SLK „Patriotai“ vs Pazintysxxx.com (78:91)Elito lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 04 d., Antradienis, 21:00 val. @ Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, Antakalnio g. 54, Vilnius, LT-10303

Vilniaus SLK „Patriotai“ ‒ Vilniaus „Pazintysxxx.com“

2014 vasario 05 d., Trečiadienis, 00:45 val., peržiūros: 1632

Vėlyvą antradienio vakarą LIETUVOS ELITO lygos rungtynėse Vilniaus "Pazintysxxx.com" svečiuose nugalėjo Vilniaus "SLK Patriotų" komandą rezultatu 78:91.

Rungtynių pradžioje "Pažintysxxx.com" komanda įgavo nežymią persvarą ir ją laikė beveik visą pirmąjį kėlinį. Svečių komanda gerai ir tiksliai žaidė po krepšiu, o "SLK Patriotų" ne visi tolimi metimai buvo tikslūs. Visgi likus 3 minutėms rezultatas buvo lygus 17:17. "Pažintysxxx.com" komanda iki kėlinio pabaigos spėjo susikrauti 5 taškų pranašumą 19:24.

Antrajame ketvirtyje "SLK Patriotai" per pirmąsiąs 3 minutes gynėsi nepriekaištingai ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Perimtas kamuolys bei du E.Racevič taškai su pražanga leido jiems įsiveržti į priekį. Pirmuosius taškus "Pazintysxxx.com" komanda pelnė tik ketvirtąją minutę, tačiau po taiklaus tolimo metimo ir maksimaliai D. Novicko realizuotos nesportinės pražangos svečiai vėl įsiveržė į priekį 31:36. Tikslus žaidimas baudos aikštelėje ir taiklūs vidutiniai metimai leido komandai susikrauti 11-os taškų persvarą ir antram kėliniui pasibaigus rezultatas buvo 51:40 "PazintysXXX.com" naudai.

Trečio kėlinio pirmojoje pusėje žaidimas vyko tolygiai ir skirtumas tarp komandų svyravo tarp 9-11 taškų. Po kelių perimtų kamuolių ir apsigintų atakų "Pazintysxxx.com" įgijo rekordinį 16-os taškų pranašumą 46:62, kuris po trijų iš eilės D. Novicko tolimų metimų padidėjo dar labiau, bet šeimininkai iki kėlinio pabaigos sugebėjo sumažinti atsilikimą vėl iki 16 taškų – 55:71.

Per pirmąsias tris ketvirtojo kėlinio minutes šeimininkai suorganizavo spurtą ir atsilikimą sumažino iki vienženklio – 66:75. "SLK Patriotai" spurto nestabdė ir tai po tikslaus žaidimo vienas prieš vieną, tai po taiklių tolimų metimų sumažino skirtumą iki 4 taškų. Tuo tarpu svečių komandoje į šeimininkų atakas atsakinėjo R.Sasnauskas, kuris pelnė 9 taškus iš eilės po rezultatyvių komandos draugų perdavimų. Likus triims minutėms iki varžybų pabaigos svečiai sugebėjo vėl atitrūkti ir persvarą padidino iki 13-os taškų. Šis skirtumas svyravo visą likusį laiką ir varžybos baigėsi 78:91 "Pazintysxxx.com" komandos pergale.

SLK „Patriotai“: Otas Majeras – 25 tšk., Deividas Aukštuolis – 13 tšk., Algirdas Macijauskas – 13 tšk., Marius Tenikaitis – 12 tšk. (13 atk. kam.), Ernestas Racevič – 12 tšk.

Pazintysxxx.com: Dainius Novickas – 26 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Rimvydas Sasnauskas – 25 tšk., Gytis Andrijauskas – 12 tšk., Janas Jurgo – 11 tšk. (10 atk. kam.)

Varžybų komentarai:

Vilniaus "SLK Patriotai" komandos komentaras, V.Jackus: "Po krepšiu mums šiek tiek trūko ūgio ir tai buvo viena iš pralaimėjimo priežasčių. Kita priežastis, jog vietomis paskubėjome. Ketvirto kėlinio pradžioje pradėjome žaisti savo žaidimą, gerai įžaidėme kamuolį, sustygavome gynybą, todėl ir priartėjome prie varžovų, bet pasivyti nepavyko. Skaudu pralaimėti, tačiau pažadame, kad atsakomosios rungtynės bus vertos dėmesio ir mes parodysime savo charakterį."

Vilniaus "Pazintysxxx.com" komandos trenerio A. Milono komentaras: "Pergalė buvo graži. Po trijų kėlinių atsipalaidavome ir leidome varžovams priartėti, bet vyrai susitvarkė su tuo antroje ketvirto kėlinio pusėje. Žaidėjai protingi, profesionalūs bei patyrę ir žinojo, ką daryti sunkioje situacijoje, kai skirtumas lieka vos 4-i taškai."

Parengė: Vilniaus krepšinio lyga

Per vėlai pabudę SLK „Patriotai“ nusileido „Vilniaus Kolegijai“ (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)D. Aukštuolio dvitaškis išplėšė pergalę SLK „Patriotams“ prieš „Pazintysxxx.com“ (2014 gegužės 13 d., antradienis, 23:20 val.)SLK „Patriotai“ nugalėjo „Kauno autobusus“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 10:58 val.)SLK „Patriotai“ palaužė Vilniaus kolegiją (2014 vasario 18 d., antradienis, 23:43 val.)Taškų lenktynėse „Kauno Autobusai“ nesuspėjo paskui „Pazintysxxx.com“ krepšininkus (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 23:00 val.)Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ‒ „Kauno Autobusai“ (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 23:59 val.)SLK „Patriotai“ turėjo vargo su penkiais „Rūdupis ‒ 2“ atstovais (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:44 val.)Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ‒ Kauno „Sporto manija“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 23:25 val.)Vilniaus zonos Elito lygos starte ‒ užtikrinta „Pazintysxxx.com“ pergalė prieš „Vilniaus kolegiją“ 86:67 (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 22:28 val.)Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ‒ Prienų „Rūdupis – 2“ 84:81 (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 23:00 val.)