Grizliai vs Advokatų kontora „Konsus“ (73:92)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 18 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šv. Pranciškaus mokykla, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

Advokatų kontora „Konsus“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą.

2016 vasario 18 d., Ketvirtadienis, 22:01 val., peržiūros: 1779

Ketvirtadienį, vasario 18 dieną, Šv. Pranciškaus mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Grizliai" ir svečių teisėmis žaidę Advokatų kontora "Konsus" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo Advokatų kontora "Konsus", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (11:25). Antrasis kėlinys buvo dar sėkmingesnis svečių ekipai, kuriai pavyko padidinti skirtumą iki 22 taškų – (36:58). Trečiame kėlinyje "Grizlių" ekipai pavyko kėlinį laimėti 2 taškais, bet komandas toliau skyrė dviženklis pranašumas – (63:82) Ketvirtame kėlinyje komandos sužaidė apylygiai ir rungtynės baigėsi rezultatu – (73:92).

Pirmasis kėlinys prasidėjo Advokatų kontoros "Konsus" ekipos tolimų metimų, jau sekančioje atakoje tolimu metimu "Grizliai" irgi pelnė savo pirmuosius taškus ir sužaidus nepilną minutę rezultatas tapo lygus – (3:3). Sužaidus dar 3 minutes svečiai surengė spurtą – (2:7) ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 5 taškai – (5:10). Antroje kėlinio dalyje sužaidus 3 minutes Advokatų kontora "Konsus" surengė dar vieną spurtą – (4:9) ir komandas jau skyrė dviženklis taškų skirtumas – (9:19). Per likusį laiką svečiai dar 4 taškais padidino skirtumą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (11:25).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po rezultatyvią ataką, vėliau sekė dar vieną svečių laimėtą atkarpa – (8:15), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki 21 taško – (19:40). Antroje kėlinio dalyje komandų žaidimas išsilygino, ekipos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (36:58).

Trečiasis kėlinys kiek geriau prasidėjo "Grizlių" ekipai, kuriai sužaidus 3 minutes buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 16 taškų – (48:64). Sužaidus dar 2 kėlinio minutes ir kėliniui įpusėjus svečiai vėl susigrąžino turėtą persvarą – (53:75 ). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis ir trečiais kėlinys baigėsi rezultatu – (63:82).

Ketvirtasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus abiems komandoms. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes komandas vis dar skyrė 20 taškų – (68:88). Antroje kėlinio dalyje komandos nebe skubėjo, sumažino tempą, apsikeitė dar keliomis tiksliomis atakomis ir rungtynės baigėsi rezultatu – (73:92).

Po laimėtų rungtynių Advokatų kontoros "Konsus" ekipos treneris kalbėjo: "Komanda šią pergalę skirią mūsų MVP draugei, Eglei!"

Po pralaimėtų rungtynių "Grizliai" ekipos treneris klabėjo: "Nusiteikimo matyt nebuvo kažkaip, neturėjome šiandieną dviejų lyderių komandos. Didelės reikšmės varžybos neturėjo turnyrinei lentelei, tai norėjome tik garbingiau sužaisti šiandieną. Trūko šiandieną žmonių, mažai rotavome, plius minus pagal galimybes ir sužaidėme."

Grizliai: Aidas Vilpišauskas – 20 tšk., Deividas Valatkevičius – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Malinauskas – 12 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Justas Kalinauskas – 23 tšk., Mantas Karpavičius – 19 tšk., Algirdas Janonis – 18 tšk. (10 atk. kam.), Gediminas Kemzūra – 11 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„R2P Sport ‒ S/M“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė „Dumblą“ (2016 sausio 15 d., penktadienis, 21:47 val.)Advokatų kontora „Konsus“ krepšininkai tik rungtynių pabaigoje įveikė „Grizlius“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ramiai susitvarkė su Kauno Rami (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:42 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po nervingos ir sunkios kovos privertė pasiduoti „ICE“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:27 val.)Advokatų Kontora „Konsus“ iškovojo sunkią pergalę prieš BC „Straight“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 02:13 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje „Advokatų kontora Konsus“ antrą kartą įveikė „ICE“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 21:45 val.)Advokatų kontora „Konsus“ jau rungtynių pradžioje panaikino intrigą rungtynėse su „MRU VSF“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)„Advokatų kontora Konsus“ pasiekė revanšą prieš „VU KHF“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:32 val.)Antroje rungtynių dalyje geriau sužaidę „Konsus“ laimėjo prieš „OnRoll“ ekipą. (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 18:32 val.)