KAUNO AUTOBUSAI vs AIG LIFE (112:81)A LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 sausio 11 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

„Kauno Autobusai“ ir toliau skina pergales (video)

Su kamuoliu E.Dainys
2010 sausio 11 d., Pirmadienis, 23:22 val., peržiūros: 7084

Šį pirmadienio vakarą Energijos sporto salėje susitiko A lygos ekipos. Namuose rungtyniavę Kauno „Autobusai“ ir svečiai „AIG Life“ komandos. Nuo pat pirmųjų iki paskutinių rungtynių minučių ryškia persvarą turėję šeimininkai iškovojo nesunkę pergalę rezultatu 112:81, o tai jau buvo 12 Kauno „Autobusų“ pergalė šį sezoną, o pralaimėjimo kartėlio jie dar nepatyrę.

Pirmasis kėlinys prasidėjo 8 šeimininkų taškais, o svečiai pirmuosius taškus pelnė tik po kelių minučių. Šeimininkai puikiai gynėsi, neleido varžovams išmesti lengvų metimų, bei puikiai kovojo po krepšiu ir perdavinėjo kamuolį, tuo tarpų svečiams taip gerai nesisekė ir to pasekoje svečiai pralaimėjo pirmąjį kėlinį. Taigi po pirmojo kėlinuko Kauno „Autobusai“ priekyje gan solidžia persvara 31:15.

Antrajame kėlinyje vaizdas ryškiai nepasikeitė, šeimininkai puikiai atakavo iš toli, bei kovojo po krepšiu. Vis gi svečiai šį kėlinį sužaidė geriau negu pirmąjį ir šiek tiek mažiau klydo, bei sukūrė gerų progų pelnyti taškus. Bet vis dėl to prieš ilgąją pertrauką priekyje vis dar šeimininkai 61:34.

Trečiajame kėlinuke svečiai susiėmė ir neleido šeimininkams toliau siausti aikštelėje, nors ir patys šeimininkai nebešturmavo varžovų krepšio. Komandos šį kėlinį žaidė atkakliau nei pirmąją rungtynių pusę, tačiau šeimininkai vis gi sugebėjo šiek tiek padidinti persvarą 86:54.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai visiškai atsipalaidavo, bei žaidė savo malonumui, nepersistengdami. O svečiai tuo pasinaudoję sugebėjo laimėti šį kėlinį, bet tik minimalia persvara. Šiame kėlinyje puikiai sužaidė Evaldas Dainys, kuris pataikė tris tolimus metimus. Taigi po finalinio švilpuko rezultatu 112:81 eilinę pergalę iškovojo Kauno „Autobusai“.

Šeimininkų ekipoje geriausiai pasirodė Marius Vansavičius surinkęs 25 taškus, bei atkovojęs 15 kamuolių, Darius Lugauskas pelnė 22 taškus, bei taip pat sugriebė 15 atšokusių kamuolių, Evaldas Dainys surinko 17 taškų ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų 17.

Svečių ekipoje išsiskyrė Skirmantas Staniulis surinkęs 20 taškų, bei atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų, Robertas Mickevičius surinko 17 taškų.

Kauno „Autobusų“ ekipos treneris po varžybų sakė, kad: „Viską padarėme per pirmuosius du kėlinius, juos žaidėme susikaupę, antroje rungtynių pusėje žaidėme atsipalaidavę, kas norėjo tritaškį metė, kas bandė efektingai užbaigti ataką, o šiaip tai taip netikėtai gavosi silpnesnės varžybos.“

„AIG Life“ ekipos treneris teigė, jog: „Komentarų nėra, kokie čia gali būti komentarai ,reikia eiti atgal į krepšinio mokyklą, negalima taip žaisti.“

"Kauno Autobusai" nemažina apsukų (video) (2010 sausio 12 d., antradienis, 23:00 val.)Neįveikiamieji „Autobusai“ toliau traiško varžovus (video) (2010 sausio 18 d., pirmadienis, 23:06 val.)"Kauno Autobusai" lieka nepralaimėję (2009 lapkričio 06 d., penktadienis, 19:27 val.)"Kauno Autobusai" savo pergalių seriją pratęsė Prienuose (2010 sausio 06 d., trečiadienis, 22:59 val.)Dar viena Kauno „Autobusai“ pergalė (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:39 val.)Kauno „Autobusai“ atsilaikė prieš galingai žaidusia Prienų ekipą (2009 spalio 26 d., pirmadienis, 23:55 val.)"Kauno autobusai" sulaukė nemažo varžovų pasipriešinimo, tačiau iškovojo eilinę pergalę (video) (2009 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:13 val.)"Kauno Autobusai" be vargo įveikė "Sabonio KM 93 - Lewis" (video) (2010 sausio 25 d., pirmadienis, 22:53 val.)"Kauno autobusai" į pusfinalį keliauja po pirmojo susitikimo (2010 balandžio 12 d., pirmadienis, 23:03 val.)"Kauno autobusai" pirmieji pasiekė A lygos finalą (2010 balandžio 27 d., antradienis, 22:59 val.)