JUOZO VITKAUS INŽINERIJOS BATALIONAS vs ARGENSTA & AKS (90:67)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 24 d., Penktadienis, 17:45 val. @ Šv. Mato vidurinė mokykla, Vaidoto g. 11, Kaunas LT-45388

"Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" nesunkiai įveikė "Argensta & Aks" ekipą

2012 vasario 24 d., Penktadienis, 22:26 val., peržiūros: 2329

Penktadienį, vasario 24 dieną, Šv. Mato vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų "Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" ir svečių "Argensta & Aks" ekipų. Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai pradėjo diktuoti žaidimą. Su kiekvienu kėlinuku pranašumas didėjo.Svečiams pavyko antrame kėlinyje sumažinti skirtumą iki 4 taškų, bet šeimininkai atstatė turėtą pranašumą. Paskutiniame kėlinyje šeimininkai spurtavo ir susikrovė 23 taškų pranašumą, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos. Nesunkią pergalę šventė "Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono" ekipa, rezultatu – 90:67.

Dar net nepaleidus pagrindinio laiko, po taiklių baudos metimų aikštelės šeimininkai įsiveržė į priekį. Komandos apsikeisdavo taikliomis atakomis, tačiau šeimininkai surengė porą greitų atakų ir padidino pranašumą iki 7 taškų ( 15:8). Svečiai tolimu metimu sušvelnino rezultatą, bet neilgam. Vėl sėkmingiau sužaidę atkarpą šeimininkai padidino pranašumą iki dviženklio (24:14). Besibaigiant kėlinukui svečiai sumažino skirtumą iki 7 taškų – 26:19.

Antrajam kėlinukui prasidėjus šeimininkai atstatė dviženklį pranašumą. Kėlinuko laikui bėgant nė vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranšumo, tačiau likus žaisti trims minutėms svečiai spurtavo ir sumažino deficitą iki 4 taškų ( 39:35). "Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" ekipa sėkmingiau sužaidė ketvirčio pabaigą ir susigrąžino 11 taškų pranašumą. Rezultatas po ketvirčio – 46:35.

Trečiajame ketvirtyje šeimininkai padidino iki 17 taškų pranašumą, bet svečiai iškart atsakė sėkminga atkarpą ir sumažino deficitą iki 10 taškų ( 54:44). M.Balkiaus sėkmigi metimai padidino pranašumą iki 15 taškų. Svečiai dar bandė mažinti skirtumą, bet iškart sulaukdavo atsako iš priešininkų. "Argensta & Aks" ekipai pavyko tik dviems taškais sumažinti skirtumą – 63:50.

Paskutiniame ketvirtyje svečiai vėl sumažino skirtumą iki 11 taškų, tačiau šeimininkų laimėta 6:0 atkarpa padidino pranašumą iki 17 taškų. ( 71:54). Svečiai dar bandė mažinti skirtumą, bet metimai skriedavo pro šalį. Įpusėjus kėlinukui šeimininkai turėjo 15 taškų pranašumą ( 75:60). "Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono" ekipa spurtavo 5:0 ir padidino pranšumą iki 20 taškų, tačiau svečiai atsakė taip pat sėkminga atkarpą ir sumažino skirtumą 15 taškų, tačiau einant į pabaigą kėlinukui šeimininkai nestabdė apsukų ir spurtavo 8:0 , kur padidino pranšumą iki 23 taškų ir nesunkią pergalę šventė "Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" . Rezultatu – 90:67.

Po laimėtų varžybų "Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono" žaidėjas kalbėjo:"Atėjom laimėt ir laimėjom. Mūsų šeši žmonės buvo ir jų šeši. Jautėsi amžiaus skirtumas, apibėgom juos.Labai daug klaidų padarėme, negalima tiek daryti per rungtynes."

"Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas": J.Kajokas ( 25tšk.), M.Balkus ( 23tšk. 7 rez.perd.), M.Kaziukaitis ( 10tšk. 11 atk.kam.)

"Argensta & Aks": K.Šulnius ( 17tšk. 20 atk.kam. 8 per.kam), J.Barysas ( 16tšk.), E.Vaitkevičius ( 14tšk. 5 išpr.praž.)

"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" nesunkiai susidorojo "Argensta & AKS" (2012 vasario 03 d., penktadienis, 19:59 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" pasiekė sunkią pergalę (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:38 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" išsprogdino "Ryterna" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 22:21 val.)„Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas“ iškovojo sunkią pergalę (2012 sausio 27 d., penktadienis, 21:28 val.)"Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono" penketukas nepasipriešino "Kautros & Currus ir Dariaus baldų" ekipai (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 21:51 val.)"Elektromontuotojas" nesunkiai įveikė "Argenstą & AKS" (2011 lapkričio 29 d., antradienis, 22:59 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" užtikrintai patiesė "Kautrą & Currus ir Dariaus Baldus" (2012 sausio 20 d., penktadienis, 20:22 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" turėjo pripažinti "Lietuvos Dujų" pranašumą (2012 vasario 10 d., penktadienis, 20:00 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" nesunkiai įveikė "Argenstos & AKS" ekipą ir pagerino net tris rekordus! (2012 vasario 08 d., trečiadienis, 22:12 val.)Po atkaklios kovos "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" palaužė "Kautrą & Currus ir Dariaus Baldus" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:15 val.)