Savi vs Abstinentai (92:67)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 25 d., Antradienis, 19:40 val. @ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, LT-44287

„Savi“ nesunkiai įveikė „Abstinentų“ ekipą.

2014 lapkričio 25 d., Antradienis, 21:51 val., peržiūros: 1376

Antradienį, lapkričio 25 dieną, Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro sporto salėje įvyko "C" lygos "ALTreklamos" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Savi" susitiko su "Abstinentai" ekipa. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (24:8). Antrame kėlinyje "Savi" toliau didino skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 23 taškai – (52:29). Trečią kėlinį komandos sužaidė apylygiai ir po trijų kėlinių komandas skyrė tie patys 23 taškai – (72:49). Ketvirtasis kėlinys "Savi" komandai buvo tik formalumas, svečiams nepavyko sumažinti skirtumo ir rungtynės baigėsi rezultatu – (92:67).

Pirmasis kėlinys prasidėjo sėkmingu "Savi" komandos žaidimu, kurie po pirmų 3 minučių įsiveržė į priekį – (9:2), vėliau sekė dar viena laimėta atkarpa – (6:1) ir sužaidus apie 6 minutes rezultatas buvo – (15:5). Per likusį laiką šeimininkai sužaidė dar vieną puikią atkarpą – (9:3) ir po pirmo kėlinio rezultatas buvo – (24:8).

Antrasis kėlinys prasidėjo panašiai kaip ir pirmasis. "Savi" komandą vėl laimėjo 3 minučių atkarpą – (10:7) ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 19 taškų – (34:15). Sužaidus dar apie 3 minutes komandų žaidimas išsilygino ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (43:25). Antroje kėlinio dalyje šeimininkams pavyko laimėti dar vieną atkarpą – (11:4) ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 23 taškai – (52:29).

Trečia kėlinį geriau pradėjo "Abstinentai", kurie laimėjo 3 minučių atkarpą – (5:10) ir skirtumas tarp komandų aptirpo iki 18 taškų – (57:39). Sužaidus dar 3 minutes šeimininkams pavyko surengti savo spurtą – (10:3), kuris leido vėl padidinti skirtumą iki 25 taškų didžiausio rungtynėse – (67:42). Visgi išlaikyti persvaros nepavyko, "Abstinentai" kėlinio gale sumažino skirtumą iki 2 taškais ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (72:49).

Ketvirtasis kėlinys šeimininkų komandai buvo tik formalumas, svečiams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 22 taškų, bet netrukus skirtumas vėl šoktelėjo iki didžiausio rungtynėse 28 taškų – (82:54). Per likusį laiką "Abstinentų" komandai pavyko sumažinti skirtumą 3 taškais ir rungtynės baigėsi rezultatu – (92:67).

Savi: Dainius Povilauskas – 34 tšk. (23 atk. kam.), Donatas Štabokas – 24 tšk. (16 atk. kam., 5 rezult. perd.), Liudas Kurtinaitis – 23 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd.)

Abstinentai: Aurimas Jurkšaitis – 16 tšk., Martynas Šiukščius – 13 tšk. (12 atk. kam.), Andrius Rapalis – 12 tšk.

„Abstinentai“ nesunkiai nugalėjo BC „Ambi“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 00:32 val.)„Abstinentai“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ krepšininkus (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 23:01 val.)„Aurelinas“ nesunkiai palaužė „Abstinentus“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:35 val.)„A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ nesunkiai įveikė „Savi“ ekipą (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 00:06 val.)„VU KHF“ nesunkiai nugalėjo „Savi“ ekipą (2015 sausio 27 d., antradienis, 23:52 val.)„Savi“ nusileido „Ice“ ekipai (2014 gruodžio 04 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)„Straight“ be vargo įveikė „Savus“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:24 val.)„C“lygos varžybose „Kaunas“palaužė „Abstinentus“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:59 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ice“ susitvarkė su „Abstinentais“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 23:28 val.)„Savi“ sezoną pradėjo sunkia pergale prieš „Liuksą“ (2014 spalio 21 d., antradienis, 23:20 val.)