SK „Vertigo“ vs Šernai (68:93)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 22 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Šernai nesunkiai įveikė SK „Vertingo“ ekipą

2015 vasario 22 d., Sekmadienis, 23:19 val., peržiūros: 1014

Vasario 22 dieną sekmadienį Jachtklubo sporto salėje susitiko dvi „30+“ lygos komandos . Šeimininkai SK „Vertigo“ ir svečiai „Šernai“. Nuo pat rungtynių pradžios užtikrintai žaidė svečiai pasiekė lengvą pergalę rezultatu (68:93).

Pirmąjį kėlinį pradėjo geriau svečiai, kurie pirmieji įsiveržė į priekį rezultatu (0:6). Šeimininkai gavę šalto dušo stojo į kovą ir smeigė du iš eilės tritaškius taip išlygindami rezultatą(6:6), tačiau per likusi kėlinį šeimininkai sugebėjo sukrapštyti vos 4 taškus įmesdami iš viso tik 10 taškų per pirmąsias 10 minučių kuomet svečiai per pirmąjį kėlinuką įmėtė 29 taškus ir buvo priekyje 19 taškų skirtumu.

Antrajame kėlinuke šeimininkams pulti sekėsi kur kas geriau, tačiau gynyba vis dar šlubavo, todėl sumažinti deficito nesisekė, nors ir kėlinio pradžioje surengtas spurtas (10:2) padėjo prisivyti oponentus, tačiau artėjant kėlinio pabaigai skirtumas vėl išaugo kuomet antroje kėlinio pabaigoje 4 tritaškius įmetė „Šernai“ komandos puolėjas Skirmantas Staniulis ir po dviejų kėlinių „Šernai“ buvo priekyje rezultatu (36:51).

Po ilgosios pertraukos šeimininkų puolimas vėl pradėjo šlubuoti. Sk „Vertingo“ turėdami stipresnę priekinę liniją žaidimą rėme metimais iš po krepšio, tačiau svečiai puikiai susispausdavo po krepšiu. Šį kėlinuką vėl laimėjo svečiai, kurie jau buvo priekyje rezultatu (50:72).

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai nepadarė stebuklo ir turėjo pripažinti varžovų pergalę rezultatu (68:93).

Po rungtynių laimėtojų komandos žaidėjas Skirmantas Staniulis teigė: Šiandien laimėti padėjo nusiteikimas. Gerai apsigynėm, beto pataikėme gerai visi metimus, kas ir leido pasiekti pergalę.

SK „Vertigo“: Šarūnas Kenstavičius – 29 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Aurimas Dervinskas – 16 tšk., Kęstutis Žižys – 8 tšk.

Šernai: Paulius Juchnevičius – 28 tšk. (7 išpr. praž.), Skirmantas Staniulis – 21 tšk. (5 rezult. perd.), Paulius Atkočiūnas – 18 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.), Egidijus Plenta – 16 tšk.

Iš duobės išlipę „Šilainiai“ įveikė SK „Vertigo“ krepšininkus (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 16:10 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai įveikė „Kauno Savivaldybė & Policija“ komandą (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:28 val.)„Korys“ nervingose rungtynėse įveikė „Šernus“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)Rungtynių pradžioje atitrūkęs SK „Vertigo“ pasidabino bronzos medaliais (2015 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 23:37 val.)Šernai keliauja į pusfinalį (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 21:44 val.)„Kauno savivaldybės & Policijos“ penketukas neatsilaikė prieš SK „Vertigo“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Remza“ antroje rungtynių pusėje nugalėjo SK „Vertigo“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 23:28 val.)Nerezultatyviose rungtynėse SK“Vertigo“ įveikė „RBnuoma ‒ IVnet“ (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 00:37 val.)Po Narūno Čekaičio traumos keturiese likę „Remzos“ vyrai neatsilaikė prieš SK „Vertigo“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:45 val.)Antrasis „30+“ lygos pusfinalio dalyvis ‒ SK „Vertigo“ (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 00:15 val.)