Kauno tiltai vs Topo centras (64:85)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 05 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Topo centras“ neturėjo problemų prieš „Kauno tiltus“

2013 gruodžio 05 d., Ketvirtadienis, 22:06 val., peržiūros: 1281

Gruodžio 5 dieną įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko A pogrupio lyderiai "Kauno tiltai" ir "Topo centras". Po pirmojo kėlinio tritaškių šou šiek tiek geresnėje situacijoje buvo šeimininkų teisėmis žaidę "Kauno tiltai" 21:17. Antrajame kėlinyje surengę 13:0 spurtą svečiai įsiveržė į priekį. 39:43. Trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje " Topo centras" visiškai perėmė vadžias į savo rankas ir mažais žingsneliai pradėjo triuškinti savo varžovus. Galutinis rungtynių rezultatas 64:85.

Pirmasis kėlinys pasižymėjo gausiu tritaškiu metimų skaičiumi, abi komandos išmetė beveik daugiau tritaškių nei dvitaškių. Visas 10 minučių kova vyko taškas į tašką, svečius į priekį vedė tris tritaškius šiame kėlinyje, o iš viso net 7 pataikęs E.Gramauskas. Labiau komandiniai veiksmais paremtą krepšinį žaidę šeimininkai kėlinio pabaigoje pelnė 5 taškus be atsako ir prieš antrąjį ketvirtį galėjo džiaugtis persvara. 21:17.

Antrajį kėlinį vedini E.Jančausko šeimininkai pradėjo atkarpa 6:2, skirtumas svyravo ties 10 taškų kelias minutes, kuomet "Topo centras" surengė spurtą 13:0 ir persvėrė rezultatą į savo naudą, kaip ateitis parodė šios pozicijos jie ir nebeužleido. Nors ir šešiese susirinkę svečiai išlaikė intensyvų tempą, bei įvairiapusišku žaidimu terorizavo varžovų gynybą, sužaidę rezultatyviausią kėlinį jie jau pirmavo rezultatu 39:43.

Trečiojo kėlinio pradžia prasidėjo trimis "Topo sporto" taikliais tritaškiais, kurie šiose rungtynėse galutinai panaikino intrigą.Nors šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki vienaženklio, mažas atsarginių indėlis trukdė komandoms kovoti kaip lygus su lygiais.Šiame kėlinyje tiek pralošę kova dėl atšokusių kamuolių, tiek žymiai blogiau atakavę šeimininkai sužaidė prasčiausią kėlinį, po kurio tikėtis atsirandančios intrigos nebegalėjome. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 50:63.

Nors skirtumas tarp komandų nebuvo labai didelis, tačiau žiūrint į komandų nusiteikimą buvo galima pasakyti kad svečiai nebe išleis pergalės iš rankų. Kaip ir praeituose kėliniuose didžiąją dalį kėlinio vyko lygi kova, tik vienu momentu svečiai vis spurtuodavo, šį kartą atkarpa buvo 8:0. Po septintojo E.Gramausko tritaškio "Kauno tiltai" buvo visiškai sužlugdyti ir laukė galutinio teisėjo švilpuko. Po 40 minučių kovos pergalę rezultatu 64:85 iškovojo "Topo centras". Po šio pralaimėjimo "Kauno tiltai" vis dar išlaikė 1 vietą A pogrupyje.

Statistiniai faktai nulėmę rungtynių baigtį

1. Labai neagresyvus šeimininkų žaidimas, pirmojoje dalyje mesti 3 baudos metimai, antrojoje 0

2. Antrojoje dalyje suprastėjęs "Kauno tiltų" tritaškių pataikymas (Pirma dalis- 12/5 Antroji dalis- 13/1)

Po rungtynių "Topo centro" treneris A.Dervinskas sakė: Pirmajame kėlinyje varžovai kiek išgazdino puikiu pataikymu, bet pavyko suintensyvinti gynybą ir viskas susitvarkė. Paskui mes pradėjome mesti be priekaištų, todėl skirtumas ir išaugo. Džiaugiuosi kad šiandien laimėjome ne tiek puikiu puolimu bet ir gera gynyba.

Kauno tiltai: Evaldas Jančauskas – 15 tšk., Tomas Kmitas – 15 tšk., Mindaugas Mažeika – 13 tšk., Mindaugas Jurkevičius – 11 tšk.

Topo centras: Edvinas Gramauskas – 31 tšk., Eimantas Daunora – 18 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Gediminas Kemzura – 10 tšk.

„Topo Centras“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Grūdus“ (2013 gruodžio 21 d., šeštadienis, 12:12 val.)„Topo centras“ nugalėjo savo priešininkus (2014 vasario 10 d., pirmadienis, 00:06 val.)„Kauno Švara“ aštuntfinalio kovas pradėjo pergale prieš „Kauno Tiltus“ (2014 balandžio 02 d., trečiadienis, 00:29 val.)Atkakliose rungtynėse „Topo centras“ įveikė „Kauno tiltus“ (2014 kovo 06 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Be keitimų rungtyniavęs „Topo Centro“ penketukas neatsilaikė prieš „Kauno Grūdus“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Rapalai“ nepavyko išrašyti blizgių „Kauno Tiltams“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 00:58 val.)„Topo Centras“ atsirevanšavo „Celsiui“ (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 23:08 val.)Topo Centras išvargo pergalę prieš Best 4 you (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 23:16 val.)Trečiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse „Topo centras“ įrodė pranašumą prieš „Trukmę & Kautrą ‒ DB“ (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 00:06 val.)„Kauno Grūdų“ šešetukas po itin atkaklios kovos sugriovė „Kauno Tiltus“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)