Elektromontuotojas vs A.S.K. „Persvara“ – 2 (67:46)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 10 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elektromontuotojas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2

2014 gruodžio 10 d., Trečiadienis, 20:47 val., peržiūros: 1170

Trečiadienio vakarą KTK sporto salėje įvyko C lygos "ALTreklama" antro etapo pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Elektromontuotojas" (šeimininkai) ir A.S.K. „Persvara“ – 2 (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių "Elektromontuotojas" įrodinėjo, kad jie šiandien yra verti pergalės ir iškovojo nesunkią pergalę, rezultatu – 67:46.

Rungtynės prasidėjo šeimininkų spurtu ir per keletą minučių įgijo dviženklį pranašumą ( 13:2). Toliau A.S.K. „Persvara“ – 2 sunkiai sekėsi suregzti rezultatyvias atakas, o tuo šeimininkai toliau didino savo pranašumą (22:4). Likus žaisti apie dvi minutes svečiai pagaliau pradėjo rinkti taškus ir apmažino skirtumą iki keturiolikos taškų, rezultatas – 24:10.

Antrasis ketvirtis prasidėjo labai nerezultatyviai. D.Sprindžio pastangomis A.S.K. „Persvara“ – 2 sumažino skirtumą iki 11 taškų ( 26:15). Vis dėlto, šeimininkai užpuolė keletą greitų atakų ir atstatė 15 taškų persvarą, bet besibaigiant kėlinukui A.S.K. „Persvara“ – 2 sugebėjo sumažinti deficitą iki trylikos. Rezultatas po dviejų kėlinių – 32:19.

Trečiąjį ketvirtį užtikrinčiau pradėjo "Elektromontuotojas" , kur A.S.K. „Persvara“ – 2 ekipa niekaip nesugebėjo įveikti varžovų gynybos ( 47:28). Toliau šeimininkai pagrindia žaidė per "bokštus" , kur besibaigiant kėlinukui pranašumas išaugo iki 27 taškų. Paskutinėmis sekundėmis taiklus V.Bartkevičiaus tritaškis metimas sušvelnino skirtumą. Rezultatas – 55:31.

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui A.S.K. „Persvara“ – 2 nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir atako po atakos pradėjo mažinti skirtumą ( 57:42). Po minutės pertraukėlės šeimininkai susistygavo savo gynybą, kur per keletą minučių atstatė 21 taško pranašumą ( 65:44). Per likusias minutes tarp ekipų pranašumas nepakito ir nesunkią pergalę iškovojo "Elektromontuotojas" rezultatu – 67:46.

Po laimėtų rungtynių "Elektromontuotojas" ekipos treneris, E.Valaitis, teigė:" Varžovai nebuvo labai pajėgūs. Neturėjome aukštų žmonių, tad žaidėme per savo aukštus žmones. Nors ir nepataikėme daug metimų, tačiau laimėjome."

Elektromontuotojas: Andrius Sanajevas – 16 tšk. (15 atk. kam.), Arnas Gilius – 15 tšk. (10 atk. kam.), Dovydas Znutas – 13 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.)

A.S.K. „Persvara“ – 2: Domantas Sprindys – 16 tšk., Vytautas Juknevičius – 12 tšk., Marius Mitkus – 6 tšk.

Birštono „Olimpas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:37 val.)„Kolpingo kolegija“ nepasigailėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 ekipos (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:33 val.)BC „Gazuotas pienas“ gan lengvai nugalėjo A.S.K „Persvara ‒ 2“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 13:45 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „A.S.K. „Persvara“ – 2“ ekipos (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:55 val.)„Kulautuva“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvarą“ – 2 (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 00:19 val.) „Kulautuva“ svečiuose įveikė „A.S.K. „Persvara“ – 2“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 01:20 val.)„Elektromontuotojas“ įveikė „Kulautuvą“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Komanda X“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:12 val.)„Elektromontuotojas“ nusileido „Lietuvos Šaulių Sajungai“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„Elektromontuotojas“ palaužė „Kolpingo Kolegiją“ (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 00:40 val.)