KMAIK & Brevitra vs KK „MPG“ (71:60)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 28 d., Pirmadienis, 17:30 val. @ Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija, Liepų g. 1, Girionys, Kauno raj., LT-53101

Klaidos pražudė „KK MPG“ komandą

2013 spalio 28 d., Pirmadienis, 20:22 val., peržiūros: 968

Spalio 28 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko pirmo pogrupio lyderiai, šeimininkų teisėmis žaidę "KMAIK & Brevitra" susitiko su "KK MPG" ekipa. Abi komandos šioms rungtynėms surinko pilnas sudėtis ir prieš mačą nebuvo aiškių favoritų. Per pirmajį kėlinį surengtas spurtas leido šeimininkams džiaugtis nemaža persvara.(16:9). Antrajame kėlinyje tiesiog į priešininkų rankas atidavinėję kamuolį "KK MPG" komandos žaidėjai didino savo deficitą, kadangi greitomis atakomis, kurios neretai pasibaigdavo dėjimais kolegijos studentai lengvai pelnydavo taškus.Kėlinio pabaigoje svečiai stengėsi keisti žaidimo stilių, nenorėdami praleisti lengvų taškų dažnai prasižengdavo. Nuo baudų metimų linijos "KMAIK & Brevitra" žaidėjai beveik neklydo ir taip didino atotrūkį. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 41:22.

Antros rungtynių pusės pradžia kardinaliai skyrėsi nuo prieš tai buvusių kėlinių. Nuo pirmos minutės pradėję presinguoti savo oponentus svečiai išprovokavo nemažai jų klaidų, kas leido per keturias minutes deficitą sumažinti iki 12 taškų. Įpusėjus kėliniui pirmuose kėliniuose dominavusi komanda atsipeikėjo po šalto dušo ir stabilizavo padėtį. Taip skirtumas svyruodamas tarp 12-14 taškų nepakito iki trečiojo kėlinio pabaigos. 54:40. Ketvirtojo ketvirčio pradžioje, kolegijos pelnyti 6 taškai be atsako panaikino intrigą, kadangi skirtumas tapo per didelis komandai, kuri praranda kamuolį beveik kas antroje atakoje. Nors besibaigiant rungtynėms "KK MPG" ekipai pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau kardinaliai pakeisti situacijai laiko buvo per mažai. Galutinis rungtynių rezultatas 71:60 skelbė "KMAIK & Brevitra" pergalę.

"KMAIK & Brevitra" treneris P.Vyšniauskas sakė: Pagrindiniai dalykai kurie lėmė pergalę, tai puiki kova dėl atšokusių kamuolių ir keletas rezultatyviai sužaistų atkarpų. Taip pat įtakos turėjo gera gynybą, tikimės žaidimas gerės su kiekvienomis rungtynėmis ir mes pateksime į didžiają taurę.

"KK MPG" ekipos treneris T.Rekašius po rungtynių sakė: Mums šios rungtynės susiklostė labai prastai,daug klaidų ir blogas pataikymas lėmė pralaimėjimą.Tikiuos ši nesekmė nesužlugdys mūsų ir komandos tikslai išliks patys aukščiausi.

KMAIK & Brevitra: Deividas Dragūnas – 22 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Benas Norvilas – 17 tšk. (7 išpr. praž.), Eligijus Gurklys – 10 tšk. (12 atk. kam., 5 perimt. kam.)

KK „MPG“: Vilius Černiauskas – 14 tšk., Paulius Lekečinskas – 14 tšk., Karolis Mickevičius – 10 tšk.

KK „MPG“ tiesiog sumindė BC „Straight“ komandą (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 22:20 val.)Klaidos sutrukdė SK „Neveronims“ pakovoti dėl pergalės (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 00:27 val.)„Galeros“ krepšininkai po sunkios kovos palaužė „KMAIK & Brevitra“ komandą. (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Kaunas“ įrodė pranašumą prieš „MPG“ (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Darbiečiai“ po pratęsimo eliminavo „KK MPG“ (2014 kovo 28 d., penktadienis, 01:12 val.)„Gazuotas pienas“ neprilygo „KMAIK & Brevitra“ komandai. (2013 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Blankus rungtynių startas nesutrukdė KK „MPG“ patiesti „Milovano“ (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 21:01 val.)„ICE“ įrodė savo pranašumą prieš „KMAIK & Brevitra“ ekipą. (2014 kovo 19 d., trečiadienis, 23:55 val.)Nervingose rungtynėse pergalę pasiekė KK „MPG“ (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 23:11 val.)KK „MPG“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno Rami“ ekipą (2014 sausio 24 d., penktadienis, 00:17 val.)