BANGA & LYGA.EU vs BC AMBI (80:64)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 26 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

Banga & Lyga.eu lengvai paėmė pergalę iš BC Ambi

2012 sausio 27 d., Penktadienis, 00:12 val., peržiūros: 4322

2012 sausio 26 dieną VDu sporto centre susitiko Banga & Lyga.eu (šeimininkai) ir BC Ambi (svečiai). Pusantro kėlinio dar bandę neatsilikti Ambi žaidėjai, "lūžo" antrojo ketvirčio pabaigoje ir vėlaiu Bangai įgijus persvarą, jie jos jau neiššvaistė ir iškovojo pelnytą pergalę rezultatu – 80:64 (15:12, 25:17, 21:13, 19:22)

Rungtynes geriau pradėjo Ambi ir sužaidus 2 minutes jie priekyje 7:2. Čia pat Banga atsakė 5 taškais iš eilės ir išlygino rezultatą. Komandoms apsikeitus dvitaškiais, tritaškį Bangos komandoje pataikė Imantas Ivanauskas. Iki ketvirčio pabaigos skirtumas nepakito ir po jo – 15:12 priekyje šeimininkai.

Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo Banga ir greit padidino skirtumą iki 7 taškų, netrukus skirtumas padidėjo ir iki 9, tačiau Ambi susiėmė ir staiga persvara ištirpo iki 3 – 26:23. Banga vėl spurtavo ir padidino pranašumą iki 8 taškų – 33:25. Iki ketvirčio pabaigos Banga dar padino slirtumą iki dviženklio ir po dviejų kėlinių – 40:29.

Trečiasis kėlinys prasidėjo dar vienu galingu Bangos spurtu, šįkart 10:2 ir skirtumas išaugo iki 19 taškų. Toliau komandos pasikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, tačiau tai buvo kur kas naudingiau Bangai kuri turėjo solidžią persvarą. Netrukus skirtumas išaugo iki didsnio nei 20 taškų. Po trijų kėlinių Banga turėjo 19 taškų persvarą – 61:42.

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumams ir jį jau komandos žaidė per daug nepersistengdamos gynyboje, taškus rinko ir vieni ir kiti iš ne per daug sunkių padėčių. Tad galutinis rungtynių rezultatas 80:64 Bangos naudai.

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė – Trūksta susižaidimo tiek puolime, tiek gynyboje. Banga daug geriau dabar atrodo, daug geriau puolė, daug geriau gynėsi, nervų buvo bereikalingų daug.

Rezultatyviausiai nugėtojų gretose pasirodė – Šarūnas Straševičius (23), Sergejus Kochanenko (16), Imantas Ivanauskas (9) taškai.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Linas Beržininkaitis (32, 5 išpr. pr.), Vytautas Čypas (10), Andrius Beržininkaitis (8, 5 rez. perd.) taškai.

Paskutiniai komentarai (3 iš 13)

Anonimas2012 sausio 29 d., 23:57 val.

Pailsek broli kause.

Anonimas2012 sausio 29 d., 22:15 val.

Ko jus cia trinat komentarus? nepripazystat kad teisejai 'kausai'? jei taip tai nafik

Anonimas2012 sausio 28 d., 15:25 val.

Buvo filmuotos rungtynes, puikiai matosi - teisejai svilpe be priekaistu

Banga & lyga.eu lengvai susitvarkė su Kauno Rami (2011 lapkričio 18 d., penktadienis, 00:29 val.)"Banga & lyga. eu" iškovojo svarbią pergalę išvykoje (2012 vasario 21 d., antradienis, 00:20 val.)"Banga & Lyga.eu" sezoną pradėjo užtikrinta pergale (2011 spalio 20 d., ketvirtadienis, 11:44 val.)Banga & Lyga.eu vs Bipa – 68:64 (2011 spalio 28 d., penktadienis, 05:59 val.)"Banga & Lyga.eu"neturėjo vargo su "Farada" (2011 gruodžio 11 d., sekmadienis, 18:24 val.)"Sporto Manija & Amici Pizza" išlaikė pergalę savo rankose (2012 kovo 01 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)"Banga & Lyga.eu" paskutinėmis rungtynių minutėmis palaužė "Naną" (2012 vasario 16 d., ketvirtadienis, 19:39 val.)Sporto manija & amici pizza įrodė savo pranašumą prieš BC AMBI (2012 kovo 09 d., penktadienis, 23:29 val.)Lyg cunamis žaidę "Banga & lyga.eu" nušlavė Neveronių miestelį (2012 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)"Remza & Irmco" su kaupu atsirevanšavo "Bangai & Lyga.eu" ir pateko į ketvirfinalį (2012 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)