VU KHF vs Kaišiadorys (72:71)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 07 d., Šeštadienis, 14:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„VU KHF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kaišiadorys“ ekipą

2015 lapkričio 07 d., Šeštadienis, 18:02 val., peržiūros: 1344

Šeštadienio popietę buvo sužaistos dar vienerios Kauno krepšinio C lygos „ALT reklama“ pirmenybių E pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „VU KHF“ ir svečiai „Kaišiadorys“.
Rungtynės prasidėjo dviem iš eilės taikliais svečių metimais, bet šeimininkai į tai atsakė spurtu 10:0 ir išsiveržė į priekį. Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus. Likusį kėlinio laiką užtikrinčiau žaidę šeimininkai po pirmojo kėlinio turėjo trapią persvarą – 21:18.

Antrąjame ketvirtyje abiejų komandų žaidime atsirado daugiau žaidybinio broko ir kietos gynybos dažnai pažeidžiant taisykles. Per šį kėlinį dauguma taškų buvo pelnyti būtent nuo baudų metimo linijos. Nors šeimininkai ir bandė nutolti nuo varžovų, tačiau kėliniui įpusėjus komandas skyrė vos 1 taškas 26:27. „VU KHF“ krepšininkai vėl drausmingai sužaidė likusį laiką ir prieš ilgąją pertrauką jau turėjo 4 taškų persvarą – 38:34.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę kaišiadoriečiai iškart ėmė mažinti savo atsilikimą ir netrukus komandas vėl skyrė 1 taškas. Tada Aurimas Kiveris savo komandai pelnė 7 taškus iš eilės ir šeimininkams sukrovė 6 taškų persvarą – 47:41. Likusį laiką abi komandos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis. Tiesa, svečiai prieš lemiamą ketvirtį sušvelnino savo atsilikimą 56:53.

Kaip ir buvo galima tikėtis ketvirtąjame kėlinuke užvirė įnirtinga kova, o rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis mačo sekundėmis. Kėlinį užtikrintai pradėjo „Kaišiadorys“. Jie per porą minučių sugebėjo ne tik panaikinti deficitą, bet ir išsiveržti į priekį. Tačiau „VU KHF“ netrukus vėl išlygino rezultatą. Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus 64:64 ir nežinomybė, kas šiandien laimės vis didėjo. Abi komandos į varžovų taškus atsakydavo tuo pačiu. Likus žaisti 17 sekundžių prie baudų metimo linijos stojo Martynas Šumskis, o jo komanda atsilikinėjo 71:70. Pirmąją baudą Martynas realizavo, tačiau antroji, kuri galėjo „Kaišiadorių“komandą priartinti prie pergalės, buvo netaikli. Šeimininkai išprovokavo pražangą ir tada jau Marius Lukauskas stojo prie baudų metimo linijos esant lygiam rezultatui. Pirmąją baudą realizavo, tačiau antrojo irgi skriejo pro šalį. Svečiai per likusį laiką nebesugebėjo surengti rezultatyvios atakos ir „VU KHF“ šventė sunkią pergalę rezultatu 72:71.

Verta paminėti, kad šeimininkai šventė pergalę į rungtynes atvykę vos šešiese.

VU KHF: Vytis Bulkevičius – 26 tšk., Aurimas Kiveris – 19 tšk., Marius Lukauskas – 10 tšk. (7 išpr. praž.), Lukas Jakštas – 10 tšk.

Kaišiadorys: Martynas Šumskis – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Butkevičius – 15 tšk., Kazimieras Motiekaitis – 12 tšk., Edgaras Žukauskas – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Tomas Lapašinskas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

„Dumblas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „VU KHF“ komandą (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 16:43 val.)„VU KHF“ po įtemptos kovos palaužė „BuyPCgame“ ekipą (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:38 val.)„VU KHF“ be didesnio vargo įveikė „Kauno Rami“ ekipą. (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:35 val.)United ‒ „Alta transportas“ po permainingos kovos palaužė „Kaišiadorių“ ekipą. (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 00:09 val.)Runtynių pabaigoje „Kaišiadorys“pavogė pergalę iš BC „BOOM“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:11 val.)„VU KHF“ neturėjo vargo su „Lapių“ komanda (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 18:23 val.)„United ‒ 2“ pirmose rungtynėse gana nelengvai palaužė „VU KHF“ (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:03 val.)Jonavos LSK „Technoera“ kovingame mače nukovė „Kaišiadorys“ (2016 sausio 29 d., penktadienis, 09:48 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ vos neprisižaidė su „Kaišiadoriais“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 10:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kaišiadorių“ ekipą. (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 19:55 val.)