Kaunas vs LSK „Technoera“ (47:66)Kauno Mero taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2014 spalio 23 d., Ketvirtadienis, 19:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

LSK „Technoera“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno“ ekipą

2014 spalio 23 d., Ketvirtadienis, 23:05 val., peržiūros: 1126

Spalio 23 dieną Jachtklubo sporto salėje įvyko Kauno Mero taurės 2014 pusfinalio rungtynės tarp "Kaunas" (šeimininkai) ir LSK "Technoera" (svečiai) komandų. Pirmame kėlinyje šiek tiek geriau atrodė svečių ekipa, kuri po kėlinio pirmavo 12:9. Antrame kėlinuke LSK "Technoera" sugebėjo išsaugoti persvarą ir po pirmosios rungtynių dalies būti priekyje 30:25. Trečiame ketvirtyje svečiai nemažino apsukų ir susikrovė dviženklę persvarą – 47:35. Paskutiniame rungtynių kėlinyje LSK "Technoera" dar kartą galingai spurtavo taip užsitikrindami pergalę rezultatu 66:47.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiai ir šeimininkai pirmavo tik vienu taškeliu (6:5). "Kaunui" pridėjus dar tris taškus be varžovų atsako jie šiek tiek atsiplėšė (9:5), tačiau svečių spurtas 7:0 kėlinio gale leido persverti rezultatą ir išsiveržti į priekį. Po pirmojo kėlinio 12:9 pirmavo LSK "Technoera".

Antrąjį kėlinuką svečiai padidino savo pranašumą iki 7 taškų (20:13), tačiau du iš eilės taiklūs R. Pranausko tritaškiai neleido toliau tolti varžovams (20:19). Likusią kėlinio dalį LSK "Technoera" padidino savo persvarą iki 5 taškų ir sugebėjo ją išlaikyti iki kėlinuko pabaigos – 30:25.

Trečiojo kėlinuko pradžioje LSK "Technoera" spurtavo 8:0 ir pirmąkart rungtynėse išsiveržė į priekį dviženkle persvara (38:25). Svečiai per likusį kėlinio laiką išlaikė gana nemažą persvarą ir po trečiojo ketvirčio pirmavo 47:35.

Paskutiniojo ketvirčio, kaip ir trečiojo pradžioje, svečiai galingai spurtavo 14:0 ir susikrovė beveik trisdešimties taškų persvarą (61:35). Šeimininkai tokios milžiniškos persvaros panaikinti nesugebėjo ir turėjo pripažinti LSK "Technoeros" pranašumą rezultatu 66:47.

Po rungtynių LSK "Technoeros" treneris sakė: "Šiandien visi susirinkome, buvome gerai nusiteikę. Priešininkai leido pabėgti į priekį antroje rungtynių pusėje, to pakako išlaikyti persvarą ir iškovoti pergalę"

Kaunas: Rytis Pranarauskas – 14 tšk., Vytautas Janušonis – 11 tšk., Eimantas Voveraitis – 10 tšk.

LSK „Technoera“: Linas Akstinavičius – 19 tšk., Egidijus Vaitekauskas – 12 tšk., Martynas Čekanavičius – 10 tšk.

SK „Mattas“ palaužė „Kauno“ ekipą (2014 spalio 10 d., penktadienis, 01:24 val.)Po sunkios kovos „Technoera“ iškovojo pergalę prieš „Senukų“ ekipą. (2014 spalio 16 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)LSK „Technoera“ po permainingos kovos pranoko „Hidraulines Sistemas“ (2014 spalio 11 d., šeštadienis, 07:56 val.)Lino Akstinavičiaus vedama LSK „Technoera“ prasibrovė į pusfinalį (2014 spalio 18 d., šeštadienis, 21:10 val.)„Kauno Mero taurės 2014“ startą „Kaunas“ paženklino įtikinama pergale (2014 rugsėjo 28 d., sekmadienis, 22:47 val.)Vos pergalės iš rankų nepaleidęs „Kaunas“, visgi išnešė sveiką kailį prieš „Omega“ ekipą (2014 spalio 17 d., penktadienis, 20:59 val.)Puikus trečiasis kėlinys užtikrino BC „Sporto Fėja“ ‒ Detagama pergalę prieš „Kauną“ (2014 spalio 02 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Lygioje kovoje pergalę pasiekė „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ (2014 rugsėjo 24 d., trečiadienis, 23:42 val.)Sėkmingo trečio kėlinio dėka „Galera“ iškovojo pergalę (2014 spalio 03 d., penktadienis, 22:59 val.)Mūšyje dėl „Kauno Mero Mažosios taurės 2014“ bronzos „Laipsniai“ pranoko „Kauną“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:37 val.)