Sportija vs Savi (83:64)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 20 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Sportija“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Savi“ pasipriešinimą

2014 sausio 20 d., Pirmadienis, 22:10 val., peržiūros: 1253

Sausio 20 dieną Atžalyno vidurinėje mokykloje įvyko C lygos reguliariosios P pogrupio rungtynės tarp "Sportija" (šeimininkai) ir "Savi" (svečiai). Pirmame kėlinyje komandos žaidė apylygiai ir tik kėlinio gale šeimininkai išsiveržė į priekį – 18:17. Antrame kėlinyje vaizdas visiškai nesikeitė ir vėl tik kėlinio gale šeimininkai įgavo persvarą - 36:35. Trečiame kėlinyje „Sportija“ šovė į priekį ir po kėlinio turėjo jau dviženklę persvarą – 59:48. Ketvirtame kėlinyje svečiai pakeisti rungtynių baigties nesugebėjo ir turėjo pripažinti "Sportija" pranašumą rezultatu 83:64.

Pirmąjį rungtynių ketvirtį komandos pradėjo apylygiai ir rezultatas buvo 7:6 svečių naudai. Toliau taiklus D. Daunoro tritaškis metimas leido šeimininkams išsiveržti į priekį 9:7. „Sportija“ persvarą išlaikė didžiąją kėlinio dalį. Nors svečiai išsiveržė į priekį 17:14 kėlinio gale, tačiau persvaros išlaikyti jie nesugebėjo ir baigiantis kėliniui šeimininkai turėjo minimalų pranašumą. Po pirmosios rungtynių dalies 18:17 pirmavo „Sportija“ ekipa.

Antrame kėlinyje vyko labai apylygis žaidimas. Rezultatas ir toliau buvo labai panašus. Svečiai pirmavę didžiąją dalį kėlini, pralaimėjo atkarpą 8:0 šeimininkams ir baigus pirmą rungtynių pusę „Sportija“ vėl buvo priekyje – 36:35

Trečiąjį kėlinį šeimininkai pradėjo laimėta atkarpa 10:3, kuri leido truputį nutolti nuo varžovų (46:38), o dar viena puiki atkarpa 8:2 leido susikrauti jau dviženklę persvarą (54:43), kurią jie išlaikė iki pat kėlinio pabaigos. Po trečiojo kėlinio rezultatu 59:48 pirmavo „Sportija“.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dar labiau nutolo nuo varžovų (69:53). Šio deficito svečiams iki rungtynių pabaigos panaikinti nepavyko ir „Sportija“ šventė pergalę rezultatu 83:64.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: "Mūsų buvo žymiai daugiau ir paprasčiausiai palaikėme aukštą žaidimo tempą, tai lėmė mūsų pergalę"

"Savi" treneris sakė: "Pavargome, varžovų buvo žymiai daugiau, pradžioje dar sekėsi neatsilikti, bet paskui paleidome žaidimą"

Sportija: Lauras Mizgeris – 15 tšk., Šarūnas Žemgulis – 13 tšk., Arūnas Muraška – 12 tšk., Robertas Varanius – 11 tšk.

Savi: Dainius Povilauskas – 26 tšk. (14 atk. kam.), Gytis Narušis – 20 tšk., Karolis Bankauskas – 8 tšk.

„Sportija“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Milovanu“ (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 20:27 val.)„Sportija“ rungtynių pabaigoje palaužė „Fenixą“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 00:09 val.)Per pratęsimą „Sportija“ palaužė „Savi“ ekipą (2014 vasario 18 d., antradienis, 21:44 val.)LCP KK „Ragai“ antrąkart palaužė „Sportiją“ (2014 sausio 28 d., antradienis, 01:36 val.)„Sportija“ neprilygo LCP KK „Ragai“ (2013 gruodžio 09 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Sportija“ po dramatiškos ir pratęsimo pareikalavusios kovos palaužė „Milovaną“ (2014 sausio 16 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)Kur kas geresnė pirmoji rungtynių pusė atnešė „Kauno Švogeriams“ įtikinamą pergalę prieš „Sportiją“ (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 20:17 val.)„Kauno Rami“ lengvai įveikė „Savus“ (2013 lapkričio 05 d., antradienis, 21:50 val.)LCP KK „Ragai“ nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš „Savų“ (2014 vasario 11 d., antradienis, 21:12 val.)„Kauno švogeriai“ be vargo įveikė „Savus“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 21:43 val.)