STATYBŲ VIZIJA & LVA vs KORYS - 2 (64:78)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

"Korys - 2", pasinaudodami snaiperiškais gebėjimais, palaužė "Statybų viziją & LVA"

Krepšį atakuoja D.Balkus
2009 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 19:06 val., peržiūros: 5409

Gruodžio 20-ąją, 17:30 val. Lietuvos veterinariujos akademijos sporto arenoje susitiko dvi C lygos A pogrupio komandos – "Statybų vizija & LVA" priėmė "Korys – 2" komanda, kuri antrojoje rungtynių pusėje įsimėčiusi tritaškius, nugalėjo šeimininkus rezultatu 64:78 (14:16; 19:20; 12:28; 19:14).

Pirmieji du rungtynių kėliniai, rodės, žadėjo atkaklią kovą. Nors nuo pirmųjų sekundžių charakterį parodė šeimininkai, o netrukus 3 taškais išsiveržė "Korys – 2", pusiausvyra su minimaliai balansuojančių skirtumu netruko priartėti ir persekioti tai vieną, tai kitą komandą. Skirtumas tik tas, jog pirmajame kėlinyje "Statybų vizijos & LVA" žaidėjai daugiau atakavo iš žaidimo, o jų oponentai taškus dažniau rinkosi nuo baudos metimų linijos. Netruko priartėti ir pirmojo ketvirčio pabaiga, kuri šiek tiek sėkmingesnė buvo svečių komandai, pirmaujančiai rezultatu 14:16.

Antrasis kėlinys taipogi nerodė kažkurios iš komandų pranašumo. Neskaitant to, jog pirmojoje ketvirčio pusėje abi komandos apsikeitė nedideliais spurtais, visas žaidimas ir vėl buvo labai apylygis, tik pražangų skaičius, priešingai nei per pirmąją dalį, buvo šeimininkų pusėje. Kaip ir pirmajame kėlinyje abiejų komandų žaidime buvo pakankamai daug netaiklių metimų, komandos protarpiais keitėsi dažnomis netaiklių atakų serijomis arba kartodavo metimus ne vieną kartą. Toli gražu ne įspūdingas buvo tritaškių metimų pataikymas – per pirmuosius kėlinius svečiai pataikė 3 iš 13, o jų priešininkai tik 2 iš 14 metimų, o kėlinys baigėsi rezultatu 33:36.

Trečioji mačo dalis tapo tikru pragaru "Statybų vizijos & LVA" žaidėjams, o Šėtono vardu jie galės minėti S.Skruodį, suvarpiusį jų krepšį tolimais metimais, kurių per kėlinį jis pataikė keturis iš penkių. Negana to, dar po tritaškį pridėjo T.Valantonis bei L.Karalius ir su tokiu indėliu jie padarė rimtą paraišką pergalei, kėlinį laimėję net 12:28 bei prieš paskutinįjį rungtyunių kėlinį turėdami jau 19 taškų persvarą (45:64).

Ketvirtojo kėlinio scenarijus vėl grįžo į pirmųjų ketvirčių laikus ir vyravo apylygis žaidimas, tačiau kėlinį sėkmingiau sužaidė "Statybų vizija & LVA" sumažinę savo deficitą 5 taškais, tačiau to nepakako, kad persverti arba bent jau aplyginti rungtynių rezultatą. Šiame kėlinyje ir vėl keliais tolimais šūviais pasižymėjo tas pats S.Skruodys, o jam bandė atsišaudyti G.Babrauskas ir D.Gricius, bet įsimėtymas buvo smarkiai pavėluotas – kas buvo prarasta trečiojo ketvirčio metu, per paskutiniąsias 10 minučių jau buvo sunkiai atitaisoma, o finalinis švilpukas paskelbė rungtynių nugalėtoją – jais, rezultatu 64:78, tapo "Korys – 2" krepšininkai.

Svečių gretose dvigubais dubliais pasižymėjo J.Amelinas (16 taškų, 14 atkovotų kamuolių, 28 naudingumo balai) bei V.Babrauskas (10 taškų ir atkovotų kamuolių). Dar 11 taškų pridėjo L.Vadopalas.

Tarp nugalėtojų sunkiai sustabdomi buvo taip pat dvigubus dublius atlikę ir po 20 taškų pelnę D.Balkus (12 atkovotų kamuolių, 28 naudingumo balai) ir L.Karalius (16 atkovotų kamuolių, 22 naudingumo balai). 18 taškų indėliu į pergalę pasižymėjo S.Skruodys.

Laimėtojų treneris G.Smuikys po rungtynių džiaugėsi, jog antrojoje rungtynių pusėje atsigavo jų snaiperiai, o taip pat svaria priežastimi įvardino teisėjų leistą kietą žaidimą, kuri, pasak stratego, ir buvo naudingesnė jų komandai.

"Statybų vizijos & LVA" žaidėjai patyrę pralaimėjimą nebuvo tokie kalbūs ir atsisakė komentuoti rungtynes.

Po šio mačo turnyrinėje lentelėje abi komandos turi po vienodai taškų – 16, tačiau vienu laipteliu aukščiau žengia "Korys – 2", kurie yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau ir turi 6 pergales bei 4 pralaimėjimus, tuo tarpu "Statybų vizija & LVA" kol kas turi tenkintis 5 pergalėmis ir 6 pralaimėjimais.

"Kauno technikos kolegija" po atkaklios kovos palaužė "Statybų viziją & LVA" (2009 gruodžio 09 d., trečiadienis, 19:39 val.)"Kėdainiai" įveikė "Statybų viziją & LVA" (2010 kovo 31 d., trečiadienis, 20:23 val.)"Ekodora" lengvai laimėjo prieš "Statybų vizija & LVA" (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:42 val.)"Sparta" parodė kovotojų charakterį prieš "Statybų viziją & LVA" (2009 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:20 val.)"Libora" atsirevanšavo "Statybų vizijai & LVA" (2010 vasario 07 d., sekmadienis, 19:06 val.)"C" lygos "Iššūkio" taurė atiteko "Statybų vizijai & LVA" (2010 balandžio 18 d., sekmadienis, 22:56 val.)Rungtynių pradžioje įgytas pranašumas atnešė "Statybų vizijai & LVA" pergalę (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:55 val.)"Korys-2" pergalę iš Vaišvydavos išsivežė tik po 2 pratęsimų (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 23:52 val.)"Korys - 2" Birštone iškovojo užtikrintą pergalę (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 20:50 val.)"Korys - 2" nervingose rungtynėse įveikė "Ekodorą" (2010 vasario 24 d., trečiadienis, 22:16 val.)