A.S.K. „Persvara“ – 2 vs BC „Gazuotas pienas“ (60:76)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 07 d., Sekmadienis, 10:30 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

BC „Gazuotas pienas“ gan lengvai nugalėjo A.S.K „Persvara ‒ 2“

2014 gruodžio 07 d., Sekmadienis, 13:45 val., peržiūros: 1139

Gruodžio 7 dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų A.S.K "Persvara -2" ir svečių BC "Gazuotas pienas". Prieš šias rungtynes šeimininki buvo iškovoję dvi pergales, bei patyrę 6 pralaimėjimus, o svečiai savo sąskaitoje turėjo 6 pergales ir 2 pralaimėjimus.

Rungtynės prasidėjo atkakliai, abi komandos sėkmingai rinko taškus, bet sužaidus pusę pirmojo kėlinio, Mantas Stankevičius, po varžovų pražangos stojo mesti trijų baudos metimų ir po jų padidino svečių persvarą iki 5 taškų. Vis dėlto šeimininkai nenorėjo taip greit paleisti rungtynių ir ketvirčio gale sugebėjo prisivyti varžovus iki dviejų taškų, bet visgi svečiai turėjo atsaką ir sėkmingai užbaigė kėlinį įmesdami dar 2 taškus. Po pirmojo kėlinio rezultatas tapo 14:18, BC "Gazuotas pienas" naudai.

Antrasis rungtynių ketvirtis panašiai kaip ir pirmasis prasidėjo atkakliai, komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais, bet poto svečiai įsivažiavo ir pamažu didino pranašumą. Mantas Gasperavičius labiausiai prisidėjo prie BC "Gazuotas pienas" atkarpos 10:4, po kurios svečiai įgijo 10 taškų persvarą – 28:18. Bet kaip ir pirmajame kėlinyje šeimininkai nebuvo linkę nusileisti ir prieš ilgąją pertrauką sugebėjo sumažinti deficitą iki tų pačių 4 taškų, 31:35.

Trečiajame kėlinyje pradėjo ryškėti svečių pranašumas. Nors A.S.K. „Persvara“ – 2 ketvirčio pradžioje ir sugebėjo išlyginti runhtynių rezultatą kelis kartus, bet antroje kėlinuko pusėjė BC "Gazuotas pienas" pasitelkė geležinę gynybą ir pamažu didino atotrūkį. Po trijų kėlinių rezultatas tapo 42:50 svečių naudai.

Paskutinis varžybų kėlinys šeimininkams buvo tik formalumas. Lengvai rinkdami taškus iš visų pozicijų jie sugebėjo įmesti 26 taškus. Galutinis rungtynių rezultas 76:60, BC "Gazuotas pienas" naudai.

Po šio susitikimo BC "Gazuotas pienas" užsitikrino antrąją vietą grupėje ir keliauja į didžiąją taurę, o A.S.K. „Persvara“ – 2 užims arba devintąją vietą arba dešimtąją ir keliaus į mažąją taurę.

Po rungtynių BC "Gazuotas pienas" žaidžiantis treneris paklaustas kas lėmė jo komandos pergalę atsakė: " Iš tikro tai mažu pranašumu laimėjome, tikėjomės laimėti didesniu skirtumu, tinkamas rezultatas pagal tinkamą sudėtį. Kitam etape laukia stipresni varžovai tai žiūrėsim kaip ten bus".

A.S.K. „Persvara“ – 2: Domantas Sprindys – 25 tšk. (12 atk. kam.), Laurynas Žiugžlys – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Vytautas Juknevičius – 9 tšk.

BC „Gazuotas pienas“: Mantas Stankevičius – 16 tšk., Mantas Gasperavičius – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Stonkus – 12 tšk., Jomantas Eibukas – 12 tšk.

Birštono „Olimpas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:37 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 20:47 val.)BC „Gazuotas pienas“ nubaudė „Nepyk“ ekipą (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:56 val.) „Kulautuva“ svečiuose įveikė „A.S.K. „Persvara“ – 2“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 01:20 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „A.S.K. „Persvara“ – 2“ ekipos (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:55 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepavargo rungtynėse su „New Team“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:47 val.)„Gazuotas pienas“ po intriguojančios kovos palaužė „Partizaną“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:15 val.)„Kolpingo kolegija“ nepasigailėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 ekipos (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:33 val.)„Kulautuva“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvarą“ – 2 (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)„Kolpingo kolegija“ neturėjo vargo žaisdami prieš „A.S.K. „Persvara“ – 2“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:51 val.)