Restauratoriai & Hausa vs Kauno tiltai (96:86)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 06 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Restauratoriai & Hausa pirmajame ketvirtfinalio mače įveikė Kauno tiltus

2016 kovo 07 d., Pirmadienis, 13:49 val., peržiūros: 1119

Kovo 6 dieną, sekmadienį, Kauno energijos aikštėje vyko Įmonių lygos „RIND pirmenybių atkrintamosios ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos Restauratoriai & Hausa ir svečių rolėje buvusių Kauno tiltai ekipos. Pirmojoje ketvirtfinalio dvikovoje netrūko emocijų. Antrąjį kėlinuką septyniolikos taškų skirtumų laimėję šeimininkai pergalės iš savo rankų nebeišleido. Nors ketvirtajame kėlinuke Kauno tiltai buvo pasiviję savo varžovus iki šešių taškų, tačiau to neužteko ir svečiai buvo priversti pripažinti Restauratoriai & Hausa ekipos pranašumą rezultatu – 96:86.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką. Komandų lyderiai atlikinėjo savo vaidmenis ir sėkmingai atakavo krepšį. Sužaidus keturias minutes po J. Snudaičio dvitaškio Restauratoriai & Hausa išsiveržė į priekį minimaliu pranašumu – 10:9. M. Latkausko baudos metimai sugrąžino persvarą Kauno tiltams. Š.Labenskas pridėjo dvitaškį, tačiau tada po M. Čipo taiklaus tolimo šūvio rezultatas ir vėl buvo lygus – 13:13. Iki kėlinio pabaigos likus 40 sekundžių šeimininkai turėjo didžiausią keturių taškų persvarą – 22:18. Svečių gretose puikiai žaidęs A.Čekanauskas realizavo du baudos metimus ir sušvelnino atsilikimą iki dviejų. Po pirmojo ketvirčio – 22:20.

Laukite tęsinio...

„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Tiltai“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:45 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be vargo įveikė „ACME“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:16 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Technologijos Universitetą“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė „Lemoros“ krepšininkus (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:29 val.)Banguotai žaidę „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Kauno švarą“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:27 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kautra & Mesoderma – DB“ ekipa. (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:02 val.)Žaidimo vadžias laikę „Restauratoriai & Hausa“ atlaikė „Kauno Tiltų“ šturmą (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 23:12 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po dramatiškos kovos ir po pratęsimo įveikė ASU & Co „AgroVIS“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:53 val.)Restauratoriai & Hausa neturėjo vargo prieš Rapala (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:51 val.)Restauratoriai & Hausa turėjo rimtai paplušėti prieš „Chemcentrą“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 00:02 val.)