Kauno tiltai vs KTU (51:46)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 28 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Nerezultatyvioje kovoje geresni buvo „Kauno Tiltai“

2013 lapkričio 28 d., Ketvirtadienis, 22:42 val., peržiūros: 1264

Lapkričio 28 dieną, 20.15 val., "Kauno Švaros" sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Kauno Tiltai" (šeimininkai) ir "KTU" (svečiai). Beveik viso susitikimo metu aikštelėje vyko lygi, bet nerezultatyvi kova, krepšininkai dažnai klydo, nepataikė metimų net iš patogių padėčių, tačiau nei vienai komandai susikurti didesnio pranašumo nepavyko. Vistik po ilgosios pertraukos šeimininkams pavyko atitrūkti ir pasiekti nedidelį pranašumą, kurį jie išlaikė iki pat finalinio švilpuko. Rungtynės baigėsi rezultatu 51:46.

Rungtynių pradžioje abi komandos atrodė kiek apsnūdusios, nors pirmieji taškus pelnė svečiai, tačiau netrukus sekė ilga nerezultatyvi atkarpa, žaidėjai pasižymėti sugebėjo tik netaikliais metimais ir klaidomis. Pirmasis kėlinukas vyko labai nerezultatyviai ir nei vienai komandai nepavyko pasiekti apčiuopiamos persvaros. Vaizdas nesikeitė ir vėliau, gal tik "KTU" žaidimas tapo kiek įvairesnis, svečiai pataikė keletą tolimų metimų, neblogai provokavo varžovų pražangas. Tuo tarpu „Kauno Tiltai“ taškus rinko tik dvitaškiais metimais, o prasidedant ilgajai pertraukai "KTU" komanda buvo priekyje ir pirmavo rezultatu 18:20.

Po ilgosios pertraukos daug "šviežesni" atrodė „Kauno Tiltai“, o jų gretose M.Jurkevičius nieko nelaukdamas pataikė du tritaškius ir padėjo savo komandai persverti rezultatą. Šeimininkams pasiekus maždaug 4-5 taškų pranašumą žaidimas vėl išsilygino, bet komandos ir toliau neišvengė klaidų, o krepšininkai dažnai atlikdavo neapgalvotus veiksmus, po kurių vis tikėdavosi teisėjų malonės. Laikas bėgo, o skirtumas tarp ekipų nesikeitė, tad "KTU" komanda sunerimo ir vis dažniau mėgino sumažinti atsilikimą tritaškiais metimais. Paskutinėmis rungtynių minutėmis „Kauno Tiltai“ sugebėjo sužaisti sėkmingai, komanda išlaikė pranašumą savo pusėje, o tai ir garantavo pergalę. Susitikimas baigėsi rezultatu 51:46.

„Kauno Tiltų“ komandos trenerio M.Mažeikos komentaras po rungtynių: "ištiesų šiandien sužaidėm labai prastai, tiesiog tragiškai, labai nesisekė mums viskas ir norisi šias rungtynes kuo greičiau pamiršti, o laimėti pavyko, matyt, kad varžovams pritrūko jėgų. Taip pat noriu padėkoti mus palaikiusiems sirgaliams."

"Kauno tiltai": Andrius Čekanauskas – 13 tšk. (10 atk. kam.), Evaldas Jančauskas – 10 tšk., Tomas Kmitas – 9 tšk. (5 perimt. kam.)

"KTU": Marius Rimašauskas – 13 tšk., Vytautas Pliauga – 12 tšk., Antanas Kilas – 9 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Nervingose rungtynėse pergalė atiteko „Kauno Tiltams“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Kauno Grūdų“ šešetukas po itin atkaklios kovos sugriovė „Kauno Tiltus“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)„Rapalai“ nepavyko išrašyti blizgių „Kauno Tiltams“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 00:58 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno tiltai“ išsaugojo pergalę (2014 sausio 09 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Kauno Švara“ aštuntfinalio kovas pradėjo pergale prieš „Kauno Tiltus“ (2014 balandžio 02 d., trečiadienis, 00:29 val.)Rungtynų pabaigoje „Kauno tiltai“ palaužė „Baubilą & Granex“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)Atkakliose rungtynėse „Topo centras“ įveikė „Kauno tiltus“ (2014 kovo 06 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Po permainingos kovos pergalė atiteko „Best 4 You“ komandai (2013 gruodžio 07 d., šeštadienis, 15:24 val.)„KTU“ nesunkiai nugalėjo „Karo medicinos tarnybą“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 15:28 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „KTU“ įveikė „Kauno energiją“ (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 15:00 val.)