Kauno oro uostas & KAMS vs Legama (84:63)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 06 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno Oro Uostas & KAMS“eliminavo „Legamą“ ir pravėrė ketvirtfinalio duris

2016 kovo 06 d., Sekmadienis, 21:50 val., peržiūros: 1253

Kovo 6-ąją dieną, sekmadienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko antrosios „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiosios taurės aštuntfinalio serijos rungtynės tarp namuose žaidusių „Kauno Oro Uosto & KAMS“ krepšininkų ir svečių teisėmis atvykusios „Legamos“. Aštuntfinalio starte „Kauno Oro Uostas & KAMS“ įveikė varžovus rezultatu 86:73 ir šiandien gavo šansą trumpiausiu keliu pasiekti ketvirtfinalį.

Dvikovą taikliu tritaškiu pradėjo aikštelės šeimininkai (3:0), tačiau greitai prabilo ir „Legama“, kuri atsakė 7 taškais ir perėmė pirmaujančiųjų estafetę (3:7). Po T.Navicko baudų metimų svečiai turėjo dar turėjo 3 taškų persvarą (6:9), bet tuomet „Kauno Oro Uosto & KAMS“ krepšininkai čiupo iniciatyvą į savo rankas. P.Grikšto ir L.Alionio tandemas iniciavo spurtą 10:2, po kurio 5 taškų pranašumas jau buvo aikštės šeimininkų pusėje (16:11), o sėkmingas D.Kumzicko žaidimas puolime leido „Kauno Oro Uostui & KAMS“ po pirmųjų 10 minučių susikrauti 7 taškų bagažą – 22:15.

Antrojo ketvirčio pirmosiomis minutėmis „Legama“ žaidė aktyviai, startavo laimėta atkarpa 0:7 ir grąžino pusiausvyrą (22:22), o netrukus A.Šaulio išpuoliai nusvėrė rungtynių svartykles svečių pusėn (24:27). Tiesa, pranašumu savo pusėje „Legama“ džiaugėsi itin trumpai ir ilgainiui ši ekipa vėl atsidūrė besivejančių rolėje. Į priekį „Kauno Oro Uostą & KAMS“ tempė T.Žiobos sėkmingos atakos ir nors varžovai stengėsi neatsilikti (35:34), tačiau kėlinio tiesiojoje tikslūs baudų metimai leido aikštelės šeimininkams įpusėjus mačui džiaugtis 4 taškų atotrūkiu – 38:34.

Po didžiosios pertraukos prasidėjo ir didžiosios „Legamos“ problemos. J.Pavlavičius dukart driokstelėjo iš toli, o aikštelės šeimininkai spurtavo 7:0 ir nutolo dviženkliu atstumu (45:34). Vienas pagrindinių „Kauno Oro Uosto & KAMS“ puolimo variklių T.Žioba vėliau dar labiau sutvirtino savo komandos pozicijas, pelnė 9 taškus ir padidino skirtumą iki 16 taškų (56:40). Buksuojanti „Legama“ ir vėliau nerado priešnuodžių sėkmingam varžovų žaidimui ir D.Kuzmicko bei A.Stankevičiaus taiklūs metimai padėjo „Kauno Oro Uostui & KAMS“ prieš lemiamą dvikovos dalį pateikti labai svarią paraišką pergalei – 63:44.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Legamos“ taškų kraitį pildė A.Pelšs, tačiau priartėti svečiams nesisekė, o po P.Grikšto tritaškio skirtumas išaugo iki 21 taško (72:51). Ant prarajos krašto atsidūrusi „Legama“ dar mėgino kabintis ir surengė spurtą 0:8, po kurio atstumas sumažėjo iki 13 taškų (72:59), bet „Kauno Oro Uostas & KAMS“ neleido atkurti intrigos. Paskutinėmis susitikimo minutėmis T.Anankos kariauna toliau demonstravo kokybiškesnį žaidimą ir dvikovos finiše pribaigė varžovus rezultatu 84:63.

Tomas Ananka („Kauno Oro Uostas & KAMS“):

Šiandien varžovai kabinosi į pergalę tik pirmoje rungtynių pusėje. Vėliau ėmė ryškėti Jūsų pranašumas. Kas tą nulėmė?

„Manau, kad gerai išnaudojome savo aukštaūgius ir žaidimą grindėme jų būtent per priekinę liniją. Turėjome ūgio persvarą, dėl to gerai ir sužaidėme. Pagaliau visi susirinkome bent atkrintamosioms ir tai nulėmė pergalę.“

„Kauno Oro Uosto & KAMS“ pergalės kalviais buvo T.Žioba (23 tšk., 14 atk. k., 8 išpr. pr., 35 naud. b.), D.Kuzmickas (15 tšk., 8 atk. k.), P.Grikštas (14 tšk.), J.Pavlavičius (12 tšk., 10 atk. k.), L.Alionis (9 tšk.), V.Rudelevičius (6 tšk.), A.Stankevičius (3 tšk.) ir H.Butkus (2 tšk., 2 bl.).

„Legamos“ gretose išsiskyrė A.Šaulys (20 tšk., 11 atk. k., 6 išpr. pr.), A.Pelšs (14 tšk., 6 atk. k., 11 išpr. pr.), J.Okunevičius (10 tšk., 14 atk. k.), T.Navickas (9 tšk., 6 atk. k.), A.Vilpišauskas (3 tšk.), M.Širvaitis (3 tšk.), D.Žukauskas (2 tšk.) ir T.Valatkevičius (2 tšk.).

„Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiosios taurės ketvirtfinalyje „Kauno Oro Uostas & KAMS“ surems ginklus su „Ryterna“

T. Žiobos vedamas „Kauno oro uostas & KAMS“ įveikė „Ryterną“ ir žengė į pusfinalį (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:30 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ neturėjo vargo su „Lenora“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 02:45 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ po gražios kovos žengė į finalą (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)Kauno oro uostas & KAMS iškovojo pirmąją pergalę pusfinalyje. (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Kauno Oro Uostas & KAMS“ nerezultatyvioje finalo dramoje nukarūnavo „Hidraulines Sistemas“ (2016 balandžio 16 d., šeštadienis, 21:27 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ nepaliko jokių vilčių „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkams (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 21:33 val.) „Kauno oro uostas & KAMS“ tik ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Omegos“ krepšininkų. (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 21:41 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ lengvai pasivaikščiojo su „ASS & Endress H“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Kauno oro uostas ‒ KAMS“ turėjo vargo su „LSMU ‒ Statybų vizija“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Kauno tiltais“. (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 21:43 val.)