Kauno SRC vs DNC & Sport Fairy (105:96)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 02 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Tritaškių nepagailėjusiose ir rezultatyviose rungtynėse „Kauno SRC“ iškovojo svarbią pergalę

2014 vasario 02 d., Sekmadienis, 22:10 val., peržiūros: 916

Sekmadienį (02.02) įvyko B lygos „Baltic Sporto“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Kauno SRC“ ir svečių „DNC & Sport Fairy“ komandos. Antrajame pirmenybių etape, tai buvo jau antroji šių komandų akistata. Pirmąsias po atkaklios kovos laimėjo svečiai (90:87). Šį vakarą šeimininkai sieks atsirenvašuoti už skaudų pralaimėjimą išvykoje. „DNC & Sport Fairy“ įsitvirtinusi grupės viduryje, kiek sudėtingesnėje situacijoje yra šeimininkai, jie kovoja dėl patekimo į atkrintamąsias. Tritaškių konkursą savo braižu primenančiose rungtyneėse „ Kauno SRC“ komanda dominavo nuo pat pirmų minučių, svečiai prieš pat ilgąją pertrauką persvėrė rezultatą (52:51), tačiau trečiąjame kėlinyje pranšesni buvo šeimininkai jie susigražino persvarą. Rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidusi „Kauno SRC“ komanda iškovojo svarbią pergalę rezultatu 105:96.

Rungtynės iškart prasidėjo rezultatyvomis atakomis. Komandos vis keitėsi sėkmingomis atakomis, netrukus į arsenalą buvo įtraukti ir tolimi metimai. Per kėlinuką abi komandos pataikė po 4 tritaškius. Savo pranašumą šeimininkai pradėjo įrodinėti 3 minutę, kai L.Lukošenkinas pelnė 8 taškus iš eilės. Šeimininkai jau pirmajame kėlinyje buvo susikrovę dviženklę persvarą (28:15), tačiau kėlinuko pabaigoje svečiai sumažino atsilikimą (28:25) po to, kai T.Každailis ir A.Gedminas pelnė po dvitaškį ir po tritaškį.

Antrajame kėlinyje taip pat netrūko daug tolimų metimų iš 23 metimų 8 pasiekė tikslą. Antrasis kėlinukas buvo sėkmingesnis svečiams, nors varžovai ir pataikė 5 tolimus metimus, tačiau dar daugiau jų skriedavo pro šalį. Gera priekinė linija padėdavo atsikovoti atšokusius kamuolius, taip nesuteikiant varžovams antrų šansų. Svečiai pasirinko daugiau dvitaškiais paremtą krepšinį ir prieš ilgają pertrauką išsiveržė į priekį (52:51).

Trečiajame kėlinuke dar 7 tolimi metimai skrodė tinklelius. Antrają kėlinio minutę po sėkmingos atkarpos 9:2 šeimininkai vėl susigražino persvarą ir išlaikė ją iki kėlinuko pabaigos – 78:75.

Ketvirtasis ketvirtis buvo kukliausias tritaškių atžvilgiu tikslą pasiekė vos 4 tolimi metimai, tiesa, visi jie buvo šeimininkų. Kėlinį sėkmingai pradėjo „Kauno SRC“ komanda spurtu 6:0 ir padidinusi persvarą iki 10 taškų. Netrukus svečiai pelnė 2 taškus su pražanga ir realizavo baudos metimą. Jau kitoje atakoje T.Butkus tolimu metimu atstatė dviženklę šeimininkų persvarą (88:78). „DNC & Sport Fairy“ komandai per likusį laiką taip ir nepavyko sumažinti savo iki atsilikimo ir mažiau nei 9 taškų. Šeimininkai užtikrintai užbaigė kėlinį ir šventė svarbią pergalę rezultatu 105:96.

Po rungtynių „Kauno SRC“ treneris kalbėjo: „ Negražios rungtynes. Svarbiausia pavyko laimėti. Šiandien buvo daug chaoso abiejose komandose. Gražaus žaidimo nebuvo, na taip šiandien įkrito daug tritaškių, bet žaidime buvo per daug broko. Svarbiausia pavyko iškovoti svarbius taškus, kurie mums padės tolimesnėse kovose“

Kauno SRC: Karolis Tarvydas – 26 tšk. (10 atk. kam.), Justinas Kalnutis – 22 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 18 tšk. (10 rezult. perd.), Tomas Butkus – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Marius Čeponis – 10 tšk.

DNC & Sport Fairy: Andrius Gedminas – 44 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tomas Každailis – 21 tšk., Giedrius Jevstignejevas – 18 tšk. (11 atk. kam.)

Intrigos ir emocijų nestokojančiame mače BC „Sporto fėja“ iškovojo saldžią pergalę (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 22:25 val.)„Kauno SRC“ pasiekė antrąją pergalę (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 00:13 val.)BC „Sporto fėja“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno SRC“ (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)„Sporto manijos ‒ OTO“ jaunieji krepšininkai iškovojo antąją pergalę (2013 spalio 21 d., pirmadienis, 01:07 val.)Sėkmingas trečias kėlinys lėmė „Kauno kolegijos“ pergalę (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 21:06 val.)Ketvirtajame kėlinyje „Pauliukai“ susitvarkė su „Kauno SRC“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 23:04 val.)Po sėkmingos antros rungtynių pusės „Sporto manija ‒ OTO“ įrodė pranašumą prieš „Kauno SRC“ (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 22:56 val.)„DNC & Sport Fairy“ nepadoriu rezultatu laimėjo prieš „BK Centre“ (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 22:18 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje pergale po teisėjų sprendimo džiaugėsi „Kauno SRC“ (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 23:58 val.)„Pauliukai“ parklupdė „Kauno SRC“ (2014 sausio 10 d., penktadienis, 22:26 val.)