketvirčių lenkė varžovus 16 taškų skirtumu. Paskutinėje rungtynių dalyje "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" pamėgino kilti į šturmą, bet "Detas Hoptrans Logistics & BRGroup" pavojingai priartėti neleido ir pribaigė varžovus rezultatu 70:88.

Susitikimas prasidėjo atkakliu bei permainingu žaidimu, kuris lėmė tai, jog skirtumas laikėsi ganėtinai trapus, o pirmaujanti ekipa keitėsi kelis kartus. Po T.Navicko dvitaškio su pražanga "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" pirmavo rezultatu 10:7, tačiau netrukus "Detas Hoptrans Logistics & BRGroup" surengė spurtą 2:10 ir perėmė pirmaujančiųjų estafetę (12:17). S.Kochanenko tolimas metimas pjovė aikštės šeimininkų atsilikimą iki 2 taškų (15:17), bet kėlinio finiše "Detas Hoptrans Logistics & BRGroup" su M.Karpičium priešakyje surinko dar 5 taškus be atsako ir laimėjo pirmąjį ketvirtį 7 taškais – 15:22.

Antrąjį kėlinį tritaškiu metimu pradėjo M.Karpičius ir "Detas Hoptrans Logistics & BRGroup" pranašumas tapo dviženklis (15:25). Nors po "Jaunalietuvių Sporto Organizacijos" atsako skirtumas sumažėjo iki 6 taškų (19:25), bet vėliau svečiai tvirtai suėmė iniciatyvą į savo rankas, kelių minučių atkarpą laimėjo įspūdingu rezultatu 2:15 ir antroje kėlinio pusėje padidino atotrūkį iki 19 taškų (21:40). 5 S.Kochanenko taškai sumažino "Jaunalietuvių Sporto Organizacijos" deficitą iki 14 taškų (28:42), bet labiau priartėti "Detas Hoptrans Logistics & BRGroup" neleido ir laimėjo pirmąją rungtynių pusę rezultatu 30:44.

Po didžiosios pertraukos komandos pusę kėlinio taškus rinkosi beveik vienodu tempu ir "Detas Hoptrans Logistics & BRGroup" išlaikė saugų atstumą. Kėlinio viduryje prabilo "Jaunalietuvių Sporto Organizacijos" snaiperiai, kurie įsūdė porą tritaškių ir sumažino skirtumą iki 10 taškų (44:54). Visgi, antroje kėlinio pusėje lyderio vaidmens ėmėsi M.Karpičius, kuris pelnė 7 taškus iš eilės ir grąžino savo ekipai 15 taškų persvarą (46:61), o kėlinio pabaigoje dvitaškį pridėjo V.Šakauskis ir po trijų ketvirčių "Detas Hoptrans Logistics & BRGroup" pirmavo 16 taškų skirtumu – 47:63.

Lemiamo kėlinio starte 4 taškus iš eilės pelnė A.Nutautas ir išvedė svečius į priekį jau 20 taškų skirtumu (47:67). Į kampą įsprausti "Jaunalietuvių Sporto Organizacijos" krepšininkai nenuleido rankų ir dar pirmoje kėlinio pusėje priartėjo iki 14 taškų (53:67). Vis dėlto, labiau priartėti "Detas Hoptrans Logistics & BRGroup" neleido, visą likusį kėlinio laiką išlaikė saugų atstumą, o rungtynių pabaigoje dar kartą įgijo 20 taškų persvarą (68:88). "Jaunalietuvių Sporto Organizacijos" padėtį dar šiek tiek sušvelnino D.Krasausko dvitaškis, tačiau V.Mikuckio kariauna vistiek turėjo pripažinti akivaizdų "Detas Hoptrans Logistics & BRGroup" pranašumą rezultatu 70:88.

Mindaugas Rutkauskas ("Detas Hoptrans Logistics & BRGroup"):

Ar tikėjotės taip lengvai laimėti?

"Ne, tikėjomės laimėti sunkiai. Negausiai susirinkom, visi po švenčių gerai pavalgę. Šiandien buvo pirmos rungtynės šiais metais. Tikėjomės sunkesnės kovos. Kažkaip keistai."

Kas tą lėmė?

"Nežinau, galbūt priešininkai išsigando."

Vytautas Mikuckis ("Jaunalietuvių Sporto Organizacija"):

Ko šiandien pritrūko?

"Trūko žaidėjų. Mūsų pagrindinių žaidėjų šiandien nebuvo. Penkių žaidėjų nebuvo. Trys traumuoti, dar du šiandien padėti negalėjo. Be pagrindinių žaidėjų naivu tikėtis pergalės. Antras sąstatas žaidė, tai viskas logiška. Šiandien buvom silpnesni."

"Detas Hoptrans Logistics & BRGroup" į pergalę vedė M.Karpičius (30 tšk., 13 rez. p., 34 naud. b.), R.Kybartas (23 tšk., 13 atk. k., 7 išpr. pr., 30 naud. b.), A.Nutautas (12 tšk., 8 atk. k., 5 išpr. pr.), V.Dailidė (9 tšk.), V.Šakauskis (6 tšk.), R.Buinevičius (4 tšk., 12 atk. k.) ir M.Rutkauskas (4 tšk.).

"Jaunalietuvių Sporto Organizacijos" gretose pasižymėjo T.Navickas (18 tšk., 10 atk. k., 6 išpr. pr.), S.Kochanenko (17 tšk.), M.Širvaitis (13 tšk., 5 rez. p.), T.Klimavičius (7 tšk., 5 rez. p.), D.Kisielius (6 tšk., 2 bl.) ir E.Griškevičius (5 tšk.).

"Detas Hoptrans Logistics & BRGroup" "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių antrajame etape iškovojo antrąją pergalę ir žygiuoja su vienu pralaimėjimu. "Jaunalietuvių Sporto Organizacijai" tai buvo pirmoji dvikova antrajame etape.

„Omega“ sutriuškino „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipą (2014 kovo 14 d., penktadienis, 22:24 val.)„Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ pasiekė solidžią pergalę prieš „Vėjų Liniją & Garliavos Duoną“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:17 val.)Tik 6-iese rungtyniavę „Kauno tiltai“ nusileido „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipai (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:30 val.)„Sweco“ svečiuose sunkiai įveikė „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)Trečiajame kėlinuke žaidimo iniciatyvą perėmę „Kauno grūdai“ nugalėjo „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 00:17 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ pasiekė gana užtikrintą pergalę (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:24 val.)Puikiai startavusi „Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ parklupdė negausiai susirinkusius „ESS Santermitą ‒ ĮSP DNC“ krepšininkus (2013 lapkričio 17 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ susitvarkė su „Stumbru“ (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 01:19 val.)Tik po atkaklios kovos „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipa nugalėjo „Topo centrą“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ nesunkiai įveikė „Omegos“ krepšininkus. (2014 sausio 16 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)